Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz velencei vagy tatai túra?

Knapet rövid idő alatt milyen volt a Marushin sisak?
Hétvégére Balaton Zala és Vprém megye körül remélem napos idő lesz!Kéne már egyet túrázni!
Cső Srácok!

Gondolom ezerszer feltett kérdés, de jó lenne, ha összefoglalnátok: 100ezer forintig milyen kipuffot ajánlotok egy 08'- as kicsiZ-re? Olyat szeretnék, amihez van kivehető hangtompító, mert eladásra megy a moci, a teljesítmény úgy jó, ahogy van, a hangja legyen jó. Előre is kössz szépen!
Igen.. létezik!

A 93-as turbós verzió: 112LE
Valaki meg tudná mondani,hogy létezik 110-lóerös GPz750-es? Mert az enyém papiron ennyi,és nem találok ilyen dokumentációt,ami gyári adatok szerint ennyi teljesitményü lenne.
Szia. Talán egyszer az úton is találkozunk.:-)
végülis nem nagy dolog megbontani, ha van rá időd akkor nincs gond, szépen megtudod csinálni
Hali Mindenki.Velencei gurulásba benne lennék?!
Hali, na itt is találkozunk.
Mindjárt itt a nyár,kellene valami jó gurulást szervezni.
Sziasztok! Szép napot mindenkinek.
Köszi a segítséget és egyben a megerősítést.
Még van 2-3000km-erem eldönteni, hogy én álljak neki, vagy a szakszervíz...
Nincs Nem is vot, és nem is hiszem hogy lesz
Csucsu, láttam a fotódon, hogy egy Mivv Suono van fent a mocidon.
Ugyanilyen dobom van és nagyon szépen szól, de hétfőn kivettem a DB-killert és olyan mocskosul hangos lett , hogy nincs elég nagy arcom hozzá, hogy így használjam. Neked bent van a DB-killer?
A dob még mindíg érdekel, a címem:
fuzsi@freemail.hu
Nem mondod
Megnézem a Kispesti Homában is holnap hátha van
Gyapitól függ az ídőpont
Bocs!
Ad nyerget az átépítéshez- felárért! Úgy értettem, hogy "ad nyeregt"!
Természetesen nem kérdés, hogy ott a helyem! Szombatot preferálnám, de majd kiderül hogy alakul. Panyo, szereztem egy fehér ledes homasita világítást, de egyetlen egy darab volt Törökbálinton, viszont legalább kiderült, hogy van nekik fehérből is kicsi és nagy is. Talán eccerűbb egy új mint ledet cserélni a kékben...
Szívesen!
Valaki felrotta, hogy "bezzeg a bagster ad nyerget".
Hát azt is meg kell fizetni! Amikor eladod a vasat, akkor,- aki keres, mert venni akar,- a nívosabb gépre fog szavazni, tehát a jobb nyereg is segít ebben a döntésében! Két nyereg, meg egyébként minek? Egy motorhoz? A következő új vasra már méretben, felfogatásban nem lesz jo', akkor miért tartanád meg?
Sűsű, a kétseggű sárkány!
Köszönöm
Nagyon PRO kipróbálnám
Alap 60, ebben olyan szin és formát kérhetsz, amilyet akarsz, a viszkoelasztikus hab töltéssel + 10, még az extra, egyedi, általad tervezett himzés jöhet hozzá, amit előre nem tudok, nagyságtol, szinektől, őltésszámtol, programozési díjtol fűgg!
De abbol csak egy lesz - NEKED!
Jó estét
Látom beindult a rendszámtartó gyártás
Csatlakoznék én is Gyapi látogatásához,utánna a Tónál megpihennénk
Jó ötlet Robis!
Akkor ki jön?
Most már tudom mi lesz a motor maradékából!

Bictor!