Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Én is Z750 tulaj vagyok. Láttam,hogy többször írtatok carbon dekli védőről. Én is döltem már egyet a géppel és a deklin szép nyoma lett. Végül is hol lehet venni ilyet.

Megköszönném ha valaki megírná:
af.bangshou@gmail.com

Köszi előrre is, ja és a 2007-es Z750 nekem se jön be de láttam az új z1000 ami nagyon tetszett!
Olyan tükröket keresek égen-földön, mint ezen a gépen vannak...
Hmmm tényleg jó kis hangja van de ez nem shark kipu Ezen a Z1000-en egy MIVV kipuff dörömböl link Sajna kishazánkban még sehol sem láttam ilyet, és nem is hallottam volna, hogy valaki forgalmazná, de elég meggyőző hangja van.
MIVV
Srácok, már csak ráadásként kérdezném tőletek azt, hogy a SHARK auspuffokról mi a véleményetek?
Sztem Zén csodás hangja van: http://www.youtube.com/watch?v...

CoR
Gratulálok a vételhez! És üdv a fórumon!

CoR
Jah egyébként van benne valami, amit peter mondd. Az új modellekbe 1 kicsit elvesztek a típus stílusjegyei.
nadehát minden változik kérem
hát az újak kicsit nehezebbek és gyengébbek is
kinek mi számít :)
Kereskedésben úgyis azt mondják, amit hallani szeretnél.... Nem hiszem, hogy sajt márkát hoznának le... Másrészről én totálisan meg vagyok elégedve vele(a szélvédelmet leszámítva...) Képen először nekem sem tetszett amúgy, de amikor megláttam... Na mindegy! Ízlések és pofonok!
Azért valamivel olcsóbb, mint az új, de mondom én a régibe szerettem bele. Egyébként 1,8 volt plussz kaptam ajándékba az 1000-es szervízt, és egy pár bukógombát (igaz nem gyárit)...
Mert nekem egyáltalán nem jön be az új. Sajnálom, egyszerűen valami zavar benne úgy összességében. Lehet, ez csak az én bajom, bár a kereskedésben szintén nem dícsérték...
Másrészt, mikor tavaly megláttam a Motorkiállításon teljesen kész voltam tőle, a hatása alá kerültem!
Na ez egy jó kérdés! Úgy tudom ugyan abban az árban vannak... Vagy nem?
gratulálok, csak egy kérdés:miért nem 2007-es?
Üdv mindenkinek!
Új belépő, és Z750 tulaj vagyok. Már csak 2 hét és jön a vas! Ba....us, az utolsó 0 km-es 2006-os gépet találtam meg... El sem hiszem...
Egyébként tetszik a fórum!

Széles utat!
p.e.t.e.r.
hívtad őket? Mert én pl amit az ermax oldalán találtam nem volt náluk, de kapcsolatban vannak a kinti céggel, és be tudják szerezni.
hasidom

hasidom2
kösz a helpet
úgy néz ki akkor meg kell vennem mindent :(
amúgy csak a kakasdi bontóban vannak cuccok
a többi elég gyenge
egy sérült Z750
még sérült Z
ennyit tudok sérültet kérdezz ezekre rá
Steve .... ajánlom figyelmedbe a kakasdi motorbontót, nekem már bevált z750 terén : link
"tutis" hiába ez a jó kis bÓt, még itt sincs hasidom vállaszték z1000-re... (én nekem most ez kéne).

CoR
Te tudsz ebayezni? Mert ott kismillió ilyenek vannak és fele annyiért mint itthon...

Sajnos nekem nincs elfekvőben semmi cucc, se 1000-resre se 750-esre, de amint megtudok valamit, akkor szólok!

CoR
Üdv!
Segítségetekre lenne szükségem!

Mint tudhatjátok egy autós elütött nemrég....
az alkatrészek baromi drágák és kell vennem pár cuccot.
Mivel a környéken baromi kevés Z-st ismerek talán csak ti tudtok helpelni.
Kellene nekem pár alkatrész (megvételre vagy csak kölcsön):

Jobbos gyári tükör
Jobbos első lábtartó konzol (lábtartó+hátsófékkar+aludarab)
Hűtő
Első lámpa
Első indexek (mindegy gyári vagy sem)
Jobb hátsó lábtartó (kipufogótartó egyben)
Első fejidom
Hátsó ülés
Hátsó lámpa

nah, úgy kb ennyi
persze semmit sem ingyen kérek (kölcsön sem), de most nagy szükségem lenne ezekre
ha estleg van valakinek otthon ilyen és nincs szüksége rá akkor mindenképp szóljon, megveszem

Ha esetleg tudsz valahol,valakinél ilyet akkor is szólj :) (bontó,stb...)


msn: steve_mail@hotmail.com
tel: 70/7755875
e-mail: stevie@chello.hu

Előre is köff!
Ez nevetséges...... Én akkor "állatkodok" amikor egyedül vagyok az autóban. Ha valamit elrontok, akkor az lehetőleg csak az én életembe kerüljön. Ha száz méterrel följebb dobja el a kocsit, akkor annyi embert kaszál el a buszmegállóban amennyi éppen ott van. Nem azt mondom, hogy én nem hibázok, de baszki 200-at tolni a Budaörsin, az nagyon durva!
Van egy kisfia, aki hazavárta, neki meg ennyi esze volt! Sajnos nem tudok leborulni a "nagysága" előtt...
, az nem tul hosszú ha érdekel vkit egy másik Z-vel, csak ne motoros rendőr legyen! ja és még most is keresek 04-es Z750-hez karbon deklivédőt! Hol kapni ilyet?
Csináltam már pár telefonos képet a kis gépezetről remélem senkit nem zavar!