Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az összekötöcsö és a kipuf.szelep épségben van?Nekem a csö a lényeges a k.szeleppel bezárólag hogy deformálódott vagy sem.A dob állapota mindegy.
Tényleg jó az ára, de így nem merem megvenni. Sorry!
Hali! Most nincs nálam a moci, egy fényezőnél várja a kicsinosítást. A ponthegesztett oldallemez szakadt le róla, a hegesztés helyén kis lyukon pöfögnek ki a gázok. Ha így is érdekel, jövő héten tudok felrakni képet.
Alex, mennyire van összetörve a kipuffod?Dobjál föl néhány képet róla,lehet megvenném.Komoly.
Hali mindenki, Borso előnyben !
Petya nálam a cucc, ha összefutunk odaadom!

Kipu részleg nehogy má raptor meg ilyen dobokkal foglalkozzatok, kollegám CBR-én volt nekem nem tetszett
Én King mesternél vettem az ÚJ ARROW carbont kb annyiért mint amennyi a raptor és nagyon tuti

Ja és skacok szombaton Tatán leszek én is
csak sajnos melózok
ezért sajna nem motorral
FIGU
Borso!
Itt egy munkalehetőség!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hát igen az emberek többsége későn jön rá mit kell vagy nem kellett volna csinálni sok dologban
Jól döntöttél első a család
Várjuk a listát.
Vizsga nélkül persze ( madzsarisztánban vagyunk ugye ), de sisakkal persze.
Van itt puszta bőven, meg ismerek több pályát is.
Lehet újraindítom a Madonna-cross parkot ( nem tudom ki ismerte vagy emlékszik rá, a Pólus center közelében )...
Köszi.
Igen, befejeztem. Régen is volt több intő jel, most amióta megvolt a kicsiZ megint. Ez volt az utolsó csepp. Igazából a csattanás magában még nem, csak első este amikor a feleségem bejött a két fiammal és álltak az ágy mellett akkor jöttem rá, hogy bármennyire imádom, be kell fejezni. Többet ekkora szerencsém nem lesz.
Írok majd listát, hogy mi van és ha valakit érdekel szól, és elküldöm mailben.
Bármikor beszálok segíteni, hogy vigyázz az alakodra.
Akkor a sisakodnak még kelleni fog Bár gondolom ez vizsga nélkül lenne... Ismersz olyan pusztát ahol tudnád használni vagy van offroad pálya valahol Pest környékén?
Örülünk neki,hogy javulsz
Véglegesen lemondtál a 2 kerékről?
Ha atomraira szedted,lehet érdekel pár dolog,meglátjuk.
Talált süllyedt. Bár ennek a kivitelezése kifejezetten nem tetszik. Nem elég "szöcskés"...
Napról napra jobban vagyok. vannak még maradék fájdalmak, de már működök.
Igen, szétszedem. Sok apróság van már aminek van gazdája. Motor-váltón még gondolkozom, szívem szerint újrahasznosítanám... csak nem két keréken. Majd meglátjuk.
Sziasztok!
Akkor szombaton mi lessz a program?
Tata?
Borso mi újság?
Knapet felépültél már?láttam a vasad szétbontod?
csatlakozok! időpont?
ezt valóban elszúrtam
elhízni nem szeretnék, de ha azt a rengeteg sütit mind megeszem , amivel már tartozol , akkor asszem erős gyomorbántalmaim is lesznek
mert gondolom nem is remélted, hogy egy sima krémessel megúszod ezt a helyzetet?
Foglalkoztat az elhízás gondolata?! Miért akarsz elhízni?
meg kell erősítsem, jól látod a helyzetedet
bár kicsit foglalkoztat mostanában az elhízás gondolata , de vállalom a kockázatot
Tibi ügyes és nagyon lelkiismeretes szerelő. Ráadásul brutális módon vágja a Kawasaki témát. Is.
Ugye, hogy nem is olyan vészes a talicska? Végülis szépen áll a saját lábán...
Köszi! Most négyzetre emeltük a süti adagot?
Beraktam a csomagtartóba, holnap délután lesz érkezésem, csinálok róla pár képet. Ha találsz vállalkozó kedvű kipufogóst aki szereti a kihívásokat... Tartó fület kell gyártani rá, mert az eredeti kevlár letört, amúgy nincs rajta anyaghiány. A fület egyébként két csavar rögzíti, úgyhogy nem megoldhatatlan feladat.
Pirossal bejelöltem, hogy hol van rajta karc. A díszítő elem élén gyakorlatilag. A többi mind kosz.
Én meg azt hittem arról a srácról beszéltek akinek a számát megadtad nekem. Mert rákérdeztem és összekötővel együtt csinálja annyiért a kipu-t.
Knapet, sajna nem járok mostanában felétek, de szívesen megnézném, ha más nem képen az állapotát.
Nameg a "rendszámtartós" csapathoz sem tudok sajnos csatlakozni, mert ez a kis túra ami nektek 2-300km-t jelent, az nekem 6-700-at. :S Nameg szombaton megyek Érmihályfalvára - Nyíló akác "fesztiválra". Tetszett nekik a kiállításon a moci és szeretnék ha ott is meg lehetne csodálni egy Z 750-t... :)