Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor nem szabad otthagyni. Én is jártam már meg így.

Ha ráér estig, a sisak papírján meg tudom nézni, hogy ki a cég.
Ezer hála!
Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű...
Én is csak ott láttam ezeket a sisakokat, de sisakra keresve sem igazán találom azt, aki esetleg kiállítóként kint volt vele. Olyasmira emlékszem, hogy a ruházat amit forgalmaztak talán 'N' betűvel kezdődött, de nem vagyok igazán biztos.
Azért keresgélem, mert az illetékes hölgy igen vékony nehéz neki ruhát találni viszont ott pont találtunk egy nadrágot, ami jó volt rá.
knapi, 06-20/336-3849
Ja és csutka is láthatja egy kicsit a motorját a végén, Panyo-val a nyergében.
A videók között láthattok a Tihanyi gurulás második videóján a 15. másodperctől.
Huhh jó kérdés. Igazából Marushin sisakot csak egy helyen láttam, ahol vettem. Adtak valami kis füzetet, de az most nincs kéznél...
Szia!
Meg tudnád mondani, hogy a kiállításon kitől/mely üzlettől vetted a sisakod? Egy csajszival voltunk kint mi is szombaton a kiállításon s nagy valószínűséggel ugyanott felpróbált egy kordura nadrágot, ami jó volt rá, de nem hoztuk el.
Most nyomozok, hogy hol lehetett, csak arra emlékszem, hogy ott volt rengeteg Marushin sisak is...
Hali!

A Naked Motors-os szerelő számát át tudnád küldeni nekem? Elköltöztek, és ami az oldalukon van szám, azon nem veszi fel senki.

Köszi!
igen, sikerült találnom TeeBee segítségével Debrecenbe egy polírozót
Én utálom a polírozott szélű felnit takarítani (amit elég sűrűn kell), ráadásul kényes is, kerülni kell az agresszív tisztítószereket.
Látom azért csak megoldottad a polírozást!
köszkösz, szerda felé meglesz a festés is aztán megy össze

tartóval és a festéssel h állsz?
Hajrá Janika!
A felniket láttam múltkor!Szépek lettek!
asszem alakulunk
Ma lefotózom a motorom, hogy milyen állapotban van a tegnapi gurulás után.
Jó reggelt.

Kicsit zavar hogy szombaton és ma kiváló idő van.... Tegnap meg szopás volt...dehát ilyen a jó öreg murphy
Jó reggelt Hölgyek, Urak.
Neked elhiszem, de a képek alapján max 50-nek mondanám.

Azért örülök, hogy nem indultam el végül, gyűlölöm az esőt... motorral pláne
Ez a rettentő szélesvállú fiatalember én vagyok a láthatósági mellényben háttal.
http://www.elza-holding.hu/MOT...
13 órakor megolvastuk a gépeket, 132 volt ott. De utána még jöttek páran. Csak sokan behúzódtak fedett helyre, és megittuk az összes teát a büfében. Jó kis bagázs volt. Z-val csak hárman voltunk. Panyó, a kollégám Tamás és én. A kesztyűm úgy elázott, hogy amikor a féket vagy a kuplungot húztam, jött belőle a víz.
Te Robis! Jól látom megáztatok? Ezek hol készültek? Tihanyban? Mert akkor jócskán elmaradt a tervezett 150-200 motortól...
Szia Kisszívem, Én voltam. Eső oda, eső vissza (Tihany). hardcore nap volt. Vennem kell egy esőrucit. De összejöttünk vagy 150 géppel. Felraktam a fotókhoz egy linket. (Nem én csináltam.)