Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
A ValterMoto-s rendszámtartóról nem tudsz valami fényképet / linket ? A honlapjukon csak csomagolt képet találtam. Illetve, ha vásárolnék akkor azt Tőled tudom megtenni?
Köszönöm.
Gyári kawa bukógombáról annyit, hogy 40 körül átcsapódott a moci rá a gombára majd csúszott egy ideig. Pár mm lekopott róla, fel lett polírozva és ugyanolyan mint gyárilag, szóval szerintem teljesen jó.
Állítható rendszámtartó: 9.900 Ft
Ergal bukógomba 7 féle színben: 9.900 Ft/pár
Nylon bukógomba (kicsi vagy nagy fejjel): 14.900 és 17.900 Ft/pár
Ezek mind az olasz Valter Moto cuccai.
Angol Motrax tükrök 5.900-tól 11.900 Ft/db-ig vannak, indexek meg 5.900-tól 15.900 Ft/pár-ig.
Szia!

Ha 2006os z1000-reshez lévő gyári bukógomba jó a Te 2007-es 750-esedhez, akkor 30ért odaadom neked. Nekem még tavaj 44.500ért hozták... Hát igen. Jah, sérülés mentes, még bogár sincs rajta!

CoR
Állítható rendszámtartót és bukógombát mindenképpen (a gyári gombát nekem 40 fölött mondták )! Kisebb indexeket és tükröket (bár ezeket akárhol lehet kapni), gondolkodok az ülésidomon és a kipufogón!
Még egyszer megkérdezem : mit szeretnél hozzá?
Szia Mulder!

Bal oldali hűtő-díszítő műanyag bizb*sz kellene Z 1000-hez (2003). Olyanod van?
Muszáj lesz ezt tennem, csak az a baj, hogy a kiegészítőkre szánt pénzt képes vagyok benzinre költeni... Ezért lenne olyan sürgős számomra!
Sztem várd meg amíg 1 kicsit lejebb mennek az árak. Mivel új típus ezért nem nagyon vannak még hozzá alkatrészek, vagyis amik vannak azok nagyon drágák. Használd ki a jóidöt és motorozz!
Igen, köszönöm, de sajna e-bayől nem tudok rendelni....
múlkor linkeltem neked ebayről 3 cuccot is
Azért hangsúlyozom a 2007-et, mert mindenki a régebbiekről beszél! Az újról még semmit nem hallottam idáig és nem szeretnék befaragni, na meg amíg van egy kis pénzem addig kéne venni rá pár cuccot, de semmit nem találok hozzá
Köszönöm!

De kibaszott drága!Persze kb. 50 méteres csúszásnál is csak a fele kopott el!
Mit szeretnél hozzá?
Közben meg is találtam a katalógusban...
Frame protectors Nylon black Z1000 03-06 - 17900 HUF
Érdeklődj a DANGER-nél, mivel ez Valter moto-s cucc és ők forgalmazzák ezt a márkát.
Nem tudjátok véletlenül hol lehet ilyen bukógombát vásárolni?
igazad van, elfelejtettem, de most gyors megnéztem:-)
nem tetszik hogy megvan törve a szára, inkább valami olyasmit szeretnék mint a mi a 2007-es z-n van
kitartást a vizsgákhoz, csak úgy emlékeztem hogy azt mondtad máj 10 környékén le lesz papírozva... én azért nem hagynám állni a kicsikét, egy kis mozgás senkinek sem árt
solt, hidd el én lennék az elsö aki összeszedne titeket ha tehetném! Sajnos 3 szigorlat van elöttem (anatómia, élettan, biokémia) szerdán megyek anatómiából, aztán a többi... szal leghamarabb junius végén lesz meg a motor, de a felsöbb vezetés azt mondta, lehet hogy junius elején. Szal ha kész, én abban a pillanatban megyek át csabára és megkereslek Amúgy amíg áll a motor egyre több baja lesz... Villák lefosták magukat és folyik a benzin. Szal minden szép és jó! Jah, meg kérted még anno a tükröket, fel is raktam képeket, de nem jeleztel vissza TEEEEEEEEEE

drbig, ha nem hangsújoznád minden hozzászólásodban hogy 07-es Z-d van, képzeld nem is tudnánk! Tuti vannak hozzá cuccok, az árak meg nyilván borsosak egy új típushoz. Helyedben vennék rá 1 pár bukógombát, aztán hagy szóljon! Ráérsz majd csinosítani
sziasztok!

kicsit el vagyok maradva a fórum olvasással...
Steve! sajnáloma motorod, de a lényeg hogy Te megusztad!

Z Imi! mocid hogy áll? elmúlt 10.-e, lassan mehetnénk motorozni , Csongrádra is le kell ugranom 1-2 hét múlva, úgyhogy összefuthatnánk Jürgennel is!

Propuls! jó az a bokógomba, lehet hogyfém fékcső után beruházok én is egybe...
Ez mind szép és jó.... De mi van a 2007-essel? Arról mondjon már végre valaki valamit! Ugyanis nekem "07-es van, de az ég világon nem találok hozzá belföldön semmit... Legalábbis elfogadható áron nem
Üdv. Everybody!
Nemtudom, hogy meg lett-e már válaszolva, de most elmondom, hogy 100% , hogy fel lehet szerelni a 1000-es gyári gombáit a 750-esre, és fordítva is! a Motrax készít a gyárihoz hasonló szép íves DHM gombát, amit (nemtudom miért) úgy ír, hogy Z1000-es tipushoz... azaz van 750-eshez is de, az már a szokványos formájú... (előtte elmentem egy ismerőshöz is körbenézni a Z1000-esén hogy is van a felfogatása az ő gyári gombájának... közben kiderült, hogy ami előtte volt 750-ese és eladott arról szerelte le tehát az 1000-esén a 750-es gyári gombái vannak, és innen már tuti volt, hogy megegyeznek... Meg is rendeltem ezt a Motrax DHM Z1000-es gombákat és tökéletesen illeszkednek! Úgyhogy ezt a gombát tudom ajánlani mindenkinek, akinek tetszik a gyári gomba szép íves formája, de a 48 ezer forintos vételára már nem annyira Akinek tetszik az konzultáljon dannyboy-al vagy menjen el a DANGER-hez. 20900 Ft-os áron sztem megéri...
www.jc-motors.com INENN! Canadából hozzák majd, de sajnos még magamnak is csak alig tudok rendeleni , mert egy munkatársamat kértem meg rá, hogy rendlejünk, (ugyanis neki van accauntja és ő ért is hozzá) de mivel ilyen nagy összegű, így kellett egy kis rábeszélés hogy meggyőzzem.
Én megkérdezem tőle, de 85% az esélye annak, hogy NEMet mond.

CoR
Közben énis utánna érdeklődtem a Vám és Pénzügynél és úgy van ahogy mondod... De valóban, ha így megrendelem még így is egy jó 40-50.000-rel beljebb leszek. De mennyivel jobb volna, ha csak 145-öt kéne kipengetnem utiköltsséggel meg mndennel együtt...

Köszi szépen!

CoR
EU-ban nem is. De az USA-ból igen