Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a Conti Sport/Road Attack és a Michelin Pilot Sport között vacilálok de valszeg Michelin lesz belőle az általad is említett 50-50-es megoszlás miatt.
Szia! Nekem Sportec M3 van rajta, de a hosszú túrára veszek rá Pilot Road II-t. Contiról megoszlanak a vélemények. kb. 50-50%-ban istenítik, vagy ócsárolják.
A Sport az bakelit, valamimotoros újságíró is összecsukott vele egy ZX-et, ha jól emlékszem...és a Power 2CT-től sem vagyok elájulva.
ácsi, azért mert a Pilot Sport nevében ott a SPORT még nem jelenti azt, hogy alkalmas lenne 'sportolásra'. a Pilot Power 2CT az már inkább.... de az sem igazi sportguma... utcára tök jó a Conti, nem lesz bajod vele...
Igen az ABS, motorino-nak van ABS-e
Örvendek, hogy látlak Tozsó!
Köszönöm szépen a segítséget , tegnap becuppant a risztó!
ABS visszajelző?
Olyan nincs rajta.
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon és a motoros világban is. A kérdésem: Z1000-re rakhatok Continental Road Attack-ot teljes normális mindennapi használatra vagy mindenképpen valamilyen sportgumit kellene (Bridgestone BT016, Michelin Pilot Sport, Conti Sport Attack) Vagy bármilyen más javaslatot szívesen veszek.

Előre is köszi.
Biztos gyenge elméjű vagyok, de nekem mintha nem lenne sárga jelző fény a műszerfalamon . Régebbi mocikon ez az oldaltámaszt jelezte, de most ettől totál megzavarodtam. Rakjatok kérlek tisztába
Pontosan a Vágási "meg szeretném vásárolni a jogtiszta Windóz 95-öt" Ferink
Itt meg egy zöld szinben
A nyomdász Vágási Feri?
naja, előfordulhat...
ez olyan lesz akkor mint a pudding próbája.....
megpróbálod, vagyjó, vagynem
Nem egy fórumon írták, hogy egy a beszállító és bizonyos évjáratok kompatibilisek....Nem nekem fontos, csak próbáltam segíteni

Coro vedd meg 150-ért az eredetit vagy nézegesd a töröttet
lcd lap sem ugyanaz
Miért is? Ha csak a törött lcd-t cserélik ki a műszerfalon? Gondlom a Z1000 gyári műszerfal elektronikája - ami működik - a helyes fordulatszám adatokat, fogja megjeleníteni, ami a Z1000 eredeti fóliájához van skálázva....

Ha lecseréled egy számítógép monitorát változnak a gépen tárolt adatok?
ez nem fog üzemanyagszintet jelezni , csak világít ha már kevés van benne, és elég hülyén néz ki hogy 17felett van órázva és 13nál jóval a piros előtt leszabályoz
Olyan távol áll tőlem a gyengeáramú műszerészség mint Vágási Feritől a vállalkozó szellem

Ebben tudnék segíteni: alkudni és hazahozni de az kb 3 hét...

Utána nked kell keresned valakit, aki hőfokszabályzós pákával rendelkezik
Sziasztok!

Tudna akkor nekem valaki segíteni műszerfal ügyben?

Bitumen, átforrasztás?
nincs hírdetve
most vált csak feleslegessé
nemtom neked mire kell de most tgk, de van hozzá hátsó üléssor
igen pazzo racing (pedig elvileg nem forgalmazza a magyar importőr)
szép a kicsike.. Pazzo van rajta?
az ixil eladó sorban van külön is 60ért!
hírdeted a partnert?