Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JÓ REGGELIT!
ISTEN ÉLTESSE A NŐCIKET!
Virág helyett dallal kedveskedek!
LÁ-LÁ-LI-LÁ LI-LÉ LÁ-LÁ-LO LÁ-LI-LI-LÁ-LÁ!
Ugyi milyen megasrác vok!
Boldog Nőnapot, minden hölgy motorosunknak.

Az egyenlőség jegyében.
Így van, én is oda hordom a gépet. Normállis a srác és végig a motor mellett lehetsz, látod mit csinál.
mi a helyzet Debrecenben ott is ilyen "remek" az idő
Örülök neki ez volt a cél
nagyon jól esett
Ezek szerint megkaptad ez csak természetes .
Jó reggelt
Jóreggelt

Norbi
köszönöm szépeeeeen
Hali!

Ennyire az elején elég botorság lenne elbukni a garanciát. Szerviz, ez nem is kérdés. Ráadásul ilyenkor nem csak az olajat cserélik. Én az, azóta elköltözött, Üllői úti Kawasaki szervizbe vittem, nem oda ahol vettem. A srác roppant lelkiismeretesen átnézett, megcsinált mindent, ellátott pár jótanáccsal, a drágábbik olajat választottam, levegőszűrőt is cseréltünk és 24.000 Ft-ot fizettem cakk-pakk. Kaptam egy kólát, és nem lett koszos a kezem. Ja és bepecsételtek a szervizfüzetbe.

Amin spórolnál az nem túl sok, mert olajat, szűrőt így is kell venni, a munkadíjuk pedig nem volt horror.
ááááá, egyelőre inkább csak homorodik!
Szerviz.A garancia sokat ér hidd el .Jártam úgy autómmal 2évesen 31e.km-nél,kettö héttel a 30ezres szerviz után hogy nem indult be.Ezt az autót úgy hirdetik:-olyan nincs hogy egy Co....a nem indul-.Hát ez baxt bindulni. 350!e.ft.-os motorvezérlö elektronika csere lett belőle.garis volt!
Részben igaz, valóban 12000-ént vagy évente. Gömbölyödsz már mami?
Egyébként az olajcsere csak 12e-ként kötelező. De be kell vinni szervizbe átnézetni, különben ugrik a gari. Még nagyon a gari elején vagy, én a helyedben bevinném. Az olajcsere sem árt, ennyit talán megérdemel a motorod. 20e Ft-nál nem kéne hogy több legyen egy 6000-es szerviz olajcserével, de ezt a többiek jobban tudják.
bocs.fiam hekkerkedett
subaru sti impréza oli
Szervízben. Az én szerelőm nem csak azokat cserélte ki, hanem át is nézte alaposan a motort és mindent beállított.
Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!

A motoromba lassan belemegy a 6000. km. Tavasszal kéne vinnem szervízbe olaj/szűrő cserére. De nem tudom bevigyem-e, mert simán itthon megcsinálnám... Csakhogy garanciális ezért bekéne vinnem!
Gondolom lenyúlnak vagy 30 ezerrel

Tehát ki hogyan csinálta ezt?
Szevasz Tomi,
jahh, elég komoly feelingje lehet abban az elhagyatott városban állni annak a tömbháznak a tetején.
Olajszűrő van vagy 1500Ft Nézz Hiflot vagy Championt
Hello Tibi!

Ez a cikk tényleg nagyon komoly! Köszi!
30-40 körül lehet kapni javítottat
70-80 a bontott sérülésmentes
az új 181.000.
2006 os zx6r eleje van bent
z1000 villahidakkal
fejidom, plexi, konzol szintén z1000-é
A tank mennyi pénzbe volt?
Mivel most van 25e km a gépemben és nemtudom hogy az előző gazdája hogy bánt vele ugy döntöttem jobb lesz ha cserélek pár dolgot rajta ... : légszűrő, olajszűrő, olaj meg szelephézag állítás ... egyenlőre ezekre gondoltam . ezt mennyiből lehet kihozni . gondolom olaj az 10e , olvastam h légszűrő az kb 8-10 , olajszűrő az mennyi ?