Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát valahova megyünk, de az még egyeztetés alatt

Volt Velencei tó variácó, Pécs-Keszthely-Tihany-Pécs, most a zalai dombság van tervben, de hogy holnapra mi lesz a jó ég tudja

Egy biztos én itten egykor nyeregbe pattanok aztán aki jön jön.....

De van egy olyan érzésem hogy most nem fogunk találkozni....
Jó estét
A holnapi túrával kapcsolatban Tatára és környéke lenne az uticél.
Kézfogás,dumálás,kaja,pia,gurulás,Gyapi felvezetésével
Aki jön kérem jelezze!
Sajnos mi csak 1 órakor tudunk indulni,de ha jönnek Bitumanék akkor kb jó az időpont.
Találka M0 Szigetszentmiklósi shell kútnál 12:45-13:00.
Bituman jöttök?Ha igen hol futunk össze?
Nincs a gumid nullára kopva? Nekem a gyári tök féloldalasra kopott, attól pl. lehet.
Hát amennyire látod. A bal szélső a mélyebb, kb 3-4 mm lehet.
Ezek mennyire mély karcok?
Privátban dobj már rám egy mailt, pls.
Hello mindenkinek... Egy kérdésem lenne (lehet, h már volt itt róla szó, de kinek esik jó elolvasni majd1000 hozzászólást) :P Szóval: mitől lehet az, h erősebb fékezésnél elkezd dobálni az eleje? rezeg, mintha szétakarna esni a villa... Segítségeket előre is köszönöm.
Marushin Samura - ez a szürke fekete, de világosabb mint e-bayen tűnt. Szélzaj szerintem átlagos, de nem sípol, nem fütyül és nem rángatja a fejem...
milyet vettél pontosan?
szélzaj milyen benne, mert az nekem nagyon fontos mert túrázásra használnám
Hehe...
Én is ezért választottam a motorkiállításon. Ár/érték arányban szerintem kb verhetetlen.
Enyém szegény hamar elkopott. De a feladatát ellátta maximálisan.
Gondoltam ha már a SHARP teszten 5 csillagot szerzett csak tud valamit...és tényleg. Bepárásíthatatlan, jól szellőzik, igényes kidolgozás kívül-belül...

Ehhez képest az ára jutányos, marad amíg el nem kopik Egyedül az új szagot nem szeretem benne...
Sokan lefikázták, de én megmondtam, hogy jó!
Megjött a Marushin Ez a sisak egy álom...

Szép hétvégét, és széles utakat mindenkinek
Mármint 500 km-t a tesztmotoron és 7000 km-t az én motorom...
Hehe... eredetileg a kukába akartam dobni, de a szerelő győzködött, hogy hülyeség lenne mert javítható. Passz.
Azt tudom, hogy 75-ért vettem, tesztmotorról. Kb 7000 km-t futott.
ezért mennyit kérsz kollega?
Ilyen lett a LeoVince:

Sehol sem anyaghiányos. Igazából egy nagyobb horpadás van rajta, illetve a tartó fület kell újra kreálni. Az összekötő cső nem deformálódott, karcok vannak rajta.
Én motorozással erössitem a kislányomat.:-)
Honey, a fordításomat, meg tudnád csinálni?
Elkelt. A hajó elment.
Időpont: 2009.05.26. kedd 13:00 óra
Még 2 db hely van.
Ha szombaton esik, akkor vasárnap lesz az esőnap?
Hőgyek, úrakk, úrhőgyek!
Van még rajtam kívül itt olyan akit érdekel a tűzoltás és lenne kedve egy repülőtéri tűzoltósági látogatáshoz? Egyedül nem fogadnak látogatót, de ha szervezünk egy csoportot akkor be tudnánk jutni. Kedden és szerdán ( reggel 8 és délután 3 között ) van lehetőség látogatásra, az alábbi linken vannak a részletes infók. Én magamra vállalom a szervezést, ha van még legalább 5-6 ember akit érdekel és valóban jönne. Per pillanat öten vagyunk, ebből két gyerek. Buszt én hozok. Még három ember fér be.

Akit érdekel jelezze. A terv szerint jövő hét utáni héten lenne, mert jövő hétre már nem tudunk bejelentkezni, nem készülnek el a belépési engedélyek.

A link:
http://rki.katasztrofavedelem....

A mailem: info@911911.hu
Régebben én sem. De mostanra már olyan vírusokat nevelnek ki, hogy az egyébként edzett gondozók is kidőlnek néha. Fiam kezdte tegnap napközben. El kellett hoznom. Éjszaka már éreztem, hogy gáz lesz. Hát lett is. Hajnal kettő óta nyomom...
Mondjuk nem baj mert vagy 10 kilót kellene leadnom...