Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részletek?
Hátsó tuning lengéscsillapitó az NDK-ból! Mz.Bevált megbizható és olcsóbb is mint zx10-é .lehet van nekem is a garázsban 2pár
Csucsu!
Sztem meg kurvajólnézki a sárga! Ha lett volna akkor lehet azt vettem volna... Keszthelyen látam eggyet a nyáron élőben is...
1 919 000 na ennyiért
Én még 191900-ért vettem Abs nélkül 150-ezres bőrruhával eggyütt. Bemutatómotor volt+ bárkinek ki lehetett próbálni ezért 600 km volt benne, de megérte.
Én is sokat gondolkoztam hogy zöld vagy fekete de a zöldre nem adtak semmi kedvezmény mert arra volt már másik érdeklődő is meg km-es volt.
Dehogy ezek az ujak a fehér indexbúra miatt lennének 300 ezerrel drágábbak?
Érdekel valakit?
Jóh, kaptam még 1-2 nap határidőt messze van a szalon és nem tudok most elmenni, ezért először el kell küldenem a le scannelt irataimat.+át kell utalnom 1 kis pénzt.
Amúgy a fekete áll nyerésre.
Ha minden jól megy Április első hetén elvihetem a gépet.
Nincs mit
Koszke!
Most lepek, de elolvasom mert az ilyesmi erdekel engem is....naon
Sikerült orvosolnom az üléspúp lötyögését!
Már csak egy minimális mozgása van ami szerintem már belefér!
Vágom...
Még ez sem saját találmány. Ráadásul az eredeti is sörreklám...

http://www.youtube.com/watch?v...
Felhívtad már Tokiót, hogy milyen színű legyen a gépsárkány?
Ez poén,de sajnos igaz....
KOmmentek között volt:

kavics86 (2 days ago) Show
"Nincs munkaviszonyom, nem vagyok dicsak és nem hordok 120 grammnál könnyebb aranyláncot. A világ egyik legegyszerűbb és legprimitívebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül csak a megyénkben félmillióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: „kandesz rakló.
Magyarnak hisznek, ha külföldre megyek és nagyon örülök, hogy a magyar politika összekeveri az igazságszolgáltatást a rasszizmussal. Büszkén gondolok anyámra, mindkét apámra és a tizennégy különböző vezetéknevű féltestvéremre.
(folyt)Nem szeretem a Magyar Gárdát, a rosszul helyszínelő rendőröket és az olaszliszkai sofőröket. Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, nem vagyok idevaló. Enyingen mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak Európa legterrorizálhatóbb magyarjai Magyarország, én benépesítelek!....":D
na ja . emellet csórók vagyunk , a forint szar , és csak szarab lesz ... így haladunk sosem lesz euronk. de magyarország én igy szeretlek
Ez a képlet ennél egy fokkal bonyolultabb. Sőt, igazából 15 fokkal bonyolultabb.
most kevesebb motort fognak gyártani és drágábban fogják adni . autókat is motorokat is . csökkentik a termelés növelik az árat . max a kinai fostalicskák tudják tartani az árat a gyengébb minőség miatt
Ahogy knapet mester is mondta, az áremelés egyértelműen a forint gyengesége miatt van. Mindenki emelt árat. Nézd meg a Yamahát, Suzukit, stb.
És a Kawa, vagy bármelyik importőr honnan, miből kompenzálja a magas dollár miatti 35-40 %-os drágulást? Naugye... Most ez a szívás lesz egy de lehet két évig. Mindenben...