Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Solt! Én nagyon szívesen elmennék veletek egy jó kis gurulásra, úgyhogy ha nincs semmi extra programom (ami várható: vidékre utazás) akkor majd megadom telcsi számom és megtennéd, hogy rámcsörögsz?
Jó lenne már megismerni Titeket személyesen is.

COR
Köszi Sanyi! Hát... Maradok a TwoB.-nél... Szebb hang igaz kicsit drágábban...

CoR
Üdv mindenkinek
Holnap a kunmadarasi banzájra jön valaki? Az előző elég jó volt. Tegnap engem is bőrig áztatott a "magasságos" .
sziasztok!
tegnap gurultunk egyet Neoval és Jürgennel, 265 km napsütés utolsó 5 km eső .

szervezhetnék nagyobb gurulásokat is!

Borsoka! én biztos nem tudok menni, de az euroringes motorozást valamikor megejthetnénk!
Nekem a Devil jobban tetszik :) hangot nemtudom milyen rajta.
Viszont itt van pár tesztelve hang ügyileg: link
Kedves Urak!

Jön ki valaki közületek a pünkösdi Kawa-kupára? Vagy megint csak én fogok ott díszelegni, szégyen szemre?
Sry!

Mindíg elfelejtem, hogy kipufogó témára van másik topik is... Ezért elnézést mindaoktól akiket zavartam megint ezzel a hülyeségemmel.

CoR
Jajj bocsánat! Nem vettem észre, sry. Egyelőre megtartanám őket, de amint megvan az utódja, ismét szólok (kb 1-2 hét).

Más: Eljutottam arra a szerencsés pontra, hogy nemtudok dönteni két kipufogó dob közül és így, inkább a ti véleményetekre/meglátásotokra támaszkodva hagyatkozom.

Devil Magnum dual slip-on VS TwoBrothers C5 dual slip-on?

Ui: a célem nem más, mint egy gyönyörű mély ÖBLÖs hang előcsalogatása és nem valami rikácsolós/sivítós/hajleüvöltős 30km-ről hallom hogy jövök speed moci hang !

Köszönöm a türelmet!

CoR
Szia CoR!
Már alább is is érdeklődtem a bukógombáid felől, de választ nem kaptam... El szándékozod őket adni?
Igen! Én is csak így pofátlanul GRATULÁLOK! Gyönyörűszép egy jószág! Ha tavaj nem vettem volna meg az 1000-rest ebből, akkor idén tuti ezt a 750-est vettem volna. De azért megnyugodtam, hogy nem hasidommal és egyéb extrákkal adják ennyiért . SRY!

CoR
Csak így "pofátlanul" kommentár nélkül ...
Gratulálok! Nekem tetszik.
hmm.érdekes....
Szia,

ha jól emlékszem akkor 12.000-nél cserélned kell ha gyári még a szűrőd.
Sziasztok!

Eljuottam oda, hogy a légszűrőt 11000 km után kitisztítsam. Eltudná nekem mondani valaki, hogy a 03-06-os z1000resen hogy kell ezt a műveletet végrehajtani?

Másik...: szerintetek sérülhetett e a motor, hogy eddig nem volt tisztítva?

Üdv!

CoR
A lényeg,hogy a görgők soha ne legyenek fényesek.A sebességtől is nagyon függ.
Bocs mindenkitől hogy ilyennel zavarok, de ez a konkrét célközönség gyűjtőhelye! Van egy eladó komplett MICRON kipufogó rendszerem CARBON végdobbal, nem eu homogén, Kawasaki Z 1000 -re, de jó a Z 750-re is! Nekem speciel ZX-9R-en volt. Az új ára 300e. Irányár: 130e. Érdeklődni e-mailben vagy a 06/70-258-0930 számon lehet. Ja és Bp-n vagyok.
Szia CoR!
A bukógombát mindeképp el szándékozod adni? Érdekelne, ha drbig-nek nem kell.
Köszi.
Adja magát, látszik a láncon, hogy kell e fújni, de sztem minden hoszabb túra után kell, vagy mondjuk 200-300 km-enként
Hi

A láncot hány kilóméterenként kell spay-zni?
Köszöntem szépen!
Szívesen!
Köszönöm.
Itt van két kép - a rendszámtartó formája ne tévesszen meg, ami hozzánk érkezik, az a magyar rendszám formáját követi!
A DanGer Bikes-nál keresd, 06-205-DAN-GER (326-437), vagy info@danger.hu, vagy www.danger.hu.