Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemtom, nekem egy haverom hordja haza a csomagokat kamionnal, és még soha nem kellett vámolni semmit.
2000Ft ért hoz haza mindent
Igen...
És új?
Ebey-en vann fent....
Coro, e honnan rendelnéd 145 ezerért?
Mert akkor rendelhetnél nekünk is!
Úgy emlékszem, hogy a vám 9%. Az áfa 20% ennyit becsengetsz, plusz a vámkezelési költséget (talán 1-3 ezer ft). Arra figyel, hogy a teljes érték után fizetsz, azaz az áru értéke plusz a küldési költség.
Így kb 30%-al számolhaszt amivel emelkedik az árad. Én az egyik haverom Sportsteréhez rendeltem egy rakat cuccot kintről és kb 40%-al olcsóbban jött ki (vámmal mindennel együtt) mint ha itthon megvette volna. Szerintem 190e körül megállsz ami még mindíg jobb mint ha itthon veszed meg
Vegyél bódis-t, tudom ajánlani, bátyámnak is olyan van. full titán gyönyörű, szépen szól (mélyen), és ráadásul street-legal változat is:

Bódis
http://www.martindob.hu/

Sztem egész jó dobokat csinálnak! És ha jól tudom, egyéni rendelést is felvesznek.... Egy próbát megér...
Hát én felvettem velük a kapcsolatot és azt írták vissza, hogy a nemzetközi jogszabályok ezt nem teszik lehetővé emiatt NO!

Most mi lessz?! Hogy lesz nekem C5ös végződésű TBR kipufogóm normális áron? Ha rendelem és nem vámolják 145e ha meg itthon veszem (gondolom vámolva) 230e!

CoR
Köszííííííí :D
nem
unióban nem
100$ -ig semmi gondom nem volt. De ha úgy küldik el neked, hogy értéke $90 és emellett ráírják, hogy ajándék, akkor sem lesz szerintem semmi gáz. Ezt előre érdemes lebeszélni velük. Mondjuk ilyen esetekben csak a felírt értékig köti meg a biztosítást (vagy nem is köt)...
Kipufogórol nemtok nyilatkozni, bármit meg lehet oldani sztem... idomok közül: hütötakaróidom, uléspup, hátsó lámpa kompatibilis
Hájj!

Én azt szeretném megkérdezni, hogy lehetséges-e egy z 1000 ről áttenni a kipuffogórendszert egy z 750 re nagyobb rongálás nélkül? A másik meg az lenne, hogy mennyire kompatibilesek az idomjai?

Köszike!
Hi!


Aki rendelt már e-bayről drágább cuccot: az igaz hogy ezeket pl: kipufogót, azt a magyar határon megvámolják?
Merthogy 25$ felett van...

CoR
aki onboard felvételt akar készíteni:kamera/gps rögzítő

Steve!
Nem várj attól emberséget, akinek fogalma sincs a motorozásról és az iq-t is csak számítógépes alkatrésznek gondolja... Sajnálom, de fel a fejjel, gyógyítsd meg a mocit amint tudod és gooooo!
nah...
a helyzet az hogy...
anyám most kotort elő egy papírt amiben az áll hogy megszűnt a cascom február 1 től
szóval már azt is tudjuk miért nem küldtek csekket
a másik az hogy srác nem ismerte el hogy ő volt a hibás ezért a szakértők vizsgálják meg a dolgot, és 30-60 napon belül adnak választ.
Tehát elvileg max 60 nap múlva lehet javítattni a mocit.
amúgy ha valahogy megoszott felelősséget hoznak ki vagy engem tesznek felelőssá akkor nagyon megszívom mert nem lesz ép a mocim és saját pénzből kell megjavítanom.
összerírtuk a sérült cuccokat, és ha mindent cserélni kell akkor 1.6 milla a kár ami azért nem jó nekem mert az totálkár lenne és a biztosító nem nekem fizetne hanem a banknak.
Tehát azért mert egy figyelmetlen autós az út jobb oldaláról kanyarodik balra, irányjelzés nélkül, elég jól megszívhatom.
Mellesleg azt nem értem leginkább hogy ő a kettes golfjával a kb 5000ft kárjával , miért nem tudott adni betétlapot ha már ledarált egy motorost.
Azért mert negyedévente 1500 ft al többet kell fizetnie?
Érdekes...
Namindegy...majd meglátjuk...
kösz az infókat...majd írok hogy mi a helyzet.
Ok! Otthoni emilt csak délután tudom olvasgatni.
Tomiboy!
E-mailben írtam a megrendelést, majd értekezünk. Előre is köszi.
Nálam nem volt utólag ellenörzés azt tudom.

Nos, a hondámmal volt a baleset, de nem honda márkakereskedésnél csináltattam meg. Elmentem Békéscsabán 1 motoros boltba (cím ha kell, szólj steve), ott én megbeszéltem a tulajjal, hogy mi a szitu. Megmondta, hogy mit tud megjavítani és mibol kell tényleg uj. Amit meg tudott javítani, természetesen annak az alkatrésznek az új árát is felírtuk rá. Minden márkatípushoz tud alkatrészt rendelni, természetesen gyári áron. Steva, mivel a gyári kipuffod megvan, így ujat nem kell venni, viszont feltod íratni. Faridomot, tankot azt nyílván rendelni kell, bár lehet meg tudják csinálni, nemtom milyen állapotba van. 1. sárvédöt lehet feltudod políroztatni ha nem sérült, és így azt is meg tudod spórolni. Nekem a végén, a biztosító kifizette a teljes kárt, ami mondjuk nem volt tul nagy (270.000FT). Persze a javítás nem került annyiba, de levásárolhattuk. Szal hozzácsaptunk 1 csizmát meg 1 pár karbon visszapillantót és így ki jött... természetesen a számlára az alkatrészt írta fel.
Javítási árajánlatkérésekről jut eszembe, milyen különbségek vannak a kereskedések között. Pécsi lehúzós steelhorse nál 15 ezret akartak még azért is kérni h árajánlatot adjanak a mocim javítására, és akkor még azzal is lehúznának amit ugye náluk javíttatok.
Azért ez érdekes, bemegyek a tecsóba és megkérdezem mennyi a hűtő nem kérnek érte pénzt :)
Másik kawasakinál pedig csak annyit kérdeztek, "jó, mennyit írjunk rá?"

Szabadon költekezésől pedig annyit, hogy mi 450 körül kaptunk árajánlatot ők meg 370 körül mondták. Ha pedig azt nem fogadjuk el akkor mindent végigellenőriznek, hogy tényleg kicserélted-e és tényleg gyári-e(számlák, kereskedők, importőr árai). Bár fényképezés+nézegetés így is volt előtte utána, és miután a sáját pénzünkből megcsináltuk fizettek ők.
Basszus Steve! Ez kurva gáz! jó, hogy egyben vagy!
Tavaly ütöttek el engem is, ha nem te leszel a hibás és a biztosító fizet akkor mindent írjassál fel a kárfelmérövel! Menj be 1 kawa boltba és kérj javítási árajánlatot! mindenböl a legdrágábbat írattasd fel vele! Aztán vidd el a biztosítóba! És ha elfogadják, akkor meg is kapod azt a pénzt és abbol szabadon költekezhecc! Szal akármilyen karcolás a hütön, villán stb...- mondd, hogy uj kell belöle és a kawa boltba kidobják a fél millás számlát róla! Persze amit meg tucc javíttatni olcsó pézböl azt sztem csinaltasd meg! Tavaly mi így csináltuk!
Remélem tudtam segíteni, ha üresen locsogtam akkor sry.
Mihamarabbi felépülést!
Úúúúúú bazzzz... Nagyon sajnálom....! Remélem azért jórésze megtérül a károdnak és a váz sem sérült a mocin.
Nagyon összezúzódott a gép és csak 30-al mentél... Még jó hogy nem nagyobb sebességgel! Legyen rajtad mindíg legalább a kabát és a kesztyű a sisak mellett!

Gyors gyógyulást!

CoR
egyelőre semmi info, az autós nem ismeri el
Hello!
Örülök, hogy viszonylag épségben megúsztad.
A rendőrök (jegyzőkönyv) szerint végül ki volt a sáros? Igaz a helyzet egyértelmű, de azért kíváncsi lennék.