Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb. olyan kéne nekem is, mint az az állítható! Csak nekem már új Z-m van
Sziasztok,

Engem 04.09 kor utottek el. El akartam engedni egy autost megalltam a masik meg kiutotte alolam a motort. A Casco meg a $ azert fontos mert nekem ha minden igaz most adjak ki a papirt 18. an hogy nem en voltam a hibas. [Mivel volt szemelyi serules igaz csak 8 napon beluli ezert meg kell varni] utanna meg +15 nap mig fizet a biztosito + javitas. Min 2-3 honap... Es persze ez csak akkor ha nem akarsz + penzt toluk [berleti dij stb.]. En is gondoltam , hogy erre arra leakasztom oket de akkor a javitas is csuszik.... No comment.
Legalabb egyben vagy!
Hátt igen, fontos a "defenzív vezetés".
nagyon sajnálom, de hála neked nem lett komoly bajod
Minek casco ha a csávó ütött el téged balfasz módra?
ja, cascos a moci
hát én előztem az autóst (mert 30 al ment a városban) és amikor már a tükrénél voltam mellette bekanyarodott balra, index nélkül
rendőröknek azt mondta hogy azt hitte hogy én jobbról előzöm

nem tört semmim, de sok horzsolásom van mert a ruha persze otthon pihent
Nemprobléma legyártani.
vazzzeeeee te jól vagy
mi a g....t csinált már az autós
Tomiboy!
Z750-re tudsz rendszámtartót? a képeken nem láttam erre a típusra valót. A képen láthatót szeretnék semmi másmilyet (állítható a dőlésszöge ) durván 40 eur kint. Ha tudsz készíteni vevő lennék rá!
Tomiboy!
Érdekelne rendszámtartó! Állíthatót is tudsz esetleg?

Ha a futómű nem görbült akkor (nem kevés pénz árán) talán összerakható. A gyári kipuffod viszont ép (mert nem volt a gépen, csak a kiherélt), fejidom meg a teljes farokidom, kormány kuka látom. A hűtő egyben van? Épp most láttam ebay-en tankot 24EUR-ért, igaz feketét... Volt cascód?
A legfontosabb Te jól vagy (fizikailag) a körülményekhez képest?
Kitartás!
A lényeg, hogy te jól vagy.
Hogy történt az esemény?
az előbb elütött egy autós...
motornak vége...
élek..
tomiboy, te milyet tudsz?
47 euro szállítással. Ennek a feléért kapsz nálam is.
http://cgi.ebay.de/Kennzeichen...
Ez kell nekem! Csak nem tudom, hogy kell német ebayről rendelni :(
Hátul a farokidom olcsóbb mint a segédváz, ezért nem raknék oda gombát.
Amúgy menő a villamerevítésed.
Szeva!

HUNNÉT VAN A FELNI CSÍKOD? Nekem is kell olyan!

CoR
Szia!
Köszi! Asszem egyébként az az olyaj van benne, de adalék nélkül.
Még fontolóra veszem ezt a technikát

CoR
Ezzel tulajdonképpen mit akartál mondani?
Ha jól emlékszem a váci Kawa szalon, az a DMC motor kirendeltsége, mert a szervíznél a DMCés pecsétet nyomtak bele... HA JÓL EMLÉKSZEM! De majd ma megnézem.
De amúgy mivan, ha nem? Akkor nem szerelik meg a gépemet, csak úgy és annyiért, mintha átlagos motorosként mennék oda?

CoR
Fekti a vasad enyhén túraendurós de ha adott esetben el kell dobni, a sok kis protektor segít majd megspórolni egypár tízezret! Bár azt kívánom sose érjen le az a kormány! Z
Oké és kössz az infot.
Autós motyók közt találod, 1db önmetsző csavarral a műanyag házat a korm végsúlyhoz csavaroztam beállítottam és góó! Amugy sem láttam jól a gyári tükörben. Karbon deklivédőkre viszont vevő lennék ha tud vki! Z