Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Nekem a fülem felett a homlokom felé kétoldalt szorít,de csak kb:1 óra viselés után Ha leveszem eléggé látható piros folt van a fejemen
Szép estét Mindenkinek!
Panyó egy cipőben járunk!
Nekem is szorítja a sisak a fejemet!Vagyis a fülem!
Pedig nincsenek is lapát füleim!
De még nem adom fel!
Feltettem
Hazafelé kétszer kellet megálnom a rohadt sisak miadt
Asszem lecserélem,ha nem változik a szorítás vagy a fejemből kéne reszelni egy kicsit Ráadásúl a haver eladja a felesége (spyke,sidi)ruháit ami pont jó az asszonynak úgy hogy lehet még szadizom magam a sisakkall
töltsd fel ide a fotok közé.
Aha,de te nem vidióztál?
Ftp nincs? csináltam egy pár képet szó szerint párat(kb:20)
Gyakorlatilag hazáig vert az eső. A kezem teljesen kiázott a kesztyűben. Állt benne a víz.
Visszafelé ti sem úsztátok meg látom
Az enyém ilyen lett
Megnézted a videón magadat? a második Tihanyi talis videó
ki mit ajánl ? 10W-40 vagy 10W-50 es olaj ? a gépkönyv szerint 10W-40elég ...
Most így néz ki a kicsikém
ez a fej inkább fúúújjjjj
Tessék, ezen a képen Te is rajta vagy.
Igen rámegy a 190es . nekem 190es van fenn . én ezzel vettem. szerintem jól is fordul vele ( bár ezzel a moorral viszonyítási alapom nincs ) de az tény hogy bruálisan néz ki vele . ilyent fogok rá mindig venni ....
Hali!
Beférni befér, de semmi értelme. Ráadásul a kapható 190-es gumi nem váltómérete a gyári 180-asnak, így aztán nagyjából 1 cm-rel kisebb lesz a kerék teljes átmérője mint a gyári. Én is nemrég cseréltem, és igazán hozzáértővel értekeztem, lebeszélt.
Tegnapi Tihanyi Z-s képviselet!
Jó estét
Szia sovjet!

Az AlpineStars matricád megvan még?
Érdekelne.

Köszönöm
Hy mindenki
valakinek van a mociján 190es gumi?
Z750en!? befér a 190es?
Jah már megvolt a válasz, mind1
Yamaha world
Vettem náluk modeka gerincvédőt.
Ja, akkor nagy valószínűséggel Modeka volt a ruha...
Nagyszerű! Akkor az elvileg a Yamahaworld.
Bár így nem igazán emlékszem rájuk, de megkrédezem őket!
Nagyon köszönöm!
Hát mi is mérgesek voltunk magunkra, mert az ára és ahogy megnéztem a minősége is nagyon korrekt volt. Csak annyira hullák voltunk, hogy nem volt lelkierő még egy kört megtenni érte...
Reggel megrpróbáltunk bejutni, de eszméletlen tömeg...
Átmentünk a Gardenexpora/orchideakiállításra, ott kevesebben voltak, de tömeg szintén. Már ott lejártuk a lábunkat. Azután vissza újra a motorshow-ra...

Csutkáéknak köszönet a plexikért!
Beugrottt bazmeg!

A Soroksári út 158-ban vannak... emlékszem, mert sok flottás autót hordunk oda a gumis céghez, és még jót vihogtunk rajta, hogy ők meg ott vannak az emeleten... A nevüket továbbra sem tudom. Azt csak este.

Na ki a király!?!