Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor lehet hogy elbandázok oda. aztán Battáig elkísérlek titeket
Elindulok, ha nem esik. De lehet nem Tihanyba megyek. Mert nem itt van...
Tiheny azé nem itt van...Meglátom hogy mennyire leszek fáradt.

Te mész?
Szép kényelmesen lekocogunk. Ott meg majd leheveredsz egy fa alá. Meg aztán később is lehet csatlakozni. Bár nem tudom mi a program és meddig tart...
Dolgozom szombat éjjel, félek 3 óra alvással bevállalni
Én is mennék dehát az a reggel 9.....
M0 szigetszentmiklósi lehajtónál, Shell kút, 8:30.
Én Soroksárról,akkor a Shell kút nekem jó(M0-nál) vagy a gyári útira gondoltál?időpot?8:30?
Én Szigethalomról megyek, a nulláson. Találkozhatunk a szigetszentmiklósi Shell kútnál vagy Érden.
Jajajaaa, így már tudom. Akkor 9, ott. Ha nem esik. Vén, lusta fasz vagyok, meg motorozni sem tudok igazán, úgyhogy csak akkor megyek ha jóidő lesz. Meg marad addigra pénzem tankolni...
Ja Robis Vasárnap átmenjek és onnan megyünk?
Megelőztél
Ha a M0-ról jössz a 6-osnál Érd felé fordulsz és majd balra lessz Érden a Tesco,de jobbra lesz a benzinkút!15.én 9.00-kor találka.
Ja és Vasárnap reggel 9 óra-kor.
A találkozó a Lukoil kútnál (régen Jet), lesz, ahol mi is összejöttünk, amikor Velencére mentünk.
Melyik az az érdi tesco? Mikor van a találkozás? Csak a jelentkezés miatt nem fogok regisztrálni még egy oldalra.

Köszi
Íme a felfogatás módja.
Ne fodlalkozz vele. Ott találkozunk. Én is kaptam.
Robis!
A mailomra kaptam egy üzenetet "A fenti túrára módosult az Általad választott találkozási pont. ",de nem látom,hogy hová tették át?
Vagyis még minndíg az Érdi Tescoval szembeni kút van írva!
Köszönöm előre is
Délután felrakom a képet.
TomLamb elvtárs! A párt nevében, nagyon sok boldog születésnapot szeretnék kívánni ezen a remek koratavaszi napon! Hanyadik is? 23?
Hat jah igy vettem..
Ha rajta lenne a rendszamtarto akkor bizonyara nem lenne a katam saros
Azert olyan nagy otromba.....
Igen, de a gyári rendszámtartó alja is sárvédő nyúlvány, pont ez ellen
a hátsó sárvédő fent van ha jól látom , a gyári rendszámtartó hiányzik