Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor valószínű, köszönöm!
A gyári áttétel milyen fogszám, merrt akkor holnap leszámolom.Lehet nekem jobb az, szeretem kergetni, és igy eléggé pörög
asszem az enyém 6000es fordulatnál megy 130al, gyári lánckerékkel
Szeva D!
szerintem van rá esély
elöl szokás 1 foggal kisebbet tenni, ilyenkor kb 8% ot csal az óra is
3000 fordulaton 90km/h 6.-ba, úgy emlékszem a bejáratásnál ennyi
volt normál áttétellel
FIGU
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy z750-en 2004- nem tudja valaki, hogy például 140km/h az mekkora fordulat?Vettem 1et és nekem a 140 olyan 6000-6500.Lehet le van áttételezve?Nincs kedvem fogakat számolgatni most.
előre is kösz
Hali!
Próbáltalak hívni, de foglalt voltál.
20 pénz jó nektek?
knapet
52-es méret 176-178 80 kg emberre jó ára 50000
Hy Mindenki! "BEÁRAZVA"
Hp - 60000
IXIL - 50000
Tankbőr 10000Ft valamelyik kipuffancs mellé!
Verseny lábtartó Rizoma - 50000 (Z750 - 2003-2006)
őőőőőő, én ravasz voltam és megkértem Gyapit, hogy fesse le, mert én köztudottan mekkmester vagyok...
Hali, én tegnap lefestettem feketére a rendszámtartót. Utána rakom fel. Ha esik, akkor nem lesz buli. De ha esik az eső akkor én biztosan nem megyek. Márciusban sikerült baromira eláznom, ráadásul egy kicsit meg is vagyok fázva, ezért csak meleg száraz időben gurulok. De reméljük nem lesz eső.
Sziasztok,
Tegnap felkerült Gyapi által kreált rendszámtartó, mégeccer köszönet érte!
2 távtartót használtam hátul és az eredeti csavarokat, egyelőre sziklaszilárd a 4 csavaros rögzítés. Jó pár furófejet elnyűttünk mire átfúrtuk . Persze lehet, hogy szar fejek voltak, de hogy kur.. kemény anyagból van az biztos. Elhoztam a hasidomot a fényezőtől, úgyhogy ma-holnap az is felkerülhet.

Pénteken mi lesz, ha mondjuk frankón egésznap esik? Ilyen esetben ugyanúgy megrendezik a mókát? Vagy nem engednek felmenni a pályára esni, kelni?
így vihar után.......
fóliasátor mennyi?
Knapet!
Dobj 1 telszámot!(alkatrésszel kapcs)
Köszi!
Üdv. Mindenki! Sajnos nekem is eladó sorba kerültek az extráim. Bővebben: http://www.propuls.extra.hu
Srácok!
Mi lesz így velünk pénteken, lehet esernyő is kelleni fog a pályára...
Ok!
Te leszel zsákosfrodó
Megköszönöm
Sziasztok ha valakit érdekel eladó 1500000
75ért vihető!
ára fightercompany.de - ahonnan származik 440Eur
HP dob irányára?
Sajnálom mert akkor lenne vevőm a kipuffancsra!
Bitang jó a hangja!
Hali!
Bakker csúsztál 1 évet kb akkor vettem az ARROW dobot
de igazándiból ilyen HP-t szerettem volna,
hallottam párat a digoknál tuti
FIGU
Büfé nincs, hátizsákkal nem, de én csak videózni akarok. Majd cipelem a szaros zsákodat, amíg gurulsz.
Hi!
Saválló csavarokat vettem a tartóhoz(mert megérdemli)
Aki volt már pályán tájékoztasson már,hogy van e büfé vagy valami vagy hátizsákkall felengednek a pájára?
Hy Mindenki!
Sajnos kiárusítást tartok! Minden a motoron látható "EXTRÁT" kiárulok a legjobb ajánlatért!
Tankbőr, Rizoma markolat, Rizoma tükör, HP sportdob (hangtompítóval), Pazzo racing fék- kuplunkkar, Rizoma verseny lábtartó.
várom az esetleges érdeklődőket: mailen, a fórumon vagy 30/5950052