Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bejáratásra figyelj és jó lesz a gép. Ja és ha megvan a bejáratás, akkor csak okosan, mert tud ám gonosz is lenni a kicsike.
A felnicsík, talán 2000 volt. A sárvédő 15, a plexi talán 23. a hasidomot tudod.
Megnéztem a puig katalógust elégj ó dolgokat árulnak.
Ilyen költekezés után örülök ha benzinre tudok költeni
De szépen lassan beszerzek majd én is mindent.
Amúgy a plexi árát megtudhatnám?
Zöld fényvisszaverős felni csíkot is szeretnék vétel után, gondolom az nem olyan drága.
Ha cserélem te eszel az első akinek szólok
Naná hogy igen. Arra azért számíts, hogy nem ez a szélvédelem netovábbja, de legalább menet közben kevesebb eső éri a melkasod. . Mondtam én, hogy zöld-fekete lesz. Műanyagos csabától az első, amit rendelj, az a hátsó sárvédő. nagyon hasznos a motor érdekében. nem szarozza tele a hátsó rugóstagot. Aztán plexi, hasidom, stb. Nekem már mind megvan. Most még lemásoltatom vele az első sárvédőt és a hűtőtakarót, ha valaki perecel, ez legalább lesz olcsón. Télen meg megcsináljuk a fejidom másolatát és esetleg a farok részt is. Úgyhogy lesz minden az új kicsiZ-hez.
Robis bácsi
Plexid jól vizsgázott?
körül nézek, hogy milyenek vannak
Igazából csak azért lett zöld mert kiderült, hogy a fekete már a drágábbakhoz tartozik.......
De mind1 mert annyira tetszett mindkettő... A sors eldöntötte helyettem
az én plexim még a 03-06évj.Z-hez való,kis átalakitással került az enyémre föl aztán meg is maradt.2007 nyarán még nem nagyon volt kinálat az újhoz,de mostanra már elég sokfajta van
Hagyjad tesó.Beáll a tucatzöldekhez

A lényeg a típus, megf az érzés
Ha már ilyen motort választottál akkor szerintem fekete.
Holnap Kiskunlacházára megy ( jön ) valaki?
az nagyon jó ár
20 cak pakk,tartóval,csavarral,fekete szinben
de először majd plexit veszek.
És a tiéd mennyi volt?
ahogy tetszik.Müanyagos Csaba köszönöm !Ha ö nincs nekem se igen lenne,a gyári horror összeg 97péz .
inkább már strandkorlát kék
narancs
Zöld vagy fekete ?
zöld
hasidom kötelezö !
Jól döntöttél !