Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! billy71,arra lennék kiváncsi,hogy mennyit segit a szélvédelemben a plexi ami a motorodon van.Széles utat!
Szia Gyapi,
Köszönjünk szépen!
Vasárnap lehet, hogy nem jön nekem össze a dolog , de valamikor hétközben esetleg leugrok hozzád, majd meglátjuk.
Rád csörgök Vasárnap, ha tudok menni...
Király, ott leszek. Köszönöm.
Jó a vasárnap is,otthon vagyok.
Köszi, várom!
Nekem Corsa III van elől hátul, és baromira tapad, gyorsan melegszik, csak azt nemtudom, hogy mennyit fog kibírni.
...ja meg az ára is durva
Tegyük át vasárnapra. Szombaton lekvárt főzünk. . Gyapi vasárnap is jó neked?
Jó estét
Huuuuu,de elfáradtam 2 órát endúróztam.
Már nagyon hiányzott,de amikor elindultam azthittem elfelejtettem motorozni Rég volt már július
Szombaton mikor akartok indulni?én mennék még Zircre és esetleg Szlovákiába a (haver indúl triál versenyen)
Duzzad a dög lassan elő..
Pályázás
hali! Én most raktam fel conti sport attack-ot. Előtte bridgestone volt fennt. Ez nagyságrendekkel jobb. Tapad mint állat. 1 barátomnak CBR1100xx-en is a conti van. Neki is bejött, ráadásul ő a széléig használja. :) én ajánlom
most 6000 van benne de még szerintem 4000 kibír persze ez normál használat melett
Mennyit bírt ki a power?
Sziasztok nekem is Michelin pilit pover van és szerintem kiváló minden tempóhoz nagyon megvagyok elégedve vele de lassan cserélni kell és most pirelli corsa 3 rakok rá nem tudom milyen lessz vele
TrickX, nekem Michellin van Pilot Sport és az én véleményem róla, hogy hétköznapi használatra kiváló, de a sportosabb, nagy tempójú kanyarokat 1 év után félve veszem, pedig még van rajta barázda.
Inkább mást vegyél...
Ha nem übersürgős beállítom figyelőre e-bayen és ha felbukkan egy rögtön küldi
Ok, az ára is nagyjából jó, de mielőtt kérném a segítséged, körbe kérdezek, hogy valaki vállal e ilyen precíziós tevékenységet és mennyiért?
Mert ha olyan összeget mond, akkor felesleges bíbelődni, mert 60-80 körül a bontókban is kapok, de annyiért a bontósok húzzák a f*szukra a műszerfalaikat és pörgesség tiltásig!
Szombaton bármikor jó!TeeBeenek és a Szomszédnak postázom.
Szombaton délelőtt mehetünk?
Szevasztok!
Kész vannak a tartók!
Roadsmart akart lenni
Dunlop Roadmax-ról van már valami tapasztalat vagy még nagyon új fejlesztés?
Bocs nem vettem észre kommentedet.
Mi a francnak kérdezel bennünket, ha nem fogadod meg a tanácsokat?
Különböző válaszokat kaptál, de abban egyetértettünk, hogy a Pilot Sport szar.
Kösz a segítséget, te vagy az első aki szerint lehet közlekedni 1000-es géppel ultra-szuper verseny gumin kívül mással is.