Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah es szep unnepet mindenkinek!
kosz Norbi
Nem duma banyek, béna vagyok.
Hali! Az egyik ER-5, de a másik Bandit, nem?!? Bár annyira nem néztem meg...
Szívesen!
dánkesőőőnO32]
Helló!
21795ös hozzászólás
kawa színkódok
Egy hete kb ezeket küldték a többiek nekem!
HELP !
színkód kellene: 2005-ös, z750s, fekete,
köszönöm
Duma....én is a kicsi Z vel rutinoztam...csak tehetség kell semmi más De majd a 3. órán már röhögni fogsz a rossz kamu 8asokon
Üdv! Velem gyakoroltál ma a rutinpályán. A motor amúgy ER-5, de nem lényeg. Amúgy azzal tuti jobban menne csak egy ipari hulladék: se fék se erő se kuplung semmi.
Add át üdvözletem a csapatnak. Én ma kimotoroztam magam. Ráadásul alulöltöztem ( én hülye, becsapott a napsütés ), úgyhogy most este 2 órát ültem a forró vízben.

Mentem 300 km-t, több adagban. Voltam rutinpályám. Kiderült, hogy gyorsan tanulok, de béna vagyok. És arra is rájöttem, hogy miért Bandit-tal oktatnak. A kicsiZ abszolút nem fordulékony. Nagyon lassan, nagyon kicsi íven igen munkás boruláshatáron tartani. Persze ez szubjektív vélemény, tőlem, de én béna vagyok, úgyhogy ez nem is számít...

Vigyázzatok magatokra holnap! Mindenki vigyázzon magára!
Mi az a pincock?
Szia szerintem az(a pincock)a tökéletes megoldás a párásodásra,szerintem . az enyém soha nem párásodik se mínuszba se pluszba nekem nagyon bejött
Jah mókus meg nagyon bolond
Tegnap elmentem a motorkiállításra, bevásároltam mindenből ami kell.
Kemény 7 órát voltam bent, de nem volt annyira jó mint tavaly....
Ok!
Ha nem esik ott leszek!
Reggelt Robis!
9.30 - 10 körül szerintem el szaladok én is a Törökbálinti Hamafusimusiba, valamit szeretnék én is megnézni,
hátha összefutunk!
Utána meg benézek az RMC-be, KTM-be!
FIGU
Yo "kozos motorozast" Nektek!
A gumi kopjon, es ne csak az aszfalton...
Panyó, ha jössz vasárnap Tihanyba, akkor 8 és negyed kilenc között találkozzunk a Shell kútnál az M0-nál a Szigetszentmiklósi kihajtónál.
Banyek sztornó... most hívott a motoros oktató, hogy jó lenne ha végre odatolnám az arcberendezésem... úgyhogy holnap reggel 9-től rutinpálya... Aztán déltőn születésnapozás... Úgyhogy mégiscsak megpróbálom én azt a vasárnap reggeltetdélelőttöt... Sokáig nem szabad húzni, mert ha közben kitör a forradalom akkor menekíteni kell a családot...
Nakérem. Akkor kezdeményezném, hogy holnap ( szombat, 03.14-én ) reggel 9 környékén tanákozzunk, mondjuk a Lurdy ház hátsó parkolójában. Nagy tekergést nem tervezek, mert 12 körül otthon kell lennem, csak egy kis városi bohóckodásra gondoltam.