Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyenlőre nincs panasz erre Szép fokozatosan növeljük a 100km-ereket a túratervezésekben, és hozzászokunk
De csakis akkor!
Bizony!
Ha 7feju sarkany kergetne, talan akkor inkabb a haso ulest valasztanam
eBay-es vásárlásban nagyon szívesen segítek.
"Kilométerórapontosítás"-ban úgyszintén.
Szia!
Hát azóta, hogy ezt írtam már lefolyt némi víz a Dunán...
Megoldás: Bagster Comfort ülés lásd kép alább.
Illetve azóta új barátnő, aki inkább a sajátján jön...
Hello,
Őszintén szólva szerintem a régi Z kényelmesebb volt, de 2 óra után attól is mocskosul fájt az ülepem. Az új Z szerintem k.... jó motor, de az én csontos seggem nagyon tud fájni rajta , viszont nagyon szép az új ülés design . De az is biztos, hogy motor vásárlásnál ritka szempont maga az ülés.
Legalábbis szerintem inkább szerelem első látásra...

...értem
Nem láttam mi a különbség a színes betéten, és a tankleden kívül? EGyébként meg akkor a legegyszerűbb az lcd átforrasztása lenne, és nem kell szórakozni elektronikával meg csatlakozókkal.....És minden adatod amrad ugyanúgy a mászerfalban....

Külföldön a műszerfalbetét, de még a ledek színét is simán változtatják, nem egy nagy móka
Gumisok figyelem!

Új garnitúra Pilot Road II-t vennék, ki mennyiért adja?
Üdv
hát, azt a piros betétet tudnám hanyagolni... el is felejtettem, hogy a zének ilyen a mûszere... sorry vagyok! és a "stekker" jó? miért kellek, ha megvan a mûszer? vezekelnem kell?
ez itt egy 05-06 os 636 műszerfala ezzel valóban nem.de a 2003-04 esével ewgyezik.csak a számlap nem piros
freon, Isten vagy! Arra számíts, hogy téged mindenképpen igénybe veszlek ha sikerül találni műszerfalat
Köszi Bituman, de nem értek egyet azzal az állításoddal, hogy a zx6r és z750 műszerfala megegyezik a z1000-resével. Ime:
ahhh,még csináld..mélyebben ,óhh ezaz....
...
ugyanaz
jó a 636-os mûszerfala? csatik stimmelnek? ha igen, van egy felesleges nekem... 32 ezer van benne, de egy perc alatt átírják egy amerikai cégnél... gondolom itthon is vannak erre szakosodott bt-k
nézz utána... ha jó, lehet alkudni
Szia!

Isten igazából az óra működik, csak a folyadékkristály folyt ki a keletkezett repedésen.
Aki ebayről tud nekem segíteni, azt nagyon fogom szeretni
A hátsó ülésröl annyit:-ez egy egyszemélyes motor-,ezt a feleségem mondta.50 km-t ült rajta hátul(17.000-böl).De lehet csak be kellene törni kicsit a szivacsnak,ezt meg én mondom
Jajj és be is paníroztam

Remélem nem fogunk egy főutat beteríteni a cuccainkkal
2óra ? az már tetszik Mégsem 30perc mint a KTM-emnél

Mindenképp sornégyes motort akarok, csak hát nemtudom....
Elismerésem mindenkinek, aki hátul ül.
Két óra után egyszer elhangzott hogy: "Ó, fáj a fenekem". Nekem mondjuk nem fájt, de az enyémet cégautók szoktatták a fapadhoz.... Szóval nekem tökmindegy, egy lánynak meg a motor hátsó ülése sose lesz bőrfotel
Vezetni jobb, mint hátul ülni. De a Goldwing pl. biztos kényelmesebb...
És mi lett a megoldás ? Ülés-csere ?

Nagyon tetszenek nekem is a Z750/1000-es motorok is, csak nemtudom milyen kényelmes. Honda CBR600F-ről hallottam eddig jókat, hogy hosszabb távon is jó, még az utasnak is. Ezen kívül semmi más motorról nem találtam ilyen hozzászólásokat.
"Z"-tulajok, légyszi mondjatok valamit,vagy a barátnőitek szavait idézzétek plíz.
Szia nem matrica homokfujt