Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne menjetek Hortobágy közelébe!

Eszméletlenül nagy bogár invázió van,alig bírtam menni.
60-70 Km/h... Szószerint...

Jó mondjuk,nem is megfelelően voltam beöltözve,de akkor is :D
Köszi a képeket Panyo!
Gyapinak pedig köszönet a túráért!
Visszafelé jöttem rá, hogy nem egészen azon az útvonalon vagyunk, amire gondoltam, de egy gyors nagymarosi tankolás után végül a 2A-n jöttünk vissza, és persze így időben hazaértünk...
Örültem, hogy találkoztunk, remélem gurulunk még együtt a közeljövőben!
6-ból lettünk ketten, és így ad hoc vágtunk neki, de nem írtál hogy érdekelne....

Legközelebb okosabban szervezkedünk, csak elég macerás, mert mindenkinek máskor és máshova lenne jó
persze más kicsit az 1000-é is és a zx6-é főleg, de azért használható :)

nem jött info a pécsi gurulásokról, így nehéz csatlakozni

mi pont másik irányba indultunk :D
Válság van nem mindenkinek telik limuzinra
Hát szervezzünk Z-s túrát!Hajrá
Mondjuk a Kawa esti motorozáson a fórum 90%-a kint lessz remélem!
Egy baráttal mentünk mert a többi jelentkező kihullott, de Kaposváron olyat láttam mint még soha sem:

Egy feldíszített kukásautót követett a lakodalmas menet Csak annyit tudtam mondani, hogy remélem kimosták, különben elég szar lehet menni mögötte

Azért remélem lesz majd valami Z-s túra amin összefutunk....szívesen találkoznék pár fórumtaggal személyesen is
Hmm jó lehetett
Laza 300 km ment a gépbe Pécs-Szigetvár - Nagybajom- Kadarkút - Kaposvár - Pécs...Ma hozzátettünk még 180 km tekergést, de munka miatt többre nem volt idő
Merre voltatok Szombaton?
Jah én csak Z1000 re kerestem
PL itt van EZ
Én találtam, a z1000 műszerfala megegyezik az év azonos z750 és zx6r-el
Nem biztos
Én most kerestem,de nem találtam!
E-bayről tuti sikerül! Csak burkolat kellene vagy komplett műszerfal?
Ööö én is munkát keresek...
Szólok. Bár mi is stagnálunk egy fél éve erősen. És a jövőbeni terveinket is erősen visszavettük. De terveink között van motor és tartozék, stb forgalmazás.
Robertó! Fasza lett az a Micron így, de valami olyan matrica kellett volna rá (ha létezik egyáltalán), ami hőre színeződik :)
Sziasztok!

Nagy erőkkel keresnék 03-06-os Z1000-hez műszerfalat méltányos áron.
Szerintetek honnan tudnék szerezni ilyen alkatrészt?
Nem kell újonnan mert 158000 forintot nekem bazira nem ér meg.
Atyaég, ez milyen cég? Szólj, ha üresedés van!
hali Hölgyek Urak,

Csuti, ezt a hírt nem öröm hallani. Gondolom a válsággal magyarázzák. Igaz mi sem ugrálunk az örömtől.
Sajnálom, hogy nem tudtam menni szombaton. A lányom szekrénysorát raktam össze. Magam fényeztem. Estére végeztem vele.
De hogy jó hír is legyen, cégünk kawasaki Z flottája egy újabb motorral bővült. Egy gyönyörű Z1000 lépett be a sorba. Így a motorok létszáma: 2 db Z750, 1 db Z1000, 1 db Honda Valkyrie Rune, 3 db Indian Chief, 1 db Hyosung kis chopper, 20 egynéhány Pannonia és némi csetresz. Egész jó kis flotta lett. Pótlásképp ma mentem egy 200-as karikát a Pilisben. Ha kész a rendszámtartó, egy hétközbeni túrát szervezhetünk érte.
sziasztok kész lett már végre
Rajta leszünk a témán
Egyelőre nem talált, elég reménytelennek tűnik a dolog. Hát nem jött épp a legjobbkor (mondjuk ilyesmi sose jön jókor).
Mindenesetre ha valaki tud valami értelmes állást, szóljon!
Nem tud valaki kormánymagassítót 2-3 centiset?
Valahol láttam 3-4 ezerért,de nem találom
Nem mondod,hogy kirúgták
Talált már másik helyet?
Persze,hogy kell protekció!