Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Lenne egy olyan kérdésem Z-1000 tulajoktól, hogy hogyan van megoldva a kipufogója a kawának, ezt a hangja miatt kérdezem, ami 2 sportdobbal tiszta "V-2 jellegű" morgás. Arra lennék kíváncsi, hogy a négy leömlő egy közösítőbe megy-é, oder az 1.-2. és a 3.-4. henger külön-külön kap egy dobot közösítő nélkül (tehát 4-2-2,vagy 4-2-1). mert a 600-as Hornetemen az 1.-2- és 3.-4. henger a blokk alatt még külön-külön megy, és csak a lengővilla alatt a "felefelé-úton" megy át egy csőbe.(4-2-1) Azon gondolkoztam, hogy teszek rá még egy dobot, mint a 900 Horneten, csak a közösítőt kiiktatom, és a két-két hengerpár külön kipuffot kapva ördögien muzsikál, vagy össze-vissza jár, és ezt nem tudom . A V-2-kön pl. ha a két henger külön szól közösítő nélkül, akkor az tök darabos, nem olyan szép.Ezért vagyok kíváncsi a Kawák megoldására, hogy ott a gyújtás elfokolásával van ilyen hangja, vagy a dob miatt, mert már gyári csővel is elég mormogós-dörmögős, nem "sornégy vinnyogás" Thanx!
Srácok!
Mindíg is kíváncsi voltam és mostmár kíváncsisáom olyan mértékre rúgott, hogy mostmár az sem érdekel, ha hülyének néznek, de megkérdem :) Mitől kezd el színeződni a leölmő cső? Szép lilás-kékes lesz valamitől és nem tudom hogy mitől...

CoR
jó ötlet...muzzy jöhet nekem :)
Eddig nem panaszkodtam, de lehet, hogy mégis visszarakom a két dobot...
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ezt még nem hallottam, ajánlom a "fületekbe" !
Hi! Azt gondolom h előbb a futóművet kellene piszkálni, mert a Z sztem nemnagyon rázza a fejét ha jól áll minden. Talán csak rossz uton ha nagyon verem neki ill 1keróból rosszul letéve de sportmocikhoz képest nagyon könnyü megfogni. De ha tudnék olcsón tennék rá én is!
Srácok, hallottatok már Laser Extreme dobos Z1000-ret muzsikálni?

CoR
A dobokkal kapcsolatban, ha lehetőséged van érdemes az ebayon szétnézni, mindig lehet kapni új leo vince dobokat átszámítva 60-65e Ft-ért, ami még mindig 20eFt-al olcsóbb, mint a shark. De ezt az általad favorizált gp stílusú shark dobot is megkapod 82eFt-ért... én is szemezgettem vele, de nekem nem jön be, a bikernél 100eFt fölött van az ára.
lehet rá rakni,néha jól jöhet, de drága :)
Hali.
Múlt héten hoztam el a Z750 esemet,de naggyon jó gép!Mintha úgy érezném elkellne egy kormánygátló.Ti miként vélekedtek róla?Használ v.melyikőtök ilyet?Mi a tapasztalat?
Sziasztok!

és megint csak
Tegnap végre valahára elhozhattam a bringát! Ez a motor egy álom.... de hisz tudjátok. Én csak most tapasztaltam meg hosszabb távon (Miskolc-Eger). Szóval teljesen kész vagyok tőle... ...teljesen..
Szevasz!

Shark dobokkal itt foglalkoznak http://www.biker-world.hu/ Keresd Rudit a 06 20 3917054-es számon és mondd, hogy Hetei Miklóstól tudod a mobilját.

Üdv a klubban!

CoR
Szasztok Skacok!

Úgy döntöttem házasságot kötök egy kis 750-essel. Kérdésem a következő: Ki foglalkozik az országban Shark dobok importálásával, ill. van-e valakinek valamilyen tapasztalata ezekkel a trombitákkal. Nekem tetszik, hogy nem olyan böszme nagy, a formája is szép. A másik kérdésem, hogy hol találok nagy választékot kiegészítőkből?

Előre is köszi a sgítséget, húzzátok a gázt!
Én 20-a körül tervezem, hogy elnézek eringre, aki akar velem tarthat! Csak szóljon.
Tudom, elvileg nem nagy ügy a dolog, de mivel egész nap "szervezek", a szabadidőmben még egy ilyen egyszerű dolog esetén is jól esik, ha csak rá kell bólintanom, s nem kell semmit gondolkodni rajta...
Én speciál hálás vagyok annak aki veszi a fáradtságot...
Hát a szervezés nem igényel nagy erőfeszítést, dobok fel időpontot és akkor mindenki így készülhet
Nekem a legközelebbi szabad hétvégém csak augusztus első hétvégéje augusztus 05. vasárnap, de lehet tőlem egy korábbi péntek délután is...
Akkor feldobom időben : ERING Z TALI Augusztus 05 vasárnap reggel 9 óra! Mindenki készüljön
Szia Jürgen!
Hagy legyek első, hogy megkérdezzem mikor várható következő alkalom? Sajnos a múlt vasárnap a nagy rákészülésem ellenére nem jött össze, közbe szóltak a családi ügyek...
Egész nap tiszta ideg voltam miatta, az idei szezonban alig volt időm motorra ülni, s nagyon jó lett volna egyet tekerni forgalomtól mentesen.
Van kedved ismét kézbe venni a szervezést?
Tibi!
Ha pályázással kapcsolatban érted az "észosztást" arra sztem mindenki vevő, akinek nincs nagy tapasztalata, akinek meg van az úgysem fogadja meg. Én példul szívesen veszek minden tanácsot, látszott, hogy nem először vagy a pályán, nagyon kiülsz a kanyarban . Persze jobb élőben és könnyebb is kommunikálni, majd a következő pályázás alkalmával gyakorolni is lehet, de addig is sztem írhatnál tanácsokat! Aki meg észosztásnak veszi és elkezd vitázni, arról meg úgyis mindenkinek meglesz a véleménye a maga IQ-ja szerint...

Más:
Megjöttek a Brno motogp jegyeim. Volt közületek valaki már ott? Tapasztalat kellene: szállás? mikor érdemes kimenni már a pályára vasárnap? mit érdemes a pályára magammal vinni?, stb stb.... köszi
Fekti, mivel kapcsolatban? Engem érdekelne az észosztásod!

coR
Nagyon sok tanácsot tudtam volna adni,de nem akartam osztani az észt.
Itt tudtok devil dobokat rendelni!
Ok! Persze ha sikerült valami megtudnom szólok..egyenlőre nagyon kilátástalan..

06 30 361 30 13
Feltehetned a kerdeses jelenetet, mert tobb szlajd is volt , kivancsi lennek melyik lett megorokitve?!
Semmi gáz nincs, előfordul, csak ha a saját hibámból van akkor ok, de ha más okozza, aztán arra sem méltat, hogy bocsi, az picit gáz. Én a kanyargás miatt megyek néha eringre, épp ezért majd lehet is látni az onboard videóban, hogy nemigen kenem 8ezer fölé a fordulatot, kivéve a célegyenes. Ha hajtanék akkor is benne van a pakliban, de ha megkerülök külső íven egy az enyémnél majdnem 2szer erősebb viszont könnyebb gépet majd az egyenesben erőlködik úgy, hogy kiszorít (mégha nem is direkt, nyílván csak a tapasztalatlanság miatt - remélem...) az nem jó, de abszolút nincs rossz érzésem, benne van a pakliban, inkább örülök, hogy nem történt nagyobb baj...
Én legközelebb sem fogok másképp menni, nem ülök ki, de attól még tudok még lábtartón fordulni (szintén lehet majd hallani a vidin). A motorozás a lényeg, remélem legközelebb is jó időnk lesz és sokan leszünk.
Capa az egyik részen azért Te is rendesen megcsúsztál láttam visszanézve a cuccot...
egy kis reklám nekem ha megengeditek :)

http://www.kepesmotor.hu/motor...