Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem semmi "szép kis időtök lehetett" de gondolom a gurulás és a társaság kárpótolt
Panyo, itt van egy-két fotó a mai napról.
http://burgman.zomputer.hu/ftp...
Remek innen te vagy a 3.
Nalátod, ezért járok én a sajátommal, azt legalább felismerem, hogy micsoda...
Mind2 ER-5 volt. De annyira nem vonzza a tekinteteket, nem csoda h nem figyelted meg.
ez nekem nagyon messze van de ha jó idő lesz benne vagyok
Naugyehogyugye...

Olyan ez mint amikor néznek és produkálni próbálod magad, tuti baj lesz. Ez Murphy egyik alaptörvénye...
egyre jobban hangzik
. legalábbis eddig a Z-s fórumról Ápr 10-13ig amúgy jönne egy pár motoros cimbim is ja és ha figyelted fel lehet használni az üdülési csekket
hááát sajnos ha elszakad a gép szíj még baj is lehet
Nem láttál te még engem esni biciklivel... pedig azzal lassabban lehet menni...

Az a baj, hogy tuti felbátorodnék egy kicsi idő után, meg valamennyire meg is őrülnék. És annak sosincs jó vége...
na ne má
lehet esni vele de nem kötelező, gáz és főleg fék is van rajta,
és nem OB-ra készülsz, csak élvezkedsz
de ha még is elesel, és utána mérgedben 20 percig ugrálsz a motoron akkor is max 20 ezer forintos károd van, ami ha szerencséd van esztétikai
FIGU
akkoooo megyünk ketten
mikor van amúgy húsvét
remek akkor eddig erről a fórumról volnánk 2 en sajna más még nem repdesett,hogy jönne pedig jó lenne lassan megdumálni mert pl szállásügyben szólni(lefoglalni) stb
Akkor meg pláne... vén fasz vagyok már, én nem akarok esni kelni. Nem lehet a szupermotyózást megtanulni úgy, hogy az ember nem esik?! Persze tudom a választ... naaa ezért nem szupermotyózok...
ahogy ezeket elnéztem, itt a motor az, ami kevésbé sérül
De egy 2-3 kilós gépet is sajnálnám összetörni. Ahogy magam is... bár a motort jobban...
én benne vagyok nagyon jó lenne már megint bandázni egyet
a lószart, nem tehetség, pláne nem testsúly kérdése
egyedül a motor csere stimmel
de egy használható terepgép hobbi célra 2-3 kilóból kijön,
se rendszám, se műszaki, se forgalmi tehát nem elérhetetlen,
kizárólag elhatározás kérdése, és úgy mész ahogy jól esik
FIGU
Képzeld Borso,hogy megszívtam majd csak Máj 1-től üzemel a hollóstetői kemping de találtam másikat http://www.matrakemping.hu/ szóval aki nem szeretne húsvétkor otthon kotlani vagy nincs más programja akkor Ápr 10-13 ig itt eltölthetnénk egy hétvégét!? szerintetek bográcsolás,ivászat,észosztás,stb
Bizony a szupermotyó az nagyon jó dolog .
mondtam volna, hogy miért nem mentél vissza de ezek szerint megint késésben voltál
No ez szuper én meg tavaly sokaltam be (tudod verseny bíróskodni jártam 6 éven keresztül) és az idéntől már nem is megyek több cross versenyre legalábbis melózni bár sokkal másabb ha az ember nem csak egy poszthoz kötött egész nap és császkálhat hamarosan megveszem a kis pit-et supermoto kittel már alig várom mert ugye csinálni jobb mint ott csorgatni a nyálam zászlóval a kezembe idétlenűl