Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üDV mindenkinek. A paripám kezdi megszokni a magaslati levegöt .Visszafogott(mivel nem egyedül voltam)stilusban hajtva 4.6l/100km abrakot kért! Köszönöm kedves lovam a mai napot(is)
érdekelne xr1000, de sajnos a szín nem stimmel, nekem inkább piros vagy ezüst kellene nem megy a zöld és a kék a motorhoz
Sziasztok!
Agentbulu: Először is köszi és üdv a fórumon. Igazából visszaolvastam és a többiek már láttam h segítettek. Csabit csak ajánlani tudom, tényleg nagyon csinadratta a hasidom.Egy az egyben olyan mint a gyári. Eredeti matt fekete színt hagytam, 5 perc volt felrakni. jah és Dunavarsányban van.. Ha vmi kérdésed van csak írj...
Ma Sümeg után a 84esen utolért bennünket egy zöld Z750 (+ a bandája) . volt rajta zöld tankbőr is . elég ismerősnek tűnt . valaki esetleg magára ismer ?
Kezdőmotornak nagy de ujrakezdőnek megfelelő ! Bár minden lehet kezdő motor csak ész kell hozzá . okosan kell használni , megtanulni megszokni aztán lehet kenni neki.. mert tud menni mint a veszedelem ! legjobb gép
Nekem ez az első gépem, de nagyon megvagyok vele elégedve.
Én is kihagytam az elmúlt 6-7 évet. Igaz 22 éve van jogsim motorra.
Így voltam vele én is. Csak ajánlani tudom. Ma is gurultam kellemes 250 km-ert a Pilisben.
sztem tökéletes
Mennyire ideális egy Z750 kezdőmotornak? Motoroztam sokáig, volt hosszabb szünet, újrakezdeném, így értem a kezdőt!
Előre is kÖszönöm
Nekem is van egy eladó BAGSTER ülésem eladó 45 ért oda adom ha tudtok valakit
Köszi
Igen pontosan, egy emlékező szivacs kerül bele. A gyári ülésvázra építik rá a kényelmesebb ülést. Csak ez így egy kicsit drága. Az ebay-en van 100-ért bagster. És megmarad a gyári is. van akinek nem kényelmes a gyári ülés, mert nem olyan az ülepe, hogy hosszú távon bírja. van akinek kényelmes. nekem pl. 250 km-re van hitelesítve egy menetben.
mit kell alakítani a gyári ülésen? és he gél lesz benne akkor mi lesz? emlékezik a seggetekre? jujjdejó hegesszetek rá egy fotelt
Kb. 80-ba jön ki egy ülésátalakítás, gél töltéssel. Bivaly már megkérdezte.
Köszi a segítséget.
Naked Motors
Piller Tibor
20/3363849
Innen is többen ismerik és dolgoztattak már vele/velük.
Igaz, lehet elviszem akkor Pestre, tudnátok mondani valami jó szervizt?
Szerelője, szervize válogatja.
Az elsőnél miért viszed le Ceglédre? Nem tök mindegy? Én csak ezért nem túráznék le oda. Van pesten több nagyon jó szerviz is.
Hát remélem nem fognak belekötni.
Most van benne 1025km de még 100km cegléd.
Az első szerviznél elviszem még ceglédre, de szerintem a következőnél keresek egy közelebbi szalont.
köszi
Inkább, hogy szólnak érte a szervizben.
Hi, üdv mindenkinek, és az újaknak
A Battyányin voltam, 9-11ig kb
aztán léptem, mert faszok voltak , első voltam és reggel, de semmi értelmes motorra nem lehetett regisztrálni csak délutánra , mert telefonos jelentkezéssel már betelt minden előre
ráadásul a zzr14 óránként ment 1 kört
Jött 1 mókus új zöld Z-750-el, és amikor megállt el is dobta a gépet, a szervizes srác segített fel állítani neki, csak lestem mintha kommandózott volna, fék és hasra
ha innen volt valaki bocs
FIGU
z750 re mennyiét csináltok ülést
Komolyan . amúgy már gondoltam rá na fel is dobom köszi a segítséget .