Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudodm júliustól, ha felmegy a benzin ára, mi is odaát fogunk tankolni csak drávaszabolcsnál megyünk át...

Még a vázban is benzin lesz

Bár úgy néz ki szombaton mehetek kaposvárra a Givi konzolkarokért, utána már csak doboz és plexi van a beszerzési listán...

Ti merre gurulgattok itten az alvégen?
Én nem taxinak használtam!
Csak volt itthon egy ilyen védő aztán gondoltam rá dobom!
LPG!Így kicsit megfizethetőbb vele az autózás!25km-re van a viroviticai gázkút!
Azt írta egy angol bontós paraszt hogy van két 2006-os ezredese nem épp menetkész állapotban, de ránéz hátha van bennük használható lcd. Bár ezek olyan egyszerűek, hogy baltával fogja kiszabadítani a fejidomból Amint lesz bővebb infó akkor szólok
Ejje ez taxi vót? LPG meg kormánycédő...meg francia...sok a jóból, de Honda Jazz még millió felett is érdekelné a családot!

De hétvégén, lhet hogy irány Darány
Te kis gonosz, gyere ki te is a Ringre. Rég találkoztunk.
nem sokáig nem sokáig nem sokáig nem sokáig nem sokáig nem sokáig nem sokáig
Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap! Süt a nap!
Waaaa-király lenne. Már állatira unom a moriczka ábrákat és hogy nemtom mennyi benya van még hátra egy hosszabb út közbe...
Gyapi, köszönöm. Felraktak a rendszámtartót. Nekem könnyen ment a fúrása, igaz gyémántfejű fúróval csináltam és kentem is közben. Nagyon csini lett. Gyári irányjelzővel és rendszámvilágítással és rendszámtartóval. nekem nem lötyög az irányjelző a karika nélkül sem. majd csinálok fotót is.
Hát nálam se termeli még a pénzt...de nem is arra való

Egy plexit még keresek rá amihez nem kell megfúrni a fejidomot... Legutóbb másfél óra autópálya után beállt a nyakam

Valószínűleg a Robisnál látott újZ-re való Puig lesz, némi fémmegmunkálás után....
Hello!

Beszéltem hozzáértőkkel akik azt mondták jobb nem monyákolni az összekötőcsővel, az adott típusra való dobot kell venni mert különben nem teljasítmény növekedés lesz hanem csökkenés. Bár nem tom ebben mi az igazság!

Am mindenkinek: az új Z-re való dob érdekelne használtan...
Hello!

Bocs de így 1 pár nem érdekel! Azért kösz
válság van vagy nemtom, én meg csak pakolom rá őket :D
Ha valaki tud millió körül klímás kocsit aminek nem véres a torka az menten szóljon!

De miért szereli le/ki mindenki az "extrákat" a motorokról?
nagyonkirály 1.3as 93'as swift?
Még a végén az is lehet, hogy sikerül szerezni egyet
4T Trabi? Olcsójó
Sziasztok
Eladó a MICRON dobom összekötővel!
Ha érdekel keress
Nálunk az új Pipercross brutto 16.100HUF
npontpeti
látom keresel sportlégyszűrőt Z750be, propuls hírdet k&n légszűrőt sztem elég baráti áron
Sziasztok! Eladnám 2 részes összecippzárolható bőr ruhámat, mivel kinőttem, esetleg kordúrára cserélném. Difi Elroy márkájú tavaly vettem garantáltam sérülésmentes. Ha valakit érdekel akkor tutira megegyezünk az árban. Csak azért írok árat hogy legyen miből alkudni :) 80.000 HUF Érdeklődni: nemethpeter19@freemail.hu vagy 06306256638 Peti Ha kell képet tudok küldeni
Szerintem nincs, de ha megis, akkor hetfon kiabalok
Ez engem is érdekelne!
Így nézne ki a Z1000 plexi