Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Uramat nemrég kirúgták... De ügyesek a szerelők, érdemes véleményezni a dolgot. Ha kell protekció, írj!
Köszi! megnézem.
Elég jól bírja most van a mociban 19ezer valamennyi
Még csak robogsz?
Nekem a runnerből eggyik pillanatról a másikra elment az erő sztenderen kiforog,ha ráülök nem megy
Szétba..z az ideg nem tudom megcsinálni
Urad dolgozik holnap?lehet benézek hátha valamelyik szerelő tud okosat mondani
Szia! 9000 km körül! Szerintem ráírtam a gumi számlájára a pontos értéket.
A tegnapi képek!
Menet közben nem álltunk meg fényképezni,pedig jó lett volna
Szia Csutka!
Én ráérek valamikor
Tényleg nem tudod,hogy kb:hány km volt a mociban amikor gumit cseréltél?Kiváncsi vagyok mennyit megy el ez
Megyek haza, kerti parti? Ráér valaki valamikor? Csinálok olasz tésztasalit. Aztán később már csak gyereknézőbe lehet jönni.......
Itt esik. (mondjuk amúgy is eltartana egy ideig míg odaérnék... )
Sziasztok!
Ma nem gurul senki?
Hello skacok,
Ha még valaki olvassa indulás elött...
Gyapi útvonala nagyon igéretesen hangzik, sosem jártam még be azt az útvonalat szerintem, úgyhogy naná, hogy megyünk. Természetesen Esztergom vagy Párkány találka okés, ha Tatán vagyok beszélek Gyapival, aztán belecsapunk a lecsóba.
nekem a gyári gumi csinált ilyet ha 2.5 alatt volt a nyomás

FIGU
A gumi csak mérsékelten kopott... kb 50%-a még megvan elöl, hátul meg a közepénél kicsit kopottabb, de amugy kb csak 3000km volt vele leszaladva
Hali!
Szerintem lapos az első gumid, hidegen tehát max 1 km guruláson belül mérve én 2.7 re szoktam nyomni
van aki kevesebbet de 2.5 alá semmiképpen szerintem
FIGU
Ok!Agentbuluval egyeztetzek!
Ok!,de akkor Esztergomnál találka?
Agentbulunak írtam,eggyüt feljöhetnétek,ők 10 kor indulnak Tatára mi csak 1 kor tudunk indulni itthonról
Párkányhoz odaérnénk
Mail ment vissza is
Az jó! Most nem pályázni megyünk,fényképezőt hozzál,szép helyek lesznek...
vagyis úgy értem cseréld le!
takarítsd le az első gumid!
Hahó! Egyenlőre 1 órás indulás néz ki valahonnan a belvárosból, ha érdekel holnap megírom, csak még megy a matek hogy merrehovameddig
Szeva Mester!
Ne feledd én kétszeméllyel megyek!
Szerpentinen nem megy így a tempó
Hi!
Ok!
Hát aki jön az jön aki nem az nem
Holnapi túrával kapcsolatban:Javaslat:Bp-Tata-Esztergom-Párkány-Letké
s-KÓSPALLAG!-Szob-Vác
nna, pécsi indulás... tetszik...szerintem megyek...
Hello Panyo,
Sehogy se akar ez összejönni, legalábbis nem sok érdeklődőt láttam a holnap iránt. Lényeg a lényeg mi reggel 10 körül megindulunk egy cimbimmel Tatára, aztán ha tényleg arra jártok, akkor összefutunk. Dobok egy mailt, aztán értekezünk.
Nem gond,majd legközelebb
Széles utat!