Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vaterára rakd fel, 5 perc alatt elmegy!
Szia!
Be,be nézegettem de csak olvasgattam a hazai topikon osztottam az eszet inkább
Az az egy biztos szép munkák .
Bizony, bizony 45 be oda adnám zsír állapotú de nem megy a motoromhoz, na meg szükségem van a lóvéra
Sziasztok!
Gratulálok minden (új) Z-s tulajnak és Üdvözlöm az új fórumozókat
Norbi hol voltál idáig?
Figu mikor voltál a tesztnapon?Tozsoval is kint voltunk.
Gurultunk 1-et,de ilyenkor senki sem csatlakozik,mikor lehet összehozni ezt a bandát már 1 csoportos gurulásra
Csucsu is egyedül megy látom,Robisnak sosem jó Borsonak igaza volt lehetetlen összehozni a bandát
Köszönöm szépen!Remélem annyi örömöm lelem benne mint te.A nyilt napon én is ott voltam akkor végeztük az utolso simitásokat.Az uj motorod is nagyon pöpec .A müanyagos csabival sikerült felvenned a kapcsolatot?
Akkor gratula Sanciz750, az enyém volt és imádtam azt is.
A nyíltnapon hallottam pár hete, hogy már el is kelt.
Használd egészséggel!
Üdvözlök mindenkit a z750-es forumon!Uj belépö vagyok mint ahogy udonsült z750-es tulaj is, de a forumot már régebb ota böngészem.Agentbulutól kérdezném,hogy fváron csérélte ujra a motorját,mert ha igen a réginek én lettem az uj gazdája.Jo motorozást és széles utat!
Bagster?
Mennyiért?
Ez 70. A bagster 125.
Bontoban 15 és 30 között veszel egy űlést amit átépítűnk!
Számolj csak? Mi a drága?
Ez a méretedre van alakítva, a belsejében viszkoelasztikus hab, (emlékező hab) feltöltéssel, a másik akkor is csak tipizált szériaűlés!
A kűlső dizájn, amit Te tervezel meg,- az alapár tartalmazza.
No, ennyit!
Ma horgászati nap van, és ettől semmi nem tántorít6 el, de jövő7en benne vagyok bármiben
Ma motorozunk egyet csapatban? én készen vagyok.
Olyan de olyan faszát mentem tegnap hogy izomlázam van

Na puhapöcsök ,lassan lehet menni a Velencei tóra. Hm?
Ha valakit érdekelne egy eladó BAGSTER ülés
Z750 !
Sajnos nagyon drága, (bár tényleg szép) és a gyári ülést építik át. A Bagster egy kicsit drágább, de a gyári ülés is megmarad.
Bármilyen himzéssal is megy!
www.tommot.hu
...van egy darab M-es, bár az egyelőre félre volt téve feltételesen. De ha tutira kell, akkor leszervezem.

udv,
n.
Okés, ha magamhoz tértem, akkor felhívlak.
Nem látszik!Csak telefonon mondták,egyik barátomnak kerestünk/keresünk mocit!
De a régi mocidnak a színe egyszerűen csodálatos!
Az új is gyönyörű!
köszi Roli!
azért ennyire csak nem láccik...
szándékosan nem fényeztettem,nekem ugy már túlságosan zöld lenne .De van Csabánál hátsó sárvédö is ám 15ropié .
Szép estét Mindenkinek!
Üdv Agentbulunak!
A Te régi mocid első sárvédőjét rágta meg egy kutyus?
Motorino, köszönöm szépen, ez gyors volt!
Nagy álmom teljesülne ezzel a hasidommal. Látom Neked is van, de nem fényeztetted le! Ez szándékos vagy macerás a fényezés? Pofás a fekete zöld combod, de félek a kékemmel nem passzolna.
Hi Steve!
Köszi, akut lett az első betét csere ,
tesztnapról hazafelé éreztem hogy azonnal csere
Hál isten tudtam venni azonnal, 1 nagyon jó cimbimtől
jó áron gyári TOKICO-t!
FIGU