Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Én jelentkeznék a M0 Szigetszenya Meki találkozóra és onnan meg akkor együtt tovább Időpontot írjatok még mikor, nekem mindegy...
ahogy elnézem az előrejelzést nem sok jót mutat
kivéve ha esik ofkorsz :D
én megyek
Sziasztok,
Igen Robis én voltam! Kaotikus volt a hétvége, úgyhogy nem próbáltam szervezett keretek közt menni Gyapihoz. Holnap felaplikálom a cuccost, ha minden jól megy a hasidom keretében.

Panyo, Te az eredeti csavarokat használtad a tartóhoz?

Pénteki találkozó nekem mindkét verzióban jó, madaras tecsó Panyoékkal vagy Szigetszentmiklós veletek, majd kigondolom merre a gyorsabb vagy eccerűbb.
Ha már a pályáról beszélünk, milyen guminyomással érdemes menni? Kicsit alacsonyabbal mint utcán, mert ott felhevül majd mint az állat?
ez nagyon jó volt
De a pályára csak 6-tól lehet felmenni. Onnan meg 20 perc alatt a pályán vagytok. Vagy megvártok minket. Mi is mondjuk fél 5-kor találkozunk, és 5-re nálatok vagyunk.

Én Tozsóval fél 5 kor találkozom az új 0-ás melleti madaras tescónál.Agent is oda jön asszem.
Hali!
nekem okés mindkét időpont
ha viszont VÉLETLEN közbejön valami Robis koma,
gyerek reptetés az anyóséknál vagy ilyesmi,
elmegyek érted
FIGU
HAli Agent, titeket váltottalak Gyapi-nál.
gyapi, köszönöm a rendszámtartót és a ventillátort.
Pénteken aki jön a ringre, jelentkezzen. Találkozó az M0 szigetszentmiklósi lehajtójánál a benzinkútnál (MC-Donaldnál)
És utána mehetünk együtt. 5-kor jó lesz a találkozó, vagy inkább fél ötkor?
ááá nakedre plexit ...az nem frankó az a jó mikor 2kilónál csap a szél . ez a motorozás szépsége. persze egy plexin nem fog múlni ,és bizots h kellemesebb vele. és az is elő frdulhat hogy egy jó 15 -20 disznóvágás mulva már én is kívánni fogom a plexit .. . :P

az biztos hogy praktikus . de szebb ha nincs :)
Sanci hosszabb túrán bizony jól jön a plexi ,föleg ha a tempó halálos Ön bevállalja a kislányos csúnya motort?
Mikor
már tudom is hova mennyünk
megnézzük Borsót
FIGU
Veled meg kellene már egy kiadósat gurulni
És csúnyábbá a motort
Hello srácok!nem a széltöl félek meg nem tartom magam kislánynak sem de a plexi még élvezhetöbbé tenné a motorozást!
Már e,lítettem hogy aki fél a széltől az mindek vesz nakedet...ne legyünk már kislányok
Hali!
Szélvédelem
Gyúrni kell vazeg
én plexi nélkül is megyek kettő fölött, nem gond
bár én is gondolkodtam rajta
FIGU
Üdv Freon!Rendszeresen olvasom a sbk-t.Két dologra lennék kiváncsi:a gumi értékelések több fajtára kiterjednek-e majd a lapban és mi a saját véleményed a Metzeler roadtec z6-rol.köszi!
Köszi skacok! A szélvédelemmel kell valamit csinálni mert nagy sebességnél már nagyon le akarja tépni az embert!széles utat!
bhazz....
Ez az ár egyátalán nem veszélyes. Az enyém is valami ilyesmi volt. De A Béla kísérletezett plexi melegen alakításával. Beszéljetek vele, hogy sikerült e valamit csinálni.
Üdv. Sanci.Kappa néven is forgalmazzák(euromotor.hu)csak sajna itt is húzós most az ára (20e.+szerelö kit 9e.) Az enyémen is -kicsi átalakitással-ilyen van.