Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ooo ne viccelj. Szívesen.
igazad van!Elfelejtettem az évjáratot odaírni!Akkor legalább most már tisztáztuk!
Esetleg ötlet: -honnan és kitől vehetnénk hátsó ülést?!
Ja Péter, láttam a szervízben a gépedet. Szívszorító. . De annak örülök, hogy te megúsztad. Alsóőrsre kinézel? Mi péntektől kinnt leszünk a három Indiánnal és a Rune-val.
Köszi,hogy fáradtál!
Akkor azt is megírhattad volna, hogy milyen évjárat és kivitel. Erre a régi ülés kell.
Akkor ez nem fog összejönni!De én irtam hogy 2006-s!
Erre a vasra kéne!A tesómé!Megkért hogy,keressek neki 1ülés!
Itt vannak a képek. Most vettem észre, hogy még egy repedés van rajta. Mindkettőt lefotóztam közelről.
Pont most írtam, hogy a képeiden ülés van a motorodon, nem púp. Nekem ugyanilyen van, mint neked a képeken.

Nem beszélünk el egymás mellett?
Ööö a képeken ülés van rajta. Vagy ez egy másik motor?
Hali!
Nagy gondot okoznék,ha megkérnélek hogy,küldjél egy képet róla!
(főleg a repedésről)!Ja és a piszkos anyagiak,és mennyiért adnám el?!
Várom válaszod!
Üdv
Hali!
Panyo jól mondja. Van ülésem. Egy apró hiba, egy kis repedés van rajta az egyik sarkán ( nem a balesetben keletkezett ), ezt leszámítva hibátlan. Bent van az autóm csomagtartójában. Pesten és környékén mozgok. Most egy hétig nem leszek, vidéken dolgozunk. Holnap délelőtt még össze tudunk futni.
üdv
knapet
egyben adtam az idomszettel mindenestül.2004 es 636 ,de az ülés ugyanaz mint a zéezren
évjárat?
mennyiért adtad el?
Szerintem Knapetnek van eladó!
Ha benéz biztos jelzi,hogy meg van e még neki.
két hete adtam el a sugó motors-nak.kérdezd itt őket az alkatrész rovatban
Szevasztok!
Van egy Z750-em,és nincs hozzá hátsó ülés,csak pup!Így nem tudom vinni a asszonyt :-( !Már régóta rágja a fülem, hogy vegyek valahonnan 1-et!Ez ügyben szeretném a segítségeteket kérni!Ha valakinek van otthon,és nem tart rá igényt,vagy esetleg tud olyan személyt aki árul ilyet,legyen kedves és jelezze ezt nekem!Cím,telszám,jöhet!
Előre is köszönöm válaszaitokat,tanácsaitokat!
Üdv:Széles utat!
Az az igazság én se igazán mosogatom nekem5 év után kb 2 hete lett lemosva úgy igazán szépen azt is az egyik haverom követte el mert mát nem bírta nézni milyen retkes de szebb lett mint új korában de a mostani idő megint gajra vágta
jaja azt nyúzom alattomos kis valami a nagyokhoz képest de szeretem no igen hála istennek , hogy időben észrevettem és nem csúsztam le róla.
Üdvözlöm,ha találkozol vele
h már témánál vagyunk akkor holnap egymás után két kollokvium + szerdán még egy . aztán ha minden igaz akkor erre a hétre ennyi :) jövő7 en meg még három + egy szigorlat ............ nem is folytatom a sort . aztán ha ügyes vagyok ahogy lenni szokott mindenből duplázok neaggyég még utóvizsga de nemérdekel . hétvégén akkor is zsalaegerszegi találkozó . utána héten meg alsóörs
köszi. tehát suzuki swift ! a mi autónk ! :P ennek most én nagyon örülök hogy ugyan az a patene illik hozzá. jaj de szeretem a suzukit
Tehén nem szegény, legalább kevesebbet nyúzom nem vagyok az a folyton motort mosó tipus , most is elég vízfoltos. a legutóbbi utat sem sikerült megúszni eső nélkül
krosszmotort meg egyelőre a fiúktól elkérem ha kitart az őrület őszig, akkor elgondolkodom rajta, hogy veszek egyet. csak azt se tudom szállítani és lábon ezekkel nem könnyű de hát ezt te is tudod majd meglátjuk, mi lesz
te meg a pit-et nyúzod? kezdtek összebarátkozni rendesen biztos nagyon jó lehet az is
örülök, hogy Foxyval jó üzletet csináltál
Szia nagylány. Miért van messze a kicsiZ? Nem anyukádnál tartod?
Na az tök jó és mit csinálsz mi az új meló szegény tehén.... jól megfertőződtél ezzel a földmunkával de jól van az így én most pihenek egy kicsit mert eltört a felső kormány kiflim(holdam)a pit-en de remélem jövőhétre megcsinálják így csak 1 hetet hagynék ki ja igen...és van saját földmunkagéped vagy valakiével gépészkedsz képzeld én meg Foxitól vettem meg a térdvédőt meg a protektor inget bizony jobb lett volna....vagy mocizni .
nem panaszkodhatok keddtől dolgozom megint , remélem, jó lesz. egyelőre tetszik motor is meg van még, de a Z-t egyre ritkábban használom. messze van és most nem nagyon tudok kimenni érte. "helyette" krosszozás van tegnap szépet dagonyáztunk is
sajnálom, hogy nektek is ilyen rossz időtök volt erre a hétvégére jobb lett volna szép időben erdőben sétálni