Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia azta...... de kircsi lett nem is tudtam,hogy metamorfózison megy át a tehén ez nem semmi 636 elej mibe fájt ez ha nem vagyok vindizsgréc . hát gratula
Ha tudnám mit kell nézni, és értenék hozzá, akkor mondanám, hogy hűűű meg hááá ésss jéééé... Így csak annyit, hogy húzzatok bele, vasárnap motorozás!
ilyen szép lett(em)
már csak egy sárvédő hiányzik
Közben utánajártam, megtaláltam a 'másik' motoros oldalon
Ha minden jól megy akkor lehet, hogy benevezek én is az Érdi benzinkútnál.
Egy könnyed évkezdési motorozás. Az egyik kollégámmal szervezzük. Jó sokan leszünk Tihanyban. Várhatóan 150-200 motor jelenik meg ott. Az ország több pontjáról indulnak csapatok.
Hello!
Nagyon köszönöm! Honnan nyomoztad ki?
Egyébként már több, a 25.

Másik: mi lészen vasárnap ez a tihanyi kerülés?
Nemetbol lehet az en cimemre is rendelni, es akkor nem kell az EU postat fizetni, csak az orszagon (N.o.) belulit. De csak ha haza tudom vinni kisborondben (esetleg autos szallitmanyozas is lehetseges, mert lassan hazakoltozom). Egy uveg sor a postara rohangaszas/sorbanallas extra koltsege. Az euro viszont most az egekben van, es lesz is meg darabig.
Ez 27€ lenne (postával) de itt lehet alkudni is.
jatényleg
22056-os hozzászólásban van.
http://cgi.ebay.de/as-moto-4-1...|66%3a2|65%3a12|39%3a1|
240%3a1318

itten van
Szia
most éppen beteg vagyok és itthon ülök a gép előtt megmaradok, tuti, nem lesz bajom. a motorom is készen lesz ma
Köszi,link esetleg?
Pontosan, és 19 EURO a szállítási költség. És most nem annyi az EURO mint, decemberben. De egyébként nem rossz ár.
20,99€ a villámára, egy kis szerencsével pár €-ért elhozható, ha nem lesz licit dömping.
Most itthon 16 000 Forint az első és a hátsó együtt (4db)

A Kelomotornál. Egyébként szia drága kislány. Régen nem voltál itt. Sokat melózol?
Amúgymeg jóreggelt
Az még mindig olcsóbb, mint itthon mikor én vettem hátra, a hátsó pár volt 9e forint
Ma már ennyiért nem kapod meg. Inkább a duplájáért.
22 EURO a cucc, és kb 20 EURO a szállítás
Nekem ilyen van a Z-n, tavaly decemberben postával együtt volt a 4 db 6.500 Ft.
tud valaki mondani nekem faca led indexet ?
hol lehet venni és mennyiért?

valami ilyesmire gondoltam....
Köszönöm! Innen nézve nem tűnik lehetetlennek, hogy ráműtsük a régi Z-re....
Na akkor csak odanézümk és megyünk egy rövidet valamerre
Abban benne vagyok
Én szerintem nem is arra indulok el...