Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fejből nem t"om, de annak idején én is átállítottam. Tiéd kintről való?
Nekem sikerült!
Azt nem is lehet
Tisztelt Z tulajok!

Ki tudja fejből, hogyan kell az órát átállítani mph-ról kmh-ra?
Én a bmw r1150r-t ajánlanám neked ehhez a magassághoz. Nekem baromi kényelmes az a bringa!
Szerintem eleve a zx9-nek van a legdögösebb hangja a sornégyesek közül. Ezekkel az alapokkal elvárható, hogy a z1000-nek ne legyen rossz hangja.

Mi bajod a naranccsal? A leg kozmikus gigász brutyóbb szín!
Szép ez a "fehér" kwaki.
Sziasztok!

Eladnam a vasat ha erdekel valakit!
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

Szeles utat!
B@aszki Zrider! Kétszer is körbejártam mind a két oldalt de sehol sem láttalak titeket Telefonod meg persze kivolt kapcsolva Már azon gondolkodtam, hogy megkérem a Józsit, hogy mondja be a mikrofonba, hogy Zrider-t kéretik a Depó bejáratához na mind1... azért jó volt...
Hahó, na voltam ma kunmadáron ,úgy fél12re értem le de nem találtam ismerőst csak egy 1 ismerős Z-t amivel a tulaja kikerült vagy2* az E-ringen 1 hete. Jól nyomja a csákó, legalábbis hozzám képest. Megérte lemenni mert a műsor hagyományosan jó volt a következőn meg nem leszek, mert pont akkor van a brnoi Gp! Fektitibi merre toltátok szombat délután Baracskánál a 7esen? Szemből jöttél, megismertem a "gépsárkányt½! Z
130000ért megveszem..nem is kell árulnod :)
Sziasztok!
Nagyon úgyfest, hogy a héten elhozhatom a mocimat immáron csudaszép narancs színbe pompázva!
Úgyhogy, mehetek veletek hamarosan kiruccanni!

CoR
Szia Svigi!

Én szintén majd 2 méter vagyok, de az én 750 s-em nekem pont jó, hidd el nem fárasztó hosszú távon sem. De ha kormánymagasító kell az ebay-ról pár ezer Ft-ért hozzá lehet jutni (már én is gondolkodtaam rajta) egy plusz fém lapot kell betenni a kormányrúd alá, ami ki van képezve a villához így pont passzentos, olcsóbb, mint a kormánycsere.
Próbálok pontos lenni de máson is mullik, 15-20 perc elteltével még nem érkezem ,ne várj majd talizunk a reptéren! A depótól jobbra a Suzuki Hollós sátránál szoktam letámasztani. Z
Köszönöm Zrider! Megnézem magamnak azt a kormányt.
Hali Zrider ! Ma nem megyek, mert nincs rá időm, de holnap reggel 9-kor találkozhatunk Füreden a Shell kútnál! Amúgy is holnap fog "repülni" a JetBike arra kíváncsi vagyok... megy ma is de csak az északaishow-n. Elég lightos tempóban fogok menni, mert jön egy idióta haverom is valami 125-ös mini chopperrel Aki még gondolja csatlakozhat
Propuls mentél ma Kunmadárra? Ill, hogy holnap is tart még , mert mennék én is! A kedves 2m es frissZtulajnak meg javaslatom egy Tommi enduró-kormány, az kiemelő nélkül is elég magas és elég diszkontáron lehet hozzájutni! Z
Hi,
Ugyfest egy kawasaki Z750 S boldog tulajdonosa leszek hamarosan. Nagyon király vas,nekem első motor lesz,mikor kiprobáltam konstans vigyor került az arcomra:)Csak annyi a problémám vele - és minden más hasonló méretü motorral - , hogy a majd kétméteres magasságomhoz kicsit alacsony a kormányállás. Valaki tudna ajánlani relative megfizethető áron kormánymagasitást?
köszi,
svigi
Szevasztok eladó lett a motorom ! Kawasaki Z 750 piros. Első tulajdonostól, rendszeresen karbantartott. Magyarországi,szervizkönyves.Sportlégszűrő bukógomba 18500 km-rel eladó vagy személyautó-ra cserélhető . Hitelezhető ! Irányár:130000 ft
E-mail :motorroli@freemail.hu Telefon: 06-309763617
Nemsemmi a srác... z1000 be számítógép :
link
persze, nem V-2 hang, csak azt mondom, általában a Z1000-nek sokkal szebb hangja van a többi sornégyesnél, szerintem pont a kipufogó kialakítása miatt. köszi a választ! nice orange ZZZZZ
Hülye vagyok, nem rendszer az!
Gaba!

Az enyémen (ixil rendszer) a két-két leömlő külön dobban végződik. A két közösítő azonban össze van kötve egy csővel a blokk alatt. De azt merem állítani, hogy semmi köze a V2-es hanghoz.
Nagyon egyszerű a magyarázat CoRo Egy kémiai folyamat meg végbe...eloxál-ódásnak hívják. Mivel elég kellemes hőmérséklet van ott a leömlőknél főként! ott a fém elszineződik... ahogy emelkedik a fém hőmérséklete, úgy változik a szín is, de ennél az "eljárásnál" fontos, hogy a fém belülről melegedjen! esetünkben a leömlő egy cső és belül megy a forró cucc de sok fajtája van még az eloxálásnak... pl.: elektromos úton ahol a fémet egy savval teli medencébe engedig és feszültséget vezetnek bele + és - póluson keresztül ~ ahogy emelik a feszültséget, úgy változik a fém színe is... De hallottam már olyat is, hogy felmelegíted a cuccot jóóó melegre és valamilyen olajjal pl.: motorolaj leöntözgeted és elvileg elszineződik--- látsd az olaj által létrejött interferencia a víz felszinén... vagy még egy példa: mifelénk parasztfalván úgy csinálnak eloxált csavarokat, hogy felforrósítják, hogy már szinte izzon a csavar, majd bele a fáradt olajba kész is a feketére eloxált csavar Megjegyzem! pl.: a 2006-os Z750-nek a blokk oldaldeklijei és hengerfejei is eloxáltak
http://www.elox.hu