Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Tegnap voltam gumisnál, és a szerelő srác ajánlotta a következő oldalt: http://lancszett.hu/aktualis.h.... Saját maga szerkeszti és megpróbál tanácsokat adni gumival és lánccal kapcsolatban.
Nem utolsó sorban az aktualitások között szereplő Kawák közül a kicsi Z az enyém. . Szerintem nagyon jól áll neki a kék szín. Kár, hogy a 2009-es modellnél elrontották ezt a színt. Sokkal világosabb lett.
Mint mindenhol de nem értem hogy hogy tudnak majd bármit is eladni ilyen árakon hisz nincs az embereknek pénzük nem inkább arra kéne ösztönözni az embert,hogy vásároljon nem pedig elriasztani ilyen és hasonló áremelésekkel én is pit-et akarok venni hát azokat is nem megemelték
Leginkább a válság miatt van a drágulás. Mindenhol.
Bőrfesték viszonylag olcsón kapható Gondolkodom rajta én is, mert szereztem egy elbarmolt diadora csizmát Angliából, (beboxolták a citromsárga részeit feketére de foltosan) hogy azt rendberakom, de valszeg 1 ft-os aukcióként végzi vaterán mert megjött a Berik gp-x lépő.

Szerintem te pikk-pakk be tudnád festeni azt a pici zöldet feketére, bár így csökkenne aHunderwasser utánérzés
na az biztos
A hondánál is 15% os áremelés mindenre .(árilistól)
Biztos nem egyszerű!
De mellé nyúlni egyik színnel sem tudsz szerintem!
nem
fekete-fehér ruhám van szürke bukóval
Még nem döntötted el?
Ha rajtam múlik nem is lesz több zöld üléses! !
Meg kell hogy mondjam elég egyedivé sikerült tenned a zöld üléssel!
14:00 el kell döntenem
na az biztos különösen szép zöld üléses meg nincs is másik de szerintem nem is lesz . na ez a nem mindegy
A válság nem nagyon zavarja a Kawát. Az új árak elég horrorisztikusak: 2 190 000 Ft / 2 460 000 Ft (ABS). Tavaly augusztusban az ABS-t vettem 2.2-ért.
Az lehet, hogy a fekete átlagos, a zöld pedig egyedibb, de a feketéhez egyszerűbben veszek kiegészítőt, ruhát, mint a zöldhöz. Vagy a narancshoz. Nekem is is szempont volt.
Így van!Elég kevés van belőlünk úgy is!
És most hogy rajt van a púp még kékebb lett!
Yes ha lehetek elfogult én is arra szavaznék . legalább mi tartsunk össze "strandkorlát" kék-esek .
Hát jah!De már késő bánat!
Téged aztán jól bevittek a bohóc utcába azzal a púpfestéssel.... Horror
Az majdnem piros szóval én veled vagyok

Én a "strandkorlát" kékre szavaznék!De olyan opció nincs!
Tehát mindenki szerint tré a narancs....nyaljátok ki!
Szerintem simán!
És szerintem egy maszek festő szebben megcsinálta volna!
Nekem nem fognak többet dolgozni az biztos!Ha csak nem a biztosító fizeti a javítást/festést! !
Azaz a poírozással együtt...