Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igazad van, igyis elég dög nehéz a kis Zé, de a bukogombát én szivesebben használnám szánkozáshoz mint a deklit
jajj
HALIHÓ LÁNYOK
nem lesz ez a motor keresés egyszerű feladat
halihó skacok
ma teljes erővel hozzákezdtem motor nézéshez (z750 v z1000 ez még nincs eldöntve)
ma egy narancs z1000et néztünk meg, amiről kiderült h törött volt AMIRŐL PERSZE A TULAJ NEM TUDOTT SEMMIT, állítólag akkor értesült amikor mi mondtuk neki , amugy futóműve ok volt, de festev volt, meg egy két dolog...
ha valaki tud narancs z750 v z1000et eladót szoljon nekem
Ez a beszed kicsi csaj! Le a kenyelmeskedessel! Le a mindenfele plusz sulyt jelento cuccokkal, elvegre naked bike-ozunk vagy mi!? Le az oncelu plexi-fitogtatassal!

Nekem bukogombam sincs, nem is kell. En a deklit hasznalom bukasnal!
Nos, ha furni kell, akkor már most megmondom 100%-ra hogy nem lesz plexim. Ugyanis nekem nem sok szükségem van rá a 166 centimmel (nagy valoszinüséggel), apám panaszkodott rá hogy mikor hozta haza a vasat, akkor majdnem leszedte a szél a motorrol, dehát ö meg 185 centi körül van. Mellesleg az én motorom, és nem apámnak kell hogy tetszen :D
Amugy szerintem ennyi pénzböl (huszonakármennyi) inkább veszek kondibérletet, és gyurok kicsit a karomra, még az idomos géppel is meggyülik a bajom ha nagy a szél hát még egy nakeddel
Szia béjb :) most szereztem nemrég a vasat, azért nem tudtál még rola ;) még addig se jutottam hogy közös képeket csináljak a kicsikével, de majd sikerül már...
Ala tudom tamasztani, hogy plexihez furni kell. Nekem nincs plexim (nem volt a motoron, amikor vettem - en is eppen most gondolkodom rajta) viszont van 3 szep csavafejem uresen behajtva a fejidomba. Korabban nyilvan volt rajta plexi, fogalmam sincs, hogy milyen.

Nekem a pexi 160 folott kelzd el hianyozni, ha tartosan kell gyorsan menni. Szelcsendben van ez. Szelben elobb is megjohet a plexi-etvagy. De en majdnem ket meter vagyok es a bukom is elegge rossz kikepzesu szerintem (olcso darab). Valoban erdemes megkergetni a masinat eloszor, utana konnyebb donteni.

Az en bajom az, hogy szerintem az en magassagomon a normal plexi nem segit, a nagy meg nagyon ronda es nyilvan dragabb is. Az Ermax-nal kerdeztem a normal mereture, ezt irtak vissza:

A Kawasaki Z750-es plexi jelenleg nincs raktáron, de 3-4 hetes átfutási idővel tudunk rendelni. Ehhez viszont 50% -os előleget kéne adnod amit átutalással, postán és persze személyesen lehet rendezni. A plexi ára áttetsző és füst színben 24,840 Ft, fekete és színesben pedig 27,270 Ft.

Egyreszt gusztustalan, hogy mennyibe kerul, maserszt eloleg.... rohej.

Az egesz vermerseklet kerdese. Van aki szerint a Z750S valtozattal is csak 150-ig kenyelmes de ismerek olyat is, aki siman motorozik 270-el idom nelkul GSX-R-rel. Szerintem a bukon mulik sokminden, de errol nyissunk vitat masokor. Ki kell probalni plexi nelkul, utana donteni!
Wáooo Nem is tudtam, hogy új motorod van Szép
Még annyira nem jártam át a témát, se pleko, se gomba ügyben, de pl Euroringen találkoztam egy ilyen bukogombával, szimpatikus:
a bukogomba nem halatlan, de NE LSL tipusut vegyel, mert annal is eloszor a blokk er le.
keress egy kawa-kereskedot, adjanak tanacsot, hogy hova es mit tegyel fel!
en neztem az enyemhez anno plexit, de azt maskent nem lehetett sajnos feltenni
a tobbiek talan mast mondanak, vard meg a velemenyuket
megkell fuuurniiii? nemár, még akkoris ha gyárit rakok rá?
amugy nekem jobban tetszik kis plexivel, meg talán jelent is valamit, annyira viszont nem ragaszkodom hozzá. a bukogomba annál inkább érdekel
Gratulalok!
plexi meg nem biztos, hogy kelleni fog. elobb probald ki igy! kulonben meg kell furni a fejidomot
Miért kell arra a szép fejidomra csúnya plexit tenni . Szerintem simán meg lehet őket ülni, csak a tankra kell hasalni . Kár lenne azért a szép látványért, de te tudod
Szia Jürgen
Képzeld megvan a kicsi Z-m! Valóra vált a nagy álom, itt pihenget az udvaron a kicsikém :) Ő az:
Tudna valaki plexit ajánlani a motorra? Olcsobban mint a gyári. Bukogomba is érdekel
Már csak ilyen csúnya, gonosz kompresszor kéne" rá
Köszi, de sikerült gyárit (bontottat) beszereznem.
Ui: amúgy biztos a silencer szót találod viccesnek, aminek nem csak a hangtompító szó a jelentése, hanem maga a kipuffdob :) az igaz, hogy ennek is az a rendeltetése, hogy tompítson Na mind1.

CoR
Figyu, van nekem egy kamionról leesett aluminium láncvédőm, ha esetleg keresed még ezt rá.
Még csak két hete van nálam efektíve a gépezet, így nem mentem még túl sokat vele. Ezt a motort usaikából hozták, a bal oldalán csúsztak vele miután fogtak vele egy jó kis útszegélyt. Úgyhogy eddig felnigörgőzés, tükör-, irányjelző-, kormány-, kormánysúly-, plexi-, akksi-, hátsóülés-, sárhányó-, léncvédőbeszerzés volt folyamatban. Itt a környéken mentem vele kb 500 km-t (tesztelés végett: nem folyik-e valahol valami olaj, víz?), de mint már írtam elég elviselhetetlen a hangja a doboknak, mert baromira szét vannak égve. Nem tudom, hogy lenne-e hozzá külön hangtompító, hiszen a dobnak eleve ez lenne a szerepe. Az a vicces, hogy a dobokon lévő kis táblácskára ez van írva: IXIL Silencers.
Ok. Azért csak másabb egy saját "valódi" kép, mint egy "stúdiós" sztem...
Ups! Nem két j-vel akartam írni a "halljamot"
Na jóvan! Ma elgurulok a Velencei tóhoz hétvégére, de jövő héten lefotózom rendszámostul csak neked!
Hány km-ert tudsz vele agyzizzenés nélkül egyhuzamba motorozni?
Van hozzá hangtompító?
Már alig várom, hogy élőben haljjam!

CoR
Rendszámosat kérek!
Pont ugyanígy néz ki. Csak van rajta rendszám.