Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csaba száma:20/323589hat
üdv.bulu.Müanyagos Csaba Dunavarsányban ténykedik hasidom mint a gyári 20péz,cak-pakk tartóval csavarral fekete szinben
Sziasztok,
újonc vagyok a fórumon, pedig már 5 éve Zét hajtok. Eddig nem nagyon kutakodtam, mert nem szépítgettem igazán a mocit. Elsősorban hasidomban gondolkodom, de a jelenlegi 30%os kedvezménnyel is húzós a gyári idom ára. Próbáltam visszaolvasni, de nem sok mindent találtam és a kereső sem müxik. KDavid kommentjében olvastam egy számomra még titokzatos Műanyagos Csabi által készített hasidomról, ami felkeltette az érdeklődésemet. Dávid tudnál erről bővebben mesélni? Egyébként nagyon tetszik az átalakításod, a kipuff nagyon betalált! Igazából 2009es Z750re keresnék hasidomot, bár gondolom 2007 óta ez egységes. Habár Dávidot szólítottam meg az előbb, bármilyen kommentnek örülnék.
Előre is köszönöm a segítségetek!
Valóban TOKICO. 2007-töl van a NISSIN gyári.
Úhh... Milyen arany szerencse, hogy az XR1000 nem passzol a fejemre...
10% az elfogadott max. eltérés. Egyébként nem szoktak reklamálni, max ha tényleg nagyon máskor viszed. Van, hogy meg se nézik a km-t, csak be kell mondani, és azt írják a füzetbe...
Mikor és hol lehet menni érte? Vagy postán? Én dombóvári vagyok, ha jól emlékszem te pécsi. Egy telszámot kérhetek? Esetleg van 22mm-es arany alukormányod is? :)
Esetleg M-es méretben nincs?
Milyen szempontból?
Hogy tönkremegy benne valami?
Vagy, hogy mit szólnak a szervizben?
100-150 nem baj.... de azért ne 2000nél vidd be :D
Sziasztok.
Sztetek nem para ,hogy egy kicsit túllépem az 1000km-ert az első szerviznél
Sziasztok,

zöld sityak eladó, Shoei XR1000, L-es, vadonat uj, 85E Ft.
(Itthon 116E, akcioban 93E Ft...)
van egy kék is, ha esetleg valakinek az jobban bejön
Elerhetosegem az adatlapon.
udv,
N.
ok, így néz ki
TOKICO a gyártója (ez a gyári)

te jelentkeztél utánna meg figu

ha kell akkor a tied ha nem akkor jelezte hogy ő is elvinné

csörögj rám és megbeszéljük
régebbi tükör van 3000ft/db
újabb (2007-) 6000ft/db

faridom felső rész 35000ft bontott
sziasztok! Nincs vkinek elfekvőben 2004 z750re jobbos tükre(vagy pár) megvételre?. Érdekelne még farokidom, hátha tud vki egy törésmentest, hogy hol lehetne találni.

köszönöm :)
Hali!
Holnap délután Euroring? Valaki?
Jó reggelt
Használd egészséggel!
Örülök, hogy segíthettem. És bocsi, hogy olyan nehézkes volt a kommunikáció. A lényeg, hogy jó lett végül.
Szia!
Örök hálám üldöz érte mire odaértem, Tibi már töltött is rajta egy keveset és a jelek szerint hibátlanul működik egész estig meg sem álltam vele
jövő héten randizunk és elrendezzük ennek a sorsát is, oksi
még egyszer nagyon szépen köszönöm
Ha ez nekem is szólt, akkor kell a cucc. Jövőhét végén megyek Pécsre, akkor el is hoznám.
az nagyon baráti ár
ez első gyári szettet 16ért el lehet vinni
(boltban 33.000)
Borsó!
Jó lett az akksi?
igen Nissin 23.800.
Jó estét!
Mi ez a nagy csend?