Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként meg van hirdetve máshol is, de tegnap pont egy ehhez hasonló,"Virago" fórumba tettem be egy túraplexit,és kb fél óra alatt boldogan hívott egy emberke,hogy azonnal kell neki! Mára át is vette a postán.
Egyébként pusztán csak azért írtam, mert több sikert érhetsz el, ha az apróba rakod.
:D Hé! Én nem sértődtem meg! férértelmezted!:D
Szerintem a sértődés helyett inkább az "apró" rovatba tett be, és mindenki heppi lesz.
Amúgy tényleg nem passzol a Z-hez. Sehogysem.
Písz
Szerintem betérnek ide más Kawa tulajok is,mint pl Én!
Ugyanis ha googleba beütöd hogy Kawa fórum,akkor ezt egyből kidobja, És nem kérdezi meg hogy milyen motorod van.De köszönöm a felvilágosítást!
Minden jót!
Hölgyek, urak! Van egy ilyenem. HEBO Laguna, matt fekete sisak, sötétített plexivel, apróbb sérülés miatt cseréltem, így most feleslegessé vált. L-es méretű.

http://www.teszvesz.hu/item585...
Ez remek, de itt Z750 és Z1000 tulajok vannak. Nem nagyon passzol a mi gépeinkhez.
Akkor mégegyszer!Kawasaki GPZ-GPX-Z motorokba való telópár,eladó.Ár:25000ft. Fékmunkahengerekkel,fékcsövekkel együtt.38mm. motorsokk@citromail.hu 06307101501
Kawasaki GPZ-GPX-Z eleje eladó,38-as telószárátmérő. kétoldali féknyereg.Állapopta szép,sérülésmentes.Féknyergekkel,fékerőszabályz
faszaaaa holnap megyek érte
Én most vetem HJC IS-16 ost, szerintem jó lesz, élesbe még nem próbáltam, de kényelmes.
10W50 Repsol

Lesz mit sikálni
Idén nézett már így ki az enyém is párszor.
Szép Jó Napot,
nemrég telefonált Béci kománk, hogy készen vannak a felnik.
Szia!
Köszönöm, pont meglett! Majd le is léptem a munkából...

A sisaktémához hozzátennék annyit, hogy nekem is a régi sisakom (Nitro V800) a homlokom nyomta piszkosul, de mára annyira kitágult, hogy kis túlzással majdnem lerepül, ha nem kötöm meg rendesen...
Csutka közreműködésével van egy új Shark RSI, most már sötét plexivel együtt.
Őszintén szólva azt kell mondjam, most már pár óra tapasztalattal az új sisakban, hogy a Nitro egy klasszissal jobb aerodinamikailag illetve zaj terén is.
Sajnos este már nagyon kivagyok, hogy motort mossak, de most már erőt veszek magamon és megtisztogatom a szépséget. Az a baj, hogy ma is jó ha este 7 körül haza érek.
láttam a képet, elég gyalázatosan néz ki
mert ha az ÉN motorom ilyen esetleg, az nem olyan nagy csoda, de a TIÉD?
Ja, ma szép időnek néz ki. Nekem most a heti programon a zöldségtisztítás, finom samponos meleg vízzel.
de ezért még nem kell endurot venned
csak rendeződjenek kicsit a dolgok, és megyek én is motorozni. pl ma
Végre visszataláltál a fórumodra. Elhanyagolsz minket.
URAIM!
a Tehén levizsgázott vagyis ma mehetek érte
van így egy csomó alkatrész is, de ezt majd ha nálam lesz, megírom
a hasidomra meg valszeg nekem is szükségem lesz de még van egy kis időm addig
hajrá...beszállok én is :)
Halihó FIGU bácsi.
A kollégám motorja, a németektől rendelte a hasidomot és itthon lett lefényezve, nagyon komoly cucc, elől rozsdamentes kőfelverődés védővel.
http://www.hesa-motorsport.de/...
Majd levesszük a gépről és elviszem a Csabának lemásolásra és akkor lesz olcsóbban is. Egyedül a vas dolgot kell majd kitalálni, mert a felfogatása nagyon gáz.
Hi Robis!
Kié a fekete, régi Z ?
Azért kérdezem mert úgy néz ki a Csaba féle hasidom van rajta?
FIGU
Nekem is csak 1óra viselés után nyomja!
De akkor kegyetlenül!
A pirosság nekem is megvan!
Még másnap is fáj a fülem tőle!
Azt mondták ha nem tágul próbáljam meg azt hogy pengével kicsit megfaragom a hungarocellt!
De nem szívesen bántanám a sisakot!
De nem veszek másik sisakot az tuti!