Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaa én tudom... vicc vót!
3000? 8000...
Halihó . lassan összeáll a gépem már kapott uj akut ,héten jön az olaj meg szűrők is . Multhéten motorozgattam vele és éreztem hogy a hátsó kerék környékéről milyen kattogó hang jön . mint pl ha vonaton utazik az ember . minden fordulatnál cakk cakk cakk cakk ... Kerékcsapágy cseélve lett . gumi egyenesen fut . talán lánc probléma lehet ?
Én sem szeretem a magas alapjáratot,
1000 - 1200 között szerintem normális,
van 1 -2 dragos cimbim aki az utcán is 1500 körülivel jár,
állítólag így jobb a sprint,
én aszondom lófaszt, ha pirosnál fickóskodás van,
tekerje az ember 3000-ig aszt ki a kuplung
FIGU
Mitől lenne gyári
ARROW, nyitott
Hali Peti!
Bakker itt is esik az eső ,
én tegnap délelőtt motoroztam 1 nagyot,
ráadásul "fojtott" motorral, sehol 1 kis sár ,
hogy ne nagyon ragadtassam el magam,
jó volt nagyon
FIGU
Ezek szerint ahány szerelő annyi verzió. Én próbáltam lejjebb venni de akkor alapjáraton gurulva majdnem lefullad. Nem tudom, hogy ez normális-e. Én már megszoktam az 1200-at. Bár lehet ezért fogyaszt kicsivel többet mint az átlag. Igaz azt sem szoktam nagyon figyelgetni. Kifogy, tankolok. Ennyi.
Jaaa hát gyári kipuffantó rulez...
Hi!
Én soha nem használtam,
mi a picsának pörgessem 2500 on,
amikor alapjáraton is nagyon faszán melegszik,
és nem utolsó sorban a szomszédaimra is tekintettel vagyok
FIGU
Akkor szoktam hülyét kapni, hogy miért pörög annyira . Átlagban 1000 körül van az alapjárati nálam (nekem meg így állították be).
Nekem melegen is 1200 az alapjárat... Szervizben állították be...
Általában csak hidegben, amikor indítás után még nincsen meg az alapjárati fordulatszám, akkor ezzel segítek neki egy kicsit. 1-2 percig elketyeg olyan 1200-1400 fordulat környékén, aztán visszatolom és már van is alapjárat rendesen. Nyáron persze már nem szokott kelleni, csak télen, amikor havi 2-3 alkalommal járatom a garázsban.
Az elmúlt 5 percben 10 motoros ment el az utcánkban... kúúvva anyjukat... Meg a szomszéd srác is becsöngetett, hogy megyek-e velük... banyek... Mondjuk vele nem szívesen, mert igazi öngyilkosjelölt vadállat...
A 2007-esen már nem manuális. Úgyhogy én passzolok.

Autós emlékeim vannak szivatóról, a válasz, érzésre. Ahogy melegszik, úgy veszed vissza. észre fogod venni amikor sok, mert belefullad a benyába.
Helo!Érdekelne , hogy a z750-en a szivatót vagyis annak nem mondanám, mert injektoros a moci esetleg dusitót mikor használjátok?Hideg inditáskor mindig?Vagy amig fel nem megy a víz vmennyire?
Köszi!
Én sem merek elindulni
nem...

Viszont most voltam kint az udvaron láncot pucolni és olajozni és mehetnékem támadt. Viszont nálunk csepereg az eső...
Eladó NGK iridiumos gyertyák, eredeti japán.
CR9EIX 2500 / darab.
Érdeklődni: 70/2991622
Hat 5 nap mindenestol, ebbol 2nap csak az ide es visszautatok...
Na en leleptem az unnepelyre
Majd jovok...
Mert ugye nem felejtetted el,hogy a horvát túra is érdekelne az Erdélyi nem lehet hosszabb mondjuk 1-2 nappal elég a 3 nap .
Huh a horvat utra jenentkezokel csutortokon fogunk osszeulni, aztan meglatjuk(kozos dontes lessz a vege)
Az erdelyi itt a fejembe, de meg nem irtam le igerem, a jovo het folyaman az is meglessz, es aztan azt is meghanyjuk vetjuk
Voltál a meeting pointnál? Én most ébredezem
no az elobb nemtom miert rakta a "spotmotor" logot(pedig meg sincs nekem...)
Neked is szép ünnepet
Igazán nincs mit . na hogy alakul a horvát túraterv ja és az Erdélyi