Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon fasza.
Remélem én is találok valami jót.
Már csak bukó és csizma kell.
Nemrég megvettem a bőrruhámat Clover x2 kétrészes, cseppet bő a combnál de majd belehízok.
az az igazság én konkrétan ezt szeretném ezt a Forma Gt-t na de majd lesz valahogy
Na így már vágom. Van csizma mindenféle, több helyen is, és szinte mindegyik kiállító, eladó komolyan akciózik. Úgyhogy hajrá! Konkrétan ilyen márkát nem láttam, de pl kint vannak az Euromotor-osok, náluk van pl Diadora. Én azt használom másfél éve, náluk is vettem, és nagyon bevált. Ha marad manim akkor egy sima cipőt is fogok náluk venni, az utaci cipőim és az edzőcipőim nem bírják a motoros használatot...
"Forma csemma" it's mean in hungarian, boots
http://www.superzone.hu/main.p...
Akkor ott mindenképpen találkozzunk. Mármint a csapat.
What does it mean in hungarian, "forma csemma"? Please explain it to me...
Ha még nem látta volna valaki

http://www.kawasaki.hu/news.as...
yes
Na ez a nem mindegy hmmm.... jó kis nem rossz . használd egészséggel és balesetmentest.... .
Forma csemma -- in hungarian?!
Üdv mindenki forma csemmát látott valaki akciósan
Marushion Shivan Dragon

Ilyene:
http://www.helmetcity.co.uk/Ma...
Marushin. Tükrös plexit is vettem hozzá pluszban. Így volt 34 ezer Ft. 30 % kedvezménnyel. Néztem minden helyen akik kint voltak, majdnem vettem egy "Chuppa Lups" nyalókásat, aranyszínűt, egészen addig rihadtul tetszett amíg kézbe nem vettem. Rettentően gagyi. Ami meg minőségre tetszett volna pl AGV az meg 76 ezer lett volna... na annyit most nem akartam és nem is tudtam volna szánni rá...
Milyen bukót vettél?
Én is veszek majd, csak még nem tudom milyet.
Igen láttuk. Habár meg kell jegyeznem, hogy kb fél óra alatt teljesen elkedvtelenedtem, így aztán már ez sem tudott meghatni sajnos...

A motorral érkezők ingyenes belépésre pl kijelölhettek volna egy esőnapot... mert így a 80 %-os kiállításért kell a tavalyi 1000 Ft helyett 1600 Ft belépőt és 200 Ft-os óránkénti parkolást fizetni. 2 óra 4 percet voltam összesen, 600 Ft volt a parkolás. Ha kint hagyom az autót akkor 800 Ft fixen...
Szia! Sajnos igen, ennyire. Indexet szerintem találsz. Bár jó alaposan körül kell nézni. Peti is akart még egy cross gatyát, de még nem nyitott ki ( délután 2-kor ) az a stand ahol ilyesmit árulnak... Kb 1,5 órát voltunk kint. Elég is volt. Kifelé néztük Mókus-t kb 10 percet aztán tipli...
Nekem index alátétet sikerült vennem. Láttad a felspécizett z-t? Azt hittem a csajon kívül mást is tesznek rá, na jó volt rajta bukógomba és plexi is.
Jaja. Kiegészítőből is elég sovány a felhozatal. Én vettem egy új bukót ( régit leamortizáltam sajnos... ) meg egy láncoljaozó spray-t. Z ügynök vette nagyon kedvezményesen egy hátsó gumit. Kb ennyi. Nagyon válogatni sajna nem lehet, alig vannak kiállítók. Kawasaki pl egyáltalán nincs...
Hali nép II.

Csak alá tudom támasztani amit Knapet mondott. Kevés látogató, évről-évre kevesebb kiállító.
Azért 10-20%-ot engednek a kiegészítőkből, már ha meg találja az ember amit akar. pl ledes indexhez relét nem találtam.
Hát akkor Te már konkrét vételi szándékkal mész
ennyire nincs értelme kimenni? pedig nekem kéne onnan index
Hali nép. Most délután kiugrottunk a motorkiállításra Z ügynökkel. CSAK és KIZÁRÓLAG annak javaslom aki konkrét vételi szándékkal megy. Máskülönben idő és pénzkidobás...
asszem az enyém is kezd alakulni