Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Borso!
Ha nekem szántad a fotókat akkor köszönöm. Egyet viszont szeretnék kérni. Mivel poros, koszos a kipu, nem látom mi a karc, és mi nem az. Ha letörölgetve készítenél még 2 képet, az oldaláról és a tetejéről(ami kb látszik belőle, amikor a mocin van), az nagy segítség lenne.
köszi szomszéd!
Pedig most milyen szép a Tehénke.
A hasidommal az a baj, hogy alul zárt kivitelben nincs. A kipuff alsó összekötőcsomópontja miatt nehéz megoldani a zárt alsórészt. A szabály sajnos előírja a zárt hasidomot.
úgy áll, hogy - bár ígéret volt rá - nem lett hasidomom és ezért a verseny is elmaradt részemről. amit nem is nagyon bánok, mert a Tehén valami zseniálisan tapad az úttestre, mióta új lábakat kapott, de nem sok kedvem van mostanában motorozni.
ne győzködjetek az ellenkezőjéről, majd ha lesz kedvem, visszaülök
a kiépített alkatrészeket lassan el kéne adogatnom, de nem nálam vannak, úgyhogy azzal sem sokat foglalkoztam mostanában , pedig időm az lenne rá.
úgyhogy így állunk
Hogy áll a pályázás projekt? Vagy terepre megy a kicsi Zé?
én megpróbáltam ...
de kölcsönadtam apunak a Nikont és ezzel a kis kompakttal egy hangyányit nehezebb normális képet csinálni elnézést a minőségért
hiába próbálnám tagadni , túl jóóóól ismersz
Persze mert mivel délelőtt nem tudtam menni felé ezért most kivont karddal les készenlétben...
Csoda történt, Orsi velünk van egy kicsit.
Huje...
Ilyen az óvoda, bölcsöde... én sem vagyok a legjobban, asszony vasárnap és hétfőn hányt egész nap... aszongya doki vírus van...
folyton hánytatod azt a szegény gyereket , pedig nyugodtan megmondhatnád, h nincs kedved sütizni
Arra gondoltunk, hogy találkoznánk Gyapinál, egy jót motoroznánk arrafelé, Ő tud jó kis utakat. Utána a Tatai-tó mellet lehet enni és pihenni egyet.
Hát ha megtennéd akkor nem kellene a kollégának várnia amíg tudunk találkozni...
ezek szerint kéne egy, vagyis pontosabban két képet készítenem
minnyá lemegyek a pincébe, és lefotózom
Innen délről lennénk páran, akik túrahajlandóságot mutatnak: Valancei tó, Balaton déli part de valahol a dunántúlon.
A kérdés még nyitott, eredetileg ugye Tata volt a cél.
Egyik cimbim talán szombaton utast motoroztat, próbálok ahhoz is alkazmakodni, de nyitott vagyok bármire, majd kombinálom a 2-t.
Talán Robis, Teebee, Szomszéd már csatlakozott a kezdeményezéshez...
Ezer hála, holnap hívlak!
Szuppper, nagyon köszönöm! Nem találok e-mail címet az adatlapodon, de ha írsz a bituman"kukac"bituman.hu-ra akkor meg tudjuk beszélni a részleteket a fórum szétoffolása nélkül
Persze. Most Borsónál van, de valahogy intézek róla képet. Mármint a dobról... Úgy volt, hogy ma találkozunk emiatt, de a kiskrapekom beteg lett úgyhogy bébicsősz maradtam.
Írtam már neked, szanaszét van horpadva, a kevlár tartó fül leszakadt. Nálam van most már a csomagtartóban, ha gondolod egyik nap összefutunk és megnézed. Kipufogós legyintett rá.
Nálam van a cucc, ha kész vagy csörgess meg és összefutunk.
Megnéztem. Hibátlan a zár. Kulcsot is tudok hozzá majd adni, azt mondja a szerelő, hogy ki lehet persze cserélni a zárbetét is de ügyesnek kell lenni.
Merre mentek?
Sziasztok,
Gyapi hívott még délelőtt, a rendszámtáblatartók nem készülnek el a héten, ettől még azért gurulhatunk együtt szombaton, feltéve ha jobb idő lesz mint mondjuk ma...