Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a precíz választ ... csak elfelejtettem mondani hogy az enyém még az előző széria 2004 es évjárat . annál teljesen más a farok idom .
Most így kapásból én sem tudom...

15-e képlékeny. Mennék. De ez sokmindentől függ. Pl pénzkérdés, mert ugye Tihany az nem itt van, tankolás stb... meglátjuk.
És az a két bowden jobbra balra mire szolgál?Mert még nem jöttem rá ,esetleg oda kell akasztani a daru alácsapóját,ha fel akarjuk daruztatni a tetőre?
Ja és egyébként ki jön még 15.én Tihanyba? Robis és...........?
Ha az utas ülést levetted, akkor a képen pirossal jelölt bowdent kell meghúzni és akkor tudod a sofőr ülést levenni.
Leveszed az utas ülést, és akkor ot fogsz látni egy bowdent. Ezt kell meghúzni és akkor a sofőr ülés hátsó felét fel tudod billenteni, és hátrafelé ki tudod venni. Fotó segít?
Elég gáz kérdés ... sofőr ülés hogy nyílik fel ? Mert még csak 4 napja van meg de már nem indul a gép . valószinű az aksi gyenge . 3 napja is tolásra indult elsőre .. aztán motoroztam kb 1 órát utna indult normálisan ... és ma ismét nem indul
Boldog születésnapot a Nőnap nevű fórumozóknak...
nekem se a hal kötötte le a figyelmem elsőre .
pfff nekem meg venetlenul se a halon akadt meg a szemem
Én is Boldog Nőnapot Kívánok a hölgyeknek!
Gratulálok Csutka+cézé!
Egy kis kedvcsináló a jó időhöz
A halat kell nézni!
Aaa a FIUkkal nincs is gond
Csatlakozok az elottem szolo ferfitarsaimhoz, en is nagyon boldog Nooonapt kivanok a forum lanyainak
(bocsi a keszesert szulinapozni voltam eddig )
Nyugi, ha megszületett, már csak rosszabb lesz, főleg ha fiú lesz. A lányom egy álom volt kiskorában. A fiam egy kis szörnyeteg.
Ha ez így megy tovább, a végén teljesen összemegyek... Egyelőre nekem nem sok jut a kalóriákból, vagy mi. (rémes, csak pár centi, és teljesen kiszipolyozza a véremet, mi lesz így később? )
Ez gyönyörűűű .
Na igen de még mindig jobb mint ha mínuszok repkednének jó lenne már egy kis tartós napsütés . .
Tessék, ezt is Nőnapra. Saját nevelésű Király Liliom.
lassan mi leszünk az ezer-eső-országa
nem mintha lenne éppen mivel mennem, de már unom ezt a sártengert
Csatlakoznék az előttem szóló férfi társaimhoz
Pénteken kerultem 1 karikát isteni volt!
most mennem kellene szerelni, de nem sok kedvem van (esik )
én is mennék legalább egy kis benzingőzt szívni, de annyira fúj a szél éjszaka azt hittem, leszakítja a redőnyt az ablakról a köv. két hétre is záporokat mond, egyáltalán nem valami vidám kilátás
az vagy, az vagy
köszönyöm
Áááá ne is mond nagyon fos.. bár tegnap gurultam egy kicsit míg elintéztem a dolgaimat de nem volt valami gatyarohasztó... éppen betoltam a garázsba jocit és elkezdett esni