Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja azért mert négy kereked van, kijöhetnél dumálni és nézni a többieket.
Hi Peti!
Pályára kinézel pénteken, persze ha jó idő lesz
FIGU
Kedves ago bigyo!
Természetesen ha után állítasz a láncnak akkor is minimálisan ugyan de változik a t-táv ez igaz.
és ez számít a kerekezésnél , na ne vicceljünk
és így van ha valamit elmozdítasz valahonnan fizikai képtelenség ugyan oda állítani , de ez ki ló túrót érdekel
ezt a zavaros matek dolgot meg nem nagyon értem
viszont ma már ne igyál többet,
mert így is összevesztél az agyaddal, vagy befigyelt a helló
FIGU
Szasz Somakoma
Ha nem lesz égzengés, felhőszakadás akkor ott vagyok
Le kell hozzá tölteni egy online TV szoftvert. De nagyon rendben van. RevoluTV a neve. a www.szoftverbazis.hu ról le lehet tölteni. Ingyenes.
kösz Steve, holnap kereslek
Ahogy mondod, hogy mennyire gorombán megindul ( bár nekem "csak" kicsiZhez volt szerencsém ), szerintem esélyes, hogy az elsőt is cserélték már. Ami alapvetően nem rossz hír, sőt.
Ahogy nézem el ment az MU hajója Rómában!
Használtam vettem a 44-es hátsó lánckerékkel, az elsőt csak szombaton tudom megszámolni, de most már mindenképpen meg fogom. JTsprocket oldalán megnéztem az áttételtáblázatot, elölre is van eggyel kisebb mint a gyári, kiváncsi vagyok az is ki van-e cserélve.

Csoki
Esetleg linket Robis mester!? Pls...
Lassan jöhet a két komponensű Roadsmart, bár a fricc teszteket a Z6 Interact viszi (csak mert német, vagy tényleg jó az új Metzeler munkatárs)
...és többet is ér.
Hogyne és magasabb is lesz.
Akkor új gumival többet megy végre a motor?
FIGU:

MI köze a tengelytávhoz a lánccserének?! Komolyan kérdezed?!
1. ha nem tesz bele szemeket a láncba, és miért tenne, mivel az állítási lehetőség bőven elbírja, akkor igen csak változik
2. ha tesz bele, akkor a te állításod szerint nem változik, mert rakott bele... aha... pont ugyan oda kerül vissza, mint ahol volt.. hogyne... persze... főleg a te leírásod alapján páratlan számú foggat változtattál mellékesen.

De esetleg ha nem lettél volna gyenge matekból - gondolom mikor a matektanár azt mondta, hogy az osztály 50% egyest irt, akkor te azt mondtad, hoyg nem is vagytok annyian - naszóval, ha matekból nem lettél volna gyenge, akkor tudnád, hoyg a fogcsere átmérőt változtat, ami láncutat, ami nem lineáris a fokszám növekedésével.. szóval ugyanoda akkor sem tudnád visszatenni a tengelytávot...
Sziasztok!
Janika, mentek pénteken szakérteni?
A korosztályomnak. A neten egy retró discó csatornát nézek. Hát kurrrrva jó. 80-as évek diszkóslágerei. Én akkor lettem komoly siheder. Hát nagyon király. Eszembe jutott minden akkori emlék.
Hy Mindenki! "BEÁRAZVA"
IXIL - 50000
Tankbőr 10000Ft valamelyik kipuffancs mellé!
Verseny lábtartó Rizoma - 50000 (Z750 - 2003-2006)
Pazzo Racing fék- kuplungkar - 30000
Szerintem a péter arra gondolt, hogy a lánc marad eredeti hosszú és ezért a hátsó kerék előrébb kerül. Vagy valami ilyesmi.
Üdv fantom!
a lánckeréknek mi köze a tengelytávhoz
én enduron cseréltem hátul 7 foggal nagyobbat,
toldani kellett a láncot és kurvára nem változott a tengelytávom
FIGU
én átpakoltam az egészet

attól függ mennyire akarsz sokat költeni rá

ha nemsokat akkor 2003-2004 es zx6/636ét rakd bele

ha nagyon jót akarsz akkor 2005-2006os kell bele de akkor a kerekek is repülnek

ha érdekel a téma vegyél fel msn-en
Hello TomiZ és a Többiek!
Még ez a négy cuccom maradt amitől nem szívesen, de megválnék!
Az indexből csak 1 pár (2db) van.
Bővebben: http://www.propuls.extra.hu
Hali freon! Tudnál segíteni, hogy milyen évjáratúak voltak a Ninják, és hol találhatnék erről az átalakításról valami infót.
Pink Motorsnál vettem a lánckereket. Ott 3,7-et mondtak. Merthogy nem mindegy a végeredmény szempontjából, hogy elöl cseréled kisebbre vagy hátul nagyobbra.

Amúgymeg, whatever...
Sovjet!

Az ALPINE Star matrica még mindig érdekelne!

Megoldjuk?:)