Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha már itt tartunk, megmondhatná valaki nekem is, hogy honnan szerezzek dobot a 2007-es Z750-re! Nem egyszerű...
Sziasztok!
Megint kipuff téma, mert már nagyon unjátok látom . Szóval, ki tudná nekem megmondani, hogy ebben a leírásban "Kawasaki Z1000 (2003-06) Slip-On - Dual M-5 Carbon Fiber canisters" az M-5 az mi?
Merthogy van ebből a dobból M-2-es is!

Egyébként sikerült 3 dob típusra szűkíteni a kört : DeviL, Shark és TwoBrothers.
Most a youtuberól hallgatom zene helyett ezeket a hangokat felváltva és nemtudok napirendre jutni. De az biztos, hogy DUAL SLIP-ON lesz!

CoR
2005-ös Z750-hez keresek fékbetétet (tokico)
Ki tud Pesten olcsó boltot ahol lehet kapni? Előre is köszi.
Tényleg Solt, Jürgen! Ha kész vagyok a szigókkal, mennék gyálra a gombáért! akkor jöhetnétek ti is! majd egyeztetunk, de én mihelyt kész leszek írok!
majd nyaron felmegyek bukógombáért, aztán megbeszéljuk! 1 rekesz sört is vigyek?
28000, de az első lánckereket már cseréltem vagy 3000 km-rel ezelőtt. Amúgy lehet kapni belőle patentszemest? Vagy spéci szerszám kell hozzá? (a lánc összeszereléshez)
A kedves jelzőre nem írtál semmit!
520-as és lánckerékkel együtt cseréld!Ha kell segítek a cserében.Bár én 525-öst tettem rá ha már kicseréltem a kerekeket is.A zx 9-es 2002-3-as kerekek jók csak z750 fogszámút kell venni.Hány km van a láncban?
Ha szépen körül írod a dolgot az ugyanaz.Te így csinálom én úgy.Na megyek szelepet állítani,illetve ellenőrizni.Szerintem ezzel nem ártok neki.
tudja valaki a z750 láncméretét? Az enyémen széthullottak a görgők, alig mertem hazajönni vele.
azt is megnéztük de sajnos nem jegyeztem meg , már annyira fáztam
megnéztem a üléspúpod egyébként, facca nagyon
azért az se rossz nekem mindkét barátom kiesett sajna
de Matusik Andi azért megmutatta a csabai virtust, kiváncsi vagyok, az 1000es v2-eseknél hogy végzett
Jó volt Kunmadár igaz szétfagytam
Solt
Krisztián 4. lett , nem bírt a tuningolt gixerrel
Kunmadár tényleg nagyon jó volt, csak ne fáztam volna annyira...
az etanolos drag kegyetlen jó volt!

Tibi! azért az a seggfej kicsit erős volt...
Na mi ez a feszültség emberek? Ne mutatkozzatok be mindenki előtt! Egyébként kunmadár nagyon fasza volt!
Fekti tudod kit seggfejezz le... nekem senkihez nem volt trágár kifejezésem.
Ahh... Értem... Lehet akkor nem veszek bele hülye sportlégszűrőt, mert nem nagyon akarok vele maceráskodni, de dobokat azt muszáj kapnia!
Egyébként a kipufogó szelepre csak az a dob káros annyira, amelyik lángcsóvákat lövell kifelé, de mondjuk meglehet hogy egy "jobb" dob is képes rá... Na mind1, inkább égjen be a szelepem 50.000km múlva, minthogy valami vezetés közben telefonáló, rúzsozó, szendvicset zabáló és a maradék végtagjával gyereket pelenkázó anyuka kivasaljon.

CoR
no comment...

CoR
Ne aggodj ha jó szervízbe viszed akkor ellenőrzik a hézagot és csak akkor állítanak rajta ha szükséges!Egyébként a Kawák szívószelep problémások voltak.Az én Z-nek a kipufogószelepje jön felfelé.Ez több okból lehet,de az biztos,hogy a nyitott kipufogó nem tesz neki jót.Ha teszel bele sport légszürőt arra figyelj,hogy soha ne száradjon ki mert kinyírod a blokkot!
Kedves IMIKE!Te egy seggfej vagy az igénytelenség határán átbillenve.Húúúúzd a gázt ez a te szinted.
Nagyon szívesen. Amúgy én sem ott kerestem. :) Google találatok között volt. :)
Ez inkább már a sznobság határait surolja
Hagyjátok már a kurva motort a fenébe, menjetek ki és inkább használjátok, minthogy itt össze-vissza aggodalmaskodtok holmi szelephézag faszságokon. Coro bazd, te meg mit akarsz szervizelni egy 2006 os Z-n? Ezeket a motorokat arra tervezték, hogy bírják a kiképzést! Ha mennél vele 30.000 Kmert azt sem érezné meg! Az enyém 2003 as és még nem lett megbontva a blokk és képzeld nem hullik szét alattam!
Zsubaby!-Köszönöm az infót! Hát Nemtudom, hogy nekm mikor jutott volna eszembe megnézni a cégkeresőbe

CoR