Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt csak meg tudom erősíteni. Amióta a fiam bölcsis, 4 hétből 2 hétig beteg. De én esténként Jagermaisterrel erősítem az immunomat. Így én még nem betegedtem meg.
Én most hajnal óta hányok... megkaptam a kiskrapektól szerintem...
Kurva bölcsöde, olyan baszki mint egy biológiai fegyvereket fejlesztő labor...
Szevasz TomiZ!
Nekem egy Shark van fenn, amit februárban vettem 130 ropiért. A hangja iszonyat jó és a dbkiller nélkül járok vele. A rendőrök a múltkor kicsit hangosnak találták, de nem kötözködtek nagyon . A Z is jobban pörög tőle és érezhetően erősebb lett. Csak ajánlani tudom! Majd megpróbálok ide feltolni róla egy videót, csak időhiányban szenvedek mostanság.
no comment
ezen nekem is kicsit mosolyoghatnékom támadt, de hát van ilyen
megyek is, elkapom Csucsut egy sisakpróbára
te délután merre vagy és mit csinálsz
Sziasztok!
Én sajnos hétvégén nem tudok menni, legjobb cimbim szakított a barátnőjével, úgyhogy költöztetek, plusz az én motorkám is Egerben van. Nektek jó gurulást.

Gyapi, küldjél nekem egy emailt lécci, átutalnám a tartó meg a postaköltség árát, ha kész lesz faladnád nekem postán?
Dehogy viccelek.
Nyilván célravezetőbb megoldás látatlanban Ausztriából venni az ebay-en mint egy hibátlan kevesebbért megnézés után...
Dehogynem...
Server reset kellene...
viccelsz báááár én megeszem a palacsintákat mások helyett is
Knapet teso

Nem kéne beinnunk valamikor? Ugyis régen ittál már
Így van. Az ezres szerviznél raktuk fel a LeoVince dobot és akkor került dobozba...
De ugye nem kötelező a palacsintaevés...
Ahogy érzed.
Pocakkal vajon felvesznek? Végülis robogón még elférek...
Jó reggelt Panyo,
Mivel újonc vagyok a csapatban, ezért alkalmazkodom.
Légy határozott és lődd be az időpontot meg a találka helyet.
Bitumen jelezte, hogy dél felől csatlakoznának, de mivel Balaton környékére mondják az esőt, ezért talán odáig nem kéne menni.
Mondjuk egy Tata - Velencei Tó combo, azért jól hangzik és akkor ott kezet rázhatunk a déli bandával...
Hello,

Panyo rakott fel képeket [23852] comment.
Jó reggelt
Béla!Kedden megyek Kolozsvárra,szállítok valamilyen templomra csúcsdíszt,szép és jó lenne,de jön velem a főnököm is
agentbulu!Szereztem én is fehérledes világítást
Lassan megkéne beszélni a szombatot!
Ki merre?Tata?vagy mi?
Csak hogy segítsek. A knapet gyári kipuffja nem baleset hanem a sportdob cseréje miatt lett levéve. A karcok gondolom a tárolás során keletkeztek.
Ok,köszi.
Van az ebay-en egy eladó, új kipuf szelep nélül sajnos. Ha amellet döntök, akkor az mindenképpen kelleni fog nekem is róla. Ha mástól veszem meg, szólni fogok. Sürgős nekem is, jövő hétre kiderül. Egyébként Pest mellett lakom, úgyhogy Bp...
nekem raptor van és szépen muzsíkál
Hello!

Milyen ez a tartó? Engem is érdekelne! Valami képet rakjál ki légyszíves!
Ha eladó,érdekelne.Ország mely részén vagy található?
A többi rész mind hibátlan.
Csá!

Na ez a téma engem is érdekelne! Akrapovic tetszik a legjobban nekem de annak az ára horror.....
Szal ha valaki tud jó dobot jó áron akk engem is érdekel.Használt is...
Ma mééég nem ittam semmit