Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csutka írj választ iwiw-en kérlek!
Kendőből elég fejenként egy, a duplás csak a hajtásra vonatkozik
A víz a K2-nél nem gond, a párásodás eltüntetés két fázisú: Az első a Catcrap vicces a srác mert egyféle van csak, de e-bayen mindenféle bukóra külön írja, ennek ellenére az egy termék. Ez olyan mint bármilyen wax. Ujjal szétkened rajta belül, hagyod megszáradni és letörlöd egy pamut ruhával amíg víztiszta nem lesz a plexi. Nem hagy semmilyen nyomot, estefelé a fényeket sem torzítja, és két felvitel után az enyém már érezhetően kevésbé párásodott, de 10 fok körül és főleg alatta még gáz volt....Hirtelen ötlettől vezérelve vettem két H.A.D kendőt és ha az rá van húzva duplásba a szájra meg az orra akkor szinte tökéletesen páramentes a bukó...Az egész móka megáll sisakonként 3000 Ft körül A kendő meg multifunkcionális, párom hajgumitól a maszkig minden formában használja....
Jó reggelt, hölgyek, Urak. Ha szombaton jó lesz az idő, egy rövidet én is gurulnék, illetve biztosan kigurulok a Homasitához, megnézem az indexeket és venni akarok egy-két apróságot.
Szombaton én is ráérek....
Érdekelne mit csináltál párásodás ellen (pinlock?), mert az enyém még 20 fokban is botrányos, a plexi nyitogatása meg egyenesen akrobatikus hajlamot igényel... Amúgy jó bukó, pl. irtó helyes állatkák vannak az enyémen...... De azé ennyi pénzért lehetne rajta olyan plexi, amin kilátni, meg a víz sem folyik be mellette...
Hali komák!
szombat délelőtt jó nekem, elvileg
pláne ha jó idő lesz
FIGU
Köszi.Vásárolni szeretnék ruhát, remélem azt kapok jó áron?!
pffff
Vigyazzatok a romanokkal!
Olom kellene neki nem sofotkonyv...
http://auto.indavideo.hu/video...
ráadásul micron kirecsgő van a masinán
Kuldtem egy pikansabbat is e-mailen
Szép estét....
. .
Irigy rendor mindjar be is int
Néztem... pályázok is egy Kawasaki-s cipőre...
Ne!


Kawasaki Expo és Börze
2009. március 28-29-én tartjuk az Auto Expo M1-ben a Kawasaki Expo és Börzét, a Kawasaki márkakereskedői motorkiállítást és vásárt. A rendezvényre ingyenes a belépés és a parkolás.
Kosz
Hölgyek, urak!
Lenne egy indítványom. Nekem a vasárnap nem jó, ráadásul vasárnapra esőt mondanak, így indítványoznám, hogy szombaton mozgolódjunk inkább...
Komolyabb látnivaló nem sok. Nézelődni nem nagyon érdemes. Ha valamit venni akarsz akkor mindenképpen érdemes kimenni, elég nagy készlettel és jó akciókkal vannak kint a cégek.
Én voltam ma is, mert tegnap ott hagytam egy dzsekit. Ma beugrottam megvenni. Icon, farmer, bőr kombó. Minden minta nélkül. Van rajta hely bőven a felvarróknak...
Hali.Tényleg nagyon sz....r a kiállitás? Mert én holnap készülök menni.
Motorikállítás 2009-....

nagy rakás szar....

se kawasaki, se KTM, se husqarna, se ducati....kevés kiállító...szarfoshugy
Bár nem nekem szólt de Itt vagy e-bayen
Nekem is van egy hjc-m csak nincs rajta plexi..
Nem tudod, hogy honnan lehetne ra venni?
A HJC-t én is csak dícsérni tudom. Nekem FG15-ös van. Szép és nagyon kényelmes, és jól szellőzik.