Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z ügynök is HJC-t használ és agybafőbe dícséri. Egyszer már megvédte a fejét is. Nekem is maradéktalanul jó lenne a mostani Hebo, ha ment volna tönkre... Majd most kíváncsi leszek ez a Marushin hogyan vizsgázik.
Csatlakozom Nekünk két K2-is van kényelmes, meg jól takaríytható, de a szellőzése, és a párásodása botrányos (bár nagyjából sikerült orvosolni)....A régi HJC-m ilyen szempontból sokkal jobb volt, pedig fele annyiba fájt mint az akciós agv
AGV-t ne vegyel, ha jot akarsz... Nekem Ti-Tech van, es max a felet eri, mint amennyi akciosan olaszban... Beazik, pockok letortek itt-ott, plexi betort (magatol, allas kozben). Cakkumpakk eleg trotty minosegben van megcsinalva. Ha erdekel megmutatom. En imadom, de tuti csak a mintaja miatt...
Attól tartok pestre költözök!

Motorosok! Tudtok vmi munkát ajánlani?Érettségivel..
bocs TeeBee
holnap Teebe komával felcsiszoljuk, és a hétvégén kész a festés is aztán tolom össze mert itt a jóidő
Hello Janika!
Ez már döfi, egy egész mozgalom indult!
Ez is patentnek néz ki, majd szintén mellékelni kellene egy képet az összhatásról...
A sima fekete, szerintem olcsóbb is asszem!
F
Hiába, jó az Öreg a háznál.
Gerincvédő (nekem is ilyen volt) 6905 Ft.
http://www.homasita.hu/index.p...
FIGU-nak igaza van. itt egy egész pofás index a homasitánál.
2190 Ft.
http://www.homasita.hu/index.p...

Én szombaton mindenképpen megnézem ezeket.
Az biztos nagyon fasza.
Bár nekem elég lesz a sima gerinc is, dzsekibe van vállas meg könyök.
Hi!
most már mind 1 , nem volt kedvem autózni pluszba!
nekem is protektor ingem van IXS
nem a legolcsóbb, de 4-5 éve használom, mindig rajtam van,
terepen már estem vele nagyobbat is és hibátlan
FIGU
Hidegben Kawasaki dzsekim van, abban benne van a protektor. Melegben pedig van protektor ingem, most hirtelen nem jut eszembe a márkája. De teljes, tehát gerinc, mellkas, váll, vese, könyök védő is van benne.
Gerincvédőből milyet használsz?
Peti röhögött, hogy azért választottam mert a karomon már eleve ez a minta van ( eladó nézett bután, nem értette ), pedig nem...
Miután megláttam az árát, nem néztem meg jobban... A 40 ezres Hebo-val is kivállóan elvoltam, amíg tönkre nem ment. nem használatban, leesésben... Ennél többet nekem egy bukó nem ér meg. Ezek is tudják biztonságban azt mint a nagyon drágák, max egy lepkefinggal kényelmetlenebbek...
76 ezres AGV az S4 volt?
Mert az az 1. elképzelésem.
Köszönöm FIGU lehet, hogy még így is megéri becsattogni oda holnap majd még kitalálom

Knapet! Nagyon szép sisak és igazán illik is hozzád
Jó ötletet adtál, szerintem szombaton elgurulok oda és megnézem.
Szasz apa!
Dugó? Hónapok óta nincs dugó a városban. Most a Westendből mentünk és egész 7 perc alatt értem az expo-hoz az esőben...
Nézelődni szerintem karcsú a felhozatal. A Bimota-nál azért egy kicsit elnézelődtem, van egy motorjuk félbevágva... nade 7-8 millió egy motorért?!?
Szíííía Borso!
Index ügyben van tippem!
Véletlenül voltam egy Homasita üzletben, /Törökbálinti Cora mellett/,
ahol egyébként rengeteg szart árulnak,
de láttam motorra való mini indexet olyasmi mint ami a lenti képeken van, az enyém is hasonló.
volt ledes, sima izzós is, E betüvel, párban,
ha jól emlékszem 1500Ft,
3000Ft a 4 index az nagyon baráti és nem lehet olyan szar:
FIGU
Hali Peti!
F@sza a bukó, használd egészséggel !
Szerencse hogy nem indultam el, én csak nézelődni mentem volna,
de esett az eső, így motor kilőve!
Autóval pedig semmi kedvem nem volt elindulni, és a dugóban ücsörögni!
FIGU
165-ről volt 130 000 forintra leértékelve a motoroázisnál.
Rosszul tetted... bőr cuccból nagyon komoly választék van, erőteljes akciózással... Bukót is fogsztalálni. Van nagyon olcsó ( bár az gagyinak néz ki ), közepes és kúvva drága is...