Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Potzner link
Én nem most hétvégére gondoltam Majd a következő héttől már kezdek ráéregetni egyegy kisebb közös nyugis gurulásra, de ilyen nagyra álmomban sem...

CoR
Nem tudtok véletlenül hátsó sárvédőt az új z750-re? Vagy vmi olyan helyet, ahol öntenek ilyen cuccokat?

http://www.ermax.fr/images/pho...
Merrefelé gurultok? Volna kedvetek egy kis lengyelországi csapatáshoz? Két cimbimmel reggel indulunk Krakkó környékére de lehet, h teszünk egy nagyobb kitérőt a tótoknál is, majd vasárnap haza! Nem lesz uncsi az utazás arról gondoskodom! Valaki?
Széééép... Bár én már láttam ilyet működni, nappal sajnos szinte semmi hatása nincs . Csak emiatt nem vettem én is ilyet. Inkább megmaradtam az indexekkel is a hagyományos izzóknál.
De azért tényleg remekül néz ki! Majd jól megnézem, ha megyünk gurulni

CoR
Nekem is lenne véleményem, de megtartom magamnak, nem ez a fórum az, ahol ítélkeznünk kell... mindenesetre én úgy vezetek (legalábbis a rajtam múló részeken), hogy vár a párom otthon és a kisfiam... ennél fontosabb nincs!

Más, akit érdekel (engem igen, már meg is rendeltem, és ahogy tomiboy küldi a rendszámtartómat fel is rakom vele együtt): hátsó lámpa passzentos ledes lámpa/fék/index kombináció! Z750 és S típusra
Részemről én megtartanék magamnak mindenféle magánvéleményt!

Részvétem a srác és a családja iránt! Nyugodjon BÉKÉBEN!

CoR
Csak a félreértés elkerülése végett az én kereskedőm az a Váci Autószalon mellett épült új részegységbe (Kawasaki Vác kb 2 éve létezik) kereskedő, aki tulképp Toyota kereskedő. Amúgy meg a DMC kft hivatalos kirendeltsége, mint azt a DMC-től kiderítettem (NEM K-Bikes!), úgyhogy szervízre nem kell 40km motoroznom, hanem elég lemennem Csepelre is hála Istennek!

CoR
Ugy halt ahogy élt. Nem ismertem jól és közelebbről de ugy vágtam, h mi az ami hajtja. Neki aznap éjjel ezt dobta a gép és valszeg az utsó pillanatig szélesen mosolygott, mert nem hitte el hogy itt a vége!Nem hibáztatom hogy hibázott. Részvétem a családnak, barátoknak, mindenkinek aki kedvelte!
Nem szeretnék kegyeletsértő lenni ezt rögtön le kell szögezzem, DE....
Mielőtt könnyesre pityeregné magát mindenki azért gondoljon bele, hogy mi is történt pontosan. Baszki emberek otthon egy kisfiú várta! Ő meg ezerrel tép a Budaörsin és pléhkockává csukja a kocsit. Kész szerencse, hogy a felesége túlélte így legalább nem lesz árva a kissrác. Arról nem is beszélve, hogy nagyobb bajt is okozhatott volna, ha még el is kaszál valakit. Pont egy olyan ember volt aki tisztában volt a veszéllyel, mégis bevállalt egy ilyen otromba baromságot....
Itt nem arról van szó, hogy kiherélik a motort..... Az a lényeg, hogy ha veszek egy motort, akkor azzal ne a kereskedő tegye meg az első köröket. Ennyi! Az pedig, hogy lábon viszik vizsgára.... Röhej! El sem viszik a legtöbb motort a kereskedők, csak megkapja a motor a vizsgát és kész...

A Pardi-éknál rendes a brigád, mint ahogy említettem. Aki Kawasaki-t vagy Suzukit készül venni annak javaslom, hogy keresse fel Bálint Csabát a Hungária körúti szalonban. Nem fog csalódni.

A K-bikerst- meg kerülni kell...
Tudtok már valamit a Potzner Feri temetésének időpontjáról? Mindenképp ott akarok lenni a végső búcsún,ha nyílvános lesz! Ismét kevesebbek lettünk,mert remek fickó lépett le közülünk. Nyugodjon békében!
OKOK! Elismerem! Azthiszem kicsit átestem aló a másik felére
Lassan már tényleg gurulhatnánk ám (csakhogy tereljem a szót )

CoR
Én, ha új motort vennék tuti szétrugnam a seggüket a boltosoknak ha ráülnének. Szépen szarkofágostul kérném, fóliázva. Ha mennének vele, akkor méginkább. De, ha kérted a vizsgáztatást, akkor természtes, hogy a lábán viszik el, legalábbis itt így csinaljak. Az uj kocsikat se tolják el a müszakira. Az, hogy elvitték megcsinálni a müszakit, könyörgöm 8! tetves kilóméter alatt szted mi a szent szart tud vele csinalni? max beleborulhat az árokba, vagy felcsavarodik a villanypóznára vele. kb ennyi kárt lehet tenni 8km alatt a motorban... még bátyámat is felülmúlod aggodalmaskodásban... pedig öt aztán nehéz
Sziasztok!
Szia Jürgen. Valoban jól sikerültek a képek!(köszönet Solt).
A gumival valoban voltak,problémák.Miután ellmentél Zsoltival megnéztük a guminyomást és 2.9 helyett csak, 1.6 volt (köszi Zsolt a segitséget).
Ma voltam a 6000-es szervizen ott mondták,hogy nincsgond vele összefog kopni.(adig is kerüljem a viztócsákat)
Bár mire össze kopik addigra cserélhetem le."úgy kb 1000km lehet még benne".
Megnéztek mindent a motoron, mint a Svájci ora tökéletes.
Remélem én is ,hogy összejövünk egy jó pár ijen közös gurulásra.
Nagyon jó volt nagyon élveztem.
ha 8 km alatt szarrá menne a gép, azt el lehetne ásni. Sokan még járatni sem járatják a vasat, mégsincs gondjuk..
Miééért neveCC?
De úgylegyen, hogy nemtudott benne kárt tenni! És remélem tényleg kímélte is a gépet. Amúgy meg tényleg nagy lelki TRAUMA volt ez nekem, mert már magamelőtt láttam amint benyomom a kulcsot és elfordítom és csupa 0 fogad a kijelzőn... Meg 1-2 nejlon cafat a mocin...

CoR
8km alatt?


Hát igen... Nekem sem esett jól ám. Nagyon ideges voltam. Tudtam azt is, hogy a FASZi csak azért vitte el saját lábon, mert nagyon tetszett neki. Úgyhogy aki a Kawasaki Vácnál vesz gépet, az számoljon vele, hogy ha egy jobbérzésű motorossal találkoznak (pl ÉN :) ) akkor ez könnyen megeshet.

Csaknem húzatta szarrá a 8km alatt... De majd a 12000-res szervízen megnézetem a kopjuterjében, hogy az első 8km-ren hogy használta a csávó. Ja és akkor jelentem is a DMCnek.

CoR
Jók lettek a képek Solt, köszi
Azért hazafelé kicsit még áztam biztos ami biztos... Remélem nemsokára összejön a következő (nagyobb) gurulásunk is. Addigra megpróbálom megcsináltatni a kameraállványt a tankra (a héten viszem a pontos rajzot és méretet a szakinak), és akkor tudok csinálni vidit is, nézünk valami klassz kis kanyargós utat
Az euroring nekem a jún 16.-i hétvégén jó lehet, egyeztessünk majd.
Neo a gumi miatt ne aggódj, megnéztem csak a víz miatt volt furcsa látvány, nekem is mosáskor hasonlóan nézett ki. Mégcsak alig több mint 3ezer van a gépben, de már kezd kockásodni, szal le kell koptatni a szélét pályán...
Mekkora cigányok! Saját lábán műszakira mi?
Nekem a Pardinál felajánlották a srácok, hogy én üzemelhetem be a motoromat. Előttem tették bele az akksit a nejlonozott motorba, kicsomagolták, kivitték és ÉN indítottam be, majd mikor megmelegedett gurultam vele egy rövidet. Műszaki vizsgára meg teherautóval vitték nem lábon.
Én nem vennék át egy nem nullás motort! Persze nem lesz baja de akkor is.....
Áhh... én bmw mocin teszteltem abs-t és iggen jó dolognak tartom. Eszméletlenül lerövidíti a fékutat ha gáz van, na meg a pánikhelyzetbe nem csúszik ki az első kerék.
Köszi mindenkinek az infót!
Macska nekem is meg volt múlt éven
egyenesen a kerék alá rohant
amúgy a 2007-est nézegetem, minden áron ABS-est akarnak rámsózni.
Kell az rá?
Jó az? Nem zavaró vagy valami?
Ui: Roppant szégyenlem, de nemtudom már megint, hogy a DMC Kft-nek mi a telefon száma. Valaki megtudná adni? Sztem pénteken kiveszek egy nap szabit és elmegyek megnézetem vagy megvárom azt az 500km-ert amíg 12000 lesz benne és akkor mindent egyszerre megnézetek (váltó, szelephézag, tömítések).

Más:
A kipufogók 2-3hét múlva érkeznek úgyhogy CSECSE! Csak azt nem tudom, hogy azt elég csak házilag feltenni, vagy vigyem el azt is a DMC-be és ott tegyem, hogy utánna tudják a motort állítani? Mondjuk ezek a dobok a 2006-os Z1000-reshez vannak állítva gyárilag.

Köszi a Türelmet!

CoR
Szalon moci, ígyhát akkor gyári hiba lesz...
Egyébként meg nemtudom, hogy nektek hogy volt az átvétel, de nekem 8km volt a motoromba mikor átvettem. Azt mondták, hogy a műszaki vizsgára vitték a saját lábán, hogy megnézzék, hogy van e valami gyári hiba. Gondolom 8km alatt nem lehet hazavágni a gépet (REMÉLEM legalábbis), de azt gondolom, hogy a szivárgás nem emiatt van.

CoR