Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üssél rá két kilós kalapáccsal egyet.12?
Kis horpadassal van , nem lehet valogatni. 15.000
Nekem nagy horpadással kell .Mennyi az ára?
Már elkeltek az indexek. Még a gyári plexi van és egy K&N szűrő.
Bővebben: http://www.propuls.extra.hu
MEg is talaltad a dobodat, van egy ilyenem kicsi horpadassal
propuls ! érdekelne a ledes index ! mennyiért tudod adni ?
Jó idő volt, 6 körül kitisztult az ég.
Üdv.mindenkinek.HELP! Szükségem lenne egy újabbik fajta z750-re való kipufogóra ami, törött,horpadt,sérült karcos,stb. Tehát a dob része bármilyen rossz állapotú,nem számit .Csak az elötte levö pillangó szelep és összekötö csö legyen épségben(új dobot épitenék hozzá,dizajnosabbat picit morcosabb hanggal). Ha valaki tud ilyesmit kérem dobjon egy üzenetet !.THANK YOU
Bakker ott ilyen tiszta volt az ég? Itt fekete felhők, szél, eső, hideg, minden volt.
Én is voltam, de csak nézelődni.
Nagyon jó volt!
Aki nem jött az lemaradt
Jó estét!
45 ért.
mennyiért veszed az órát?

azért még hagyd az ebayes figyelőt meg az angol csákányost a témán, ha NEADJ'ISTEN az előttem telefonálónak mégiscsak kéne a cucc... Csuhajja!
Örülök, hogy összejött! Remélem hamar a régi lesz a Z-d, aztán csuhajja
Jah, még annyit, hogy előttem már valaki telefonált erre az órára de az csak a hátulját szeretné, de ennyit nem akarna adni ezért az óráért, de ma este kiderül, hogy valóban érdekli e vagy sem...
Hát ezzel ( is ) jár ha valakinek gyerekei vannak!

Ez lefut hamar, már most jobb. Sokkal.
Király vagy Bitu!
Már le is beszéltem a sráccal a dolgot :) Megbontani nem akarja az órát, mert hibátlan, de még így is viszonylag jó árat tudtam kialkudni.
Amúgy a mocc külföldi bontóból érkezett, semmilyen papírja nincs mivel kint kivágták az alvázszámot és le van adva... Ha ebből itt Magyarországon forgalomba helyezés lesz, akkor a lehendő z1000 tulajok rettegjenek...

Köszönöm Bituman a segítséget! Egy sörrel jövök neked!
Ha így folytatod a gyógyszergyártók verekedni fognak érted Akkor ismét jobbulást!
Az ovis járvány lement, ennek örömére ma reggel kötőhártyagyulladással ébredtem... a kisebbik fiammal egyetemben...
Felgyógyultál vagy még lábadozol? Már nem a balesetből hanem az ovis járványból....
Ehhez képest... namindegy.
Én úgy tudom, hogy akkor vonják be a forgalmit ha műszaki totálkár. Ebben az esetben roncsként él tovább, papírok nélkül. Gazdasági totálkár esetén a tulajon áll.
Ha van papírja, akkor még lehet, hogy keveset futott garázsban tartott mociként piacra kerülni....Ebben az országban csodák történnek

Azt nem értem miért nem vonják be a forgalmit, ha valami tötálkárra törik

De remélem az lcd jó lesz Coro-nak...