Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem akkor mostmár okosabb vagyok

Isten ments nem kell nekem Raptor, Mastek van nekem egy jófajta Yoshim , igaz most lehet eladom, de akkor Mivv lesz a következő
Én úgy tudom,hogy ö fel is szereli a dobot amit készit,és az össze kötött is szépen meg csinálja. Ha kell meg adom a telszámát.
Az árban benne van az összekötőcső is!
annyira nem ismerem a raptort, annál inkább a masteket, mivel az volt fent nekem is arra semmi panasz, csak az összekötő cső nem volt szépem elkészítve (itt hegesztésre gondolok)
én ugy tudom h 40ért csak magát a dobot csinálja + még az összekötő erre érdemes rákérdezni
Igen,valami ilyen dobokat gyárt. Nekem azt mondta,40ezerért készit egy dobot. Szerintem nagyon szép,és jó a hangja is.
Hali! Küldenél róla egy képet? Meg egy közelebbit is a karcról.
2008-as.
Raptorról vélemény?
Hát, nem tudom... Amikor ez a kép készült akkor olyan 60%-os lehetett a gumi. Egy újjal maradna talán vagy 2mm hely köztük és az már szerintem nem lenne az igazi.
A színéről meg annyit, hogy láttam egy-két teljesen színrefújtat annó, de így jobban tetszett. Köszi
Mastek és Raptor?
Ha felkap egy kavicsot, azt ki is lövi hátrafelé azonnal. De jól néz ki így fekete-zöld színben.
Kíváncsi vagyok milyen állapotban lehet.
Tényleg van egy kis kamu szaga a dolognak.
Viszont az enyém annnyira közel van, hogy ha felakapna egy kisebb kavicsot még az sem férne el alatta.
Csak úgy tudtam feltenni a sárvédőt, hogy a baloldali furatot kitágítottam lefelé, a jobboldali csavar alá meg tettem vagy 3 alátétet... hát elég gázos megoldás, de úgy voltam vele, hogy amíg nem veszek új gumát kibírja így.
Hát azért van rajta horpadás is de sztem egy hozzá értő ember meg tudja csinálni.
Vagy a story nem igaz, hanem egy kis burnout volt körbe-körbe. Ha ez igaz lenne, akkor tömegével fordult volna elő ilyen eset. Pl. a régi Z-n gyári a hátsó sárvédő.
Ami (ha tényleg csak karcos lett kicsit) engem érdekelne még mindíg!
Teljes egészében marhaság amit írt a csóka. Nem a sárvédő miatt szakadt ki a gumi. A sárvédő előbb ment volna szarrá. Az a gumi hibája lehetett. PL. szálszakadás.
Knapet!
Holnap du hazadobom kollégám a 18-kerbe, (Nyerges utca).
Ha megadod a szerelő pontos címét és beszélsz a szerelővel, akkor beugranék a takarólemezért, mondhatni útba esik.
:S
Nem gyenge!
Sajnos az enyémet sem lehetett szépen felszerelni csak úgy, hogy kb egy fél cm hézag maradjon. Ha új gumit veszek akkor ez még kevesebbre zsugorodna.
Eddig is készültem valahogy megoldani a problémát, de mostmár mindenképp megcsinálom mihamarabb!
Szia. Én tudok egy jó kipufogó gyártót,aki gyári kivitelü és minöségi dobokat gyárt,és szerintem nem is drága. Igaz ez BÉKÉS megyében van.
Tegnap meglett az 1000-es szervíz.(úgy eltévedtem Pesten mint a picsa )
Knapet köszi a szerelőt, most már hozzá viszem a lovat.
Láttam a gépedet (amúgy sztem leót is eltudnád még adni, ha csak esztétikai gondja van.)
Nem sürgős a dolog, szócal bőven jó ha útbaesik vagy ilyesmi Lassan öszeáll túragéppé, már csak a plexi és egy Givi doboz hiányzik a listáról
Nem felejtettem el, de egészségügyi okokból nem voltam azóta a motor környékén. Vagy ma délután, vagy holnap délelőtt megyek, mert más is kell róla. Szólok. Szerelő annyit mondott telefonban, hogy hibátlan.
Sikerült ránézned a tanksapka környékére?
csucsu, csak a városban kering. A feneke nem bírja a hosszú utat. Nekem 300 km után már a gyáritól is zsong a fülem.