Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amint kész vannak a tartók jelzem.
meg kell bontani a hűtőrendszert, h hozzáférj, anno én is azért nem cseréltem
asszem a hűtőbeöntő van ott azért nem férsz hozzá
Sziasztok!

Szerelés tanácsot szeretnék kérni.
Elhatároztam, hogy a 06-os Z1000-resembe kicserélem a gyertyákat, de sajnos egy olyan problémába ütköztem, hogy a két középső gyertyához sehogy sem tudok hozzáférni...
Akinek van ebbe tapasztalata és megoldása, azt nagyon megkérném, hogy segítsen.

Üdv mindenkinek!
Mikor guruljunk el hozzád? Szombat vagy Vasárnap? Persze csak ha nem zuhog az eső.
Cool! Köszi!
Üdv,
Engem érdekelne a dob, ha szép állapotban van.
Írj egy mail-t.
Köszi
Szevasztok!
Négy db tartó gyártás alatt van,4000 ft/db.Agentbulu,Robis,Teebee,Szomszéd.Elvileg a hétvégére készek lesznek.
Akkor ahogy megbeszéltük az egyik érdekelne engem is, köszi.
Ha lenne valakinek feleslegessé vált fehér indexbúrája a 2009-es Z-ről, akkor Én vevő lennék egy szettre.
Legyen ez egy Z talákozó, mint tavaly a Velencei-tónál.
Gyerünk jelentkezzetek.
Nagyon szuper, köszi szépen!

Robis: Esetleg majd csatlakozhatok?
Akkor szervezzünk egy túrát gyapi mesterhez. Utána a tatai tónál pihenünk egyet.
Gyapi hívott 4db már gyártásban is van...
Hihetetlen!
sziasztok,
Beszéltem Gyapival és jeleztem neki, hogy lavinát indítottam el rendszámtartó ügyben.
Panyo köszönöm a segítséget. Gyapi nekiesik a Te eredeti indexes típusod reprodukálásának. A kék ledes homasita cuccot már nézegettem én is a neten és reménykedtem benne hogy van fehér ledes, de asszem csak a nagyobb 8 ledes verzió fehér.
Gyapi KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Egy rendszámtáblatartót én is vennék, ha van rá lehetőség. Mail címem az adatlapomon...
A 7 elég normálisnak tűnik, ezért nem kell rögtön szervíz. Biztos a benzin minősége sincs a toppon, de vezetőtől függően simán eszik ennyit!
Nekem is készíts kérlek.
Agentbulu! Készítek neked rendszámtáblatartót.
Lehet,hogy odaférne a gyári világítás,de nekem ez van.
http://www.homasita.hu/index.p...
Csak az a baj,hogy kék úgyhogy be sem kötöttem,majd kicserélem a ledeket.
Oldalról is jól néz ki (csak képet felejtettem el csinálni)
Gyapinak nagy alkotásai vannak az üléspúpot láttad már amit gyárt?
nekem 5,5-9ig mozog a fogyasztás, a csuklómtól függően nem kell ezen izgulni
Salgótarjánban,szlovák határ 10km-re van sokat járok arrafelé .Vasárnap magas Tátrát jártuk spanommal(bandit1200-t hajt)lassabb tempóval(100-120)mint magam szoktam igy jött ki ez az alacsony fogyasztás ,ilyen kicsi még soha nem volt !Általában 5.5 környékén van,a legtöbb pedig 6.3L volt.
Valaki Kawaszervizet nem tudna ajanlani Tokaj kornyeken?
7et eszik ez a bestia, es kellene vele valamit csialni
Egyről beszélünk? Az enyémnek ugyan nincs hosszú szára. Mini index. Mini szárral.
Banyek! Ez pont az amire vágyom. Gyári 4 csavaros rögzítés, gyári indexekkel és talán még a kicsit mókás és bamba gyári rendszámtábla világítás is odaférne. Neked ledes Barracuda van talán, ha jól látom.
Sir Gyapi!
Van bármi esélyem arra, hogy reprodukáld ezt a remekművet?
Vagy ne is álmodjak róla?
Sajnos nem vágom mennyi meló ezt megvalósítani!
előre is köszi, bármi is a reakció
Jó estét!
Itt a tartó
Hello

Nincs szüksége valakinek gyári z dobra összekötővel? Vagy nem tudtok valakit akit érdekelne? köszi