Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is színre kellett fújatnom!Meg kellett egy kicsit gittelni rajta!
A festést többért csinálták mint amennyit ígértek!
7550volt megbeszélve és 10be került!
És nem lett teljesen tökéletes!Pedig ennyiért elvártam volna!
A kampót egy az egyben lemásolták!Valami lézeres vágóval!
Mennyiért tudtad megvenni a púpot?
jahh . véglis lehet csináltatni csak kényes solog mert precíznek kell lenni nagyon . de ze a legkevesebb
nekem meg még szinre kell fujatnom . mennyiért fuják neked ?
Akkor Neked is olyan tartód van gondolom mint Janikának!
Nekem a bontóból lespórolták a tartót!
nem , fura de máshogy nézki az ülés felfogatása meg a pup felfogatás . sokat baszakodtam vele mire rájöttem hogyan álltsam be hogy jó legyen.
az ülés tartója nem jó a púphoz próbáltam úgy is de nagyon lötyög ....
Aha!
Akkor Neked is ugyanolyan a felfogatás a púpon mint az ülésen?
Én ugy vettem a pupot hogy rajta volt a gyári kampó gondolom 636os ninjáról . és ennek a régi Z nek elvileg ugyan az a háta mint a régi 636 nak . szal jó volt a gyári tartó csak megkellet fordítani és a két csavar alá egy egy alátétet rakni . így nem mozog semmit ...
Jó reggelt Mindenkinek!
Jenli!Én azt csináltam hogy az ülés tartóját lekoppintottam!
És még kicsit mozog le-föl,és oldalra!Minimálisan
Neked milyen tartód van?
Janika nekem elküldte az üléspúpjának a tartóját!Ha nem tudom belőni hogy ne mozogjon akkor csináltatok egy olyat!
Én a zöldet venném. az kawa szín. pl én csak használtat tudtam venni de a kereskedésben állt egy fekete és egy piros de egyből a piros mellet döntöttem pedig sosem volt a kedvenc színem . egyszerüen azért mert a fekete átlagosabb egy szines motor meg gyedibb ... persze mindenkinek más , ezt neked kell érezned .
én is szereztem most a gépmre egy Ninja üléspupot . a tarót mit kell igazítani hogy passzoljon ? én mgfordítottam az eredetit meg raktam alá alátétet így naggyábol passzol de nem tökéletes még ...
Neked is jó reggelt. Mi van a festéssel? Van már valami fotód?

A fórum tagoknak Március 28-án vagy 29-én kötelező megjelenni a Kawasaki Börzén. Már csak azt döntsük el, hogy melyik napon. Legalább dumálunk egy nagyot is. Szóval beszéljük meg.
Akkor vedd a zöldet, fekete kiegészítőkkel. Na probléma letudva.
Szép reggelt
Szasz!
Egyébként nem kattantál volna így rá csak azért gondolom . Telegdinek is meg van fordítva gondolom ismered biztos tud segíteni na és mennyit mész már keréken .
kell punktum.
Frontline helyesen irta "egy baratnak"
Csak elcsesztem, mert ha a K betu a szo vegen van akkor mashogyan nez ki....
Az egyik felem a zöldet a másik feketét szeretne.
A végén disszociatív személyiségzavarom lessz
De leginkább fekete.
Tipikus megosztott felelősség. Sajnos. Motor kuka. Ember reméljük hamarosan jobban lesz.

Az azért érdekes, hogy ha hátulró jött a motoros, és végigszántotta az autó oldalát, majd elesett, hogy a picsába lehet, hogy mégis előbb állt meg mint az autó?!?
Nézd az ujjamat! Látod ilyen kell a portára!
örök gyerek maradok .Egyébként tényleg mindegy a szín ,lényeg hogy a Z tulajok száma növekszik. Ui.:remélem zöld lesz!
Nehéz lesz dönteni.