Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Petya!
én ma Esztergomba voltam és én is láttam ma arra egy fekete új ezrest a fene majd megevett az autóban
FIGU
Most egy pár napig Győrben táborozok.

Ééésss ma egyetlen nap alatt láttam két új kicsiZét és egy szintén új eZredest. Előbbiek egy fekete és egy narancs, utóbbi fehér. Ha valaki magára ismer... hát akkor őőő... Szevasztok skacok!
Hello Schnau!
Az eladás oka egyszerű ~ anyagiak... még lehet a motor is erre a sorsra jut Ha megnézed az adatlapomon a motort a plexi és a szűrőn kívül már minden extrát eladtam... tehát nem azért mert buktam volna vele, vagy más egyéb. Gyorsulásra konkrétat nemtudok írni, de észrevehetően jobb gázreakciója lessz tőle. Végsebességre meg annyit tudok írni, hogy egyszer huzattam igazán ki végre... az 256 volt óra szerint... de az már nagyon a vége volt... 6.-ban olyan 11-12 ezren
Na bummm
Hali Bélus. A Borsó teljesen elhagyott minket. Más csak az endúrónak él. Ott találod meg.
Nah hazaertem Tokajbol...
Nagyon jo minosegu benzint tankolok bele, mas lehet a problema!
7 sok na, meg a Daciank se eszik ennyit

Amugy udv. a forumnak + Borsonak
Nem kell mind újjat venni.
Heló!
Engem érdekelne a szűrő!
Csak arra lennél kíváncsi hogy,miért adod el?!ja,és mennyire lehet észrevenni a mocin?miben mutatkozik meg,pl.:gyorsulás;végsebesség?!
Üdv
ÓkéZsóké!
Janav
a faridommal mi van?
Szeva!Megadtam a tesómnak a számod!Hivni fog!
Üdv
Szép estét Mindenkinek!
Motorino&Bivaly köszi a válaszokat!
Okés csütörtökön Sopronba megyek,
hátha összefutunk
majd csörgök
FIGU
Az évjáratot nem írtad meg. Olvass csak egy kicsit vissza. De szerintem konnyen találsz hozzá.
mondtam hogy hol van....
Bosmustra vagy mi a fene lesz Pannonhalmán. Nemzetközi borbírókat fogunk cipelni Bp-Győr-Bp-Pannonhalma-Győr-Bp-Győr-Pannonhalma... stb viszonylatban. Győrben lesz a szállásunk. Semmi többet nem tudok egyelőre.
Meddig? A végtelenségig... az erő velem van.
Szevasztok arcok !
örülök hogy mindenki rendben van
merre leszel Peti
FIGU
nekem van egy fölös
csörögj rám és megdumáljuk
De meddig? Én őszintén remélem hogy visszatérsz majd kicsit lehiggadva
Hát faszikám, egy nyílt lábtörés nem múlik el ám nyomtalanul...

Jól vagyok. Apró maradék fájdalmak vannak itt-ott. De ez már smafu.

Hogy gondolok-e rá néha? Persze. De tudom magam türtőztetni.
Így van, dehát a lényeg az hogy senkinek nem lett maradandó sérülése.

Te hogy vagy? Javulgatsz? Nem gondolsz néha a motorra?
Szasz fatter!

Mindig akkor van a baj amikor valaki produkálja magát. És mikor produkálja magát leginkább? Amikor sokan nézik...

Egy barátom nézőként kint volt valami gyorsuláson (valami illegal), motoros kolléga 1000es gixxerrel elbaszta az egykereket (többiek állítása szerint nem ment jól neki annyira), túlhúzta kb 150nél, a motor be a nézők közé, pont a spanomat kaszálta el.

Eredmény egy fasza nyílt törés a lábán.

Gondolom az ut szélén álltak, de akkor is akinek nem megy az a kurvaanyáé akkor jaszkarizik amikor tömeg van az út szélén.

Nas mind1 ez benne van.
Holnaptól egészen vasárnapig vidéken dolgozunk...