Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a szivárgás dolgot ajánlatos mihamarabb megszűntetni, valószínűleg gyári hibás a tömítésed, vagy, ha kéz alól vetted a motort, akkor lehet, hogy eltitkoltak valamit előled...
Srácok, egy olyan kérdésem volna, hogy tudna nekem valaki segíteni abban, hogy 06-os Kawa Z1000-resre alsó idomot honnan, milyen gyártótól érdemes nézni? Én találtam egy nagyon szépet és jót, csak az a probléma, hogy 51.000-ret egy alapozott műanyagért nem szívesen adnék.

Köszi, CoR.
Szaisztok!

Eladó 03-06-os Z1000-reshez vadonat új aluminium láncvédő!

Ár: 10.000.-
Hi!
Akinek z1000-rese van, az nem tapasztalt 10.000km után olaj szivárgást valahol? Nekem sajnos a hengerfej bal oldalán kicsit szivárog és már elégé olajsaras ill a 2 csavarnál is az olajnéző ablaknál... Szomorú vagyok és nemértem hogy miért?
Pedig miondent betartottam vele amit a gyár előírt (kivéva a légszűrős dolgot) és még hajtani sem hajtom csa 7-8000-ret pörgetem neki néha-néha.

CoR
Az új Z750-t én is csak ajánlani tudom! A hétvégén levezettem vele 1000 km-t. Igaz a seggem szétment a kemény üléstől meg 100-110 felett kapaszkodni kell, de nagyon élvezetes motor és nyomaték is van benne bőven! Minden sebességben jól húz. Fékekre sincs panaszom(bár egy macskát már fogtam vele )...
Hi!
Egy nagy darab sötétlelkű, gátlástalan motorkupec (Eger felé) próbálta az általad említett rommátört piros z750 et egy éve nekem eladni.

A gyökér telefonon azt mondta hibátlan a gép, kis sérülései voltak, a tulaj hanyattesett vele egykerék közben. Mivel jó távoli fotól voltak a neten róla, elmentünk Szegedről megnézni.

Ehez képest amit láttunk: más volt a 2 félkarter (bontós számozású az alsó rész, régi hűtő, a villahidak és telók nem gyárik, a váz hegyesztve(2 darabból az is), az idomok nem illeszkedtek a rögzítő furatokhoz, és a legszebb, hogy a gyári tengelytáv mérettől az eltérés bő 35mm volt! Teljesen körbetörve, atank fele javítva és fele újrafestve, kormány jéblik stb régi típ.

Szóval a retek fukszos kupec tökre amatőrnek nézett, és ahogy méregettem és soroltam a hibákat úgy lett a nagy darab jószág egyre agresszívebb, "nem kell ezt nézegetni, rá kell ülni!"

Az egyik legjobb szövege volt: "nézzük meg nyugodtan a pályán, 220-nál elengedheted a kormányt, nem húz semerre, Jobban hegesztek mint a gyárban!" Mondom neki talán még élnék egy kicsit, ez nem kóser gép!

Na ezek után a gennyedmény rögtön engedett volna az amúgy barátságos 1.3 misiböl 100 e-et, majd kb. 10 perc múlva még egy 100-ast. De zher, ha előveszem a zsét egy misiért is ide adta volna.

Nem csak az háborít fel hogy megpróbált átverni és kb 10. e ft költség + fél napom oda, hanem, ha valaki kevésbé tapasztalt vevő ment megnézni, lehet hogy azt sikeresen átverte.
Egy vázsérült, teljesen körbetört mocit senki ne vegyen meg ha élni akar!

Javaslom, akit így átvernek, amint kiderült, azonnal perelje be, és jelentse fel, csalás miatt és kérjen kártérítést!

Sajnos rémtörténetet már márkakereskedésről is hallottam, a sérülésmentesnek eladott 2 éves 1000-es gixiről kezdtek a feldrótozott alakarészek (hútő stb) lepotyogni pár km után.....

Tanúság: minden esetben meg kell szakemberrel nézetni (jó ismerős a ki ért hozzá) még a szép állapotú, hibátlanként árult mocikat is. Ha töröttet sérültet kínálnak akkor lehetőleg csak a körbefotózott (videózott) de leginkább a még törött állapotában lévő gépeket vegyük szemügyre, hiszen akkor még minden látszik!
Széles utat Tasi
Ha a 2007-esre gondolsz, akkor annak valóban kicsit kemény az ülése, de meg lehet szokni. túrázásra nagyon jó, kényelmes az üléspozíció, de ha kell, akkor lehet vele vadulni is. Mondjuk ami hátrány, hogy áérezhető a menetszél, de maximum nem mész majd eszement tempóban és tovább fogsz élni... !

Szal én csak javasolni tudom, az enyémbe már van 900 km, ha minden jól megy és nem esik, akkor holnap tudom is vinni az ezres szervízre...
Hi all!
Motorvásárlás előtt állok, és nagyon teccik a Z750!
Mi a véleményetek róla?
Városban lessz, sokat használva, de szeretnék túrázni is vele.
Kényelmes ez a tipus? Nem tűnik túl puhának az ülés.

Köszi mindenkinek...
Én is 2006 ban vettem,Én is narancsot akartam
pécsett azt mondták nem tudnak narancsot, csak 3 hét múlva és akkor már az új áron (+100.000)
elmentem kecskemétre ahol pestről hozattak nekem egy narancsot még a régi áron :D
útólag is köszi a kecskemétieknek ezért :)
Egyébként 2006ban mikor vettem a gépemet én metál naracsba szerettem volna, de csak feketébe tudták hozni vagy szürkés-barnába 1 hónapon belül... Na, akkor már aztán ember legyen a talpán aki ilyenkor nem mondja hogy TÖK MINDEGY BAZZ! CSAK HOZZADMÁ"! De azért feketét vállasztottam

CoR
Köszi! Jólvan akkor...
Ixil...
Gratula!

ok, majd jelentkezel akkor! addig is kitartás!

Janika!

Vizsgák? moci?
Krisztián nagyon szépek a képek amit csináltál! Elismerésem!

Solt! 23-án meglett az anatómia szigorlatom, amit csak junius 3-ára terveztem nem akarok itt most regélni, csak annyit hogy a szigorlat 4 lépcsös, én csak 3at akartam megcsinalni, mert a 4-et 1,5 hét mulva szerettem volna, de úgy voltam vele hamár itt vagyok elmegyek a utolsó lépcsöre is. És nem hiszitek el de beadta! szal nem tértem magamhoz... 3 napi részegség, mostmár itt vagyok. A következö csata, jun 13. élettan, ha az megvan mehetünk mocizni. addigra befizetjük a regdíjat aztan kapom is a rendszámot. Szal mához 13. ai hétvégén ha minden jól megy én tervezem, hogy átmegyek csabára, aztan ha gondolod összefuthatunk, meg akkor egy kisebb berényi utat megtehetunk, mert át kell vinem a motort, folyik a benzin 1 kicsit, meg a telók lefosták magukat.
fz6-osoknál 40 ezrenként kell a könyv szerint, én azért kidobtam 30-nál, így semmi baja a motorodnak tőle
Hát nekem azt mondták, ne nagyon törjem össze, mert 1 évig nem nagyon tudnak hozzá alkatrészt
Én is feketét vettem, nekem is tudtak volna más színüt hozni, csak azt mondták rá, hogy 1 hónap...
Nekem tudtak volna zöldben vagy szürkében hozni. Nekem ez tetszett!
Még nem lehet más szinűt kapni
szép...
de érdekes hogy mindeki feketében veszi ezt a mocit....
Régebbi típushoz laser csinál, csak kicsit drága. Biztos csinálják majd az újhoz is a laser x-treme nevezetűt.

link
Nem tudja esetleg valaki hogy valamelyik cég nem kínál-e az új z750-hez ülés alá behúzott kipufogót? Olyan ZX-10R stílusúra gondoltam. Lehet esetleg valahol készíttetni?
Helló mindenki!

Ez az új szerzeményem. Nehéz szülés volt,de végre megjött.
szia!
jó lenne egy nagy z-s találkozó! úgyis tervezetem egy-két baráttal egy pesti túrát

a piros z-t jún 29.-én lesz 2 éve hogy összetörtem. külterületen mentünk barátnőmmel kb 120-130-al, amikor egy kék nagy polski közvetlen elénk fordult indexelés nélkül,mi motorostól átrepültünk a kocsi felett. be voltunk öltözve, néhol kopott bőr és egy fekvőgipsz(nekem) lett a végeredmény... ja, a sofőr "enyhén" ittas volt!
a moci totálkárra tört, váz, villanyak görbült, blokk kiszakadt, még a hengerfej is elmozdult a hengerről, törött villák, első kerék, ja és a hátsó nyúlvány rágörbült a hátsó kerékre... eladtam, a tulaj kipofozta és továbbadta, gondolom erről a néhány karcolásról nem szólt, hanem inkább csak a vezetett szervízkönyvet mutatta meg. ha valaki z750-et vesz, kerülje az una-338-as rendszámút!
Egyébként néztem a "portfóliódat" és láttam egy rongyátört piros 750-es Zét is. Ha nem haragszol, megkérdezném, hogy mekkora sebességnél történt a baleset és hogy mi lett a gép sorsa utánna?

CoR